ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

''2 עובדי תע''א חשודים בקבלת כספים במרמה''

פילוביץ שחף רוטר 24.07.2007 03:00
! אלחנן טננבוים= אריה מזרחי= שמעון פרס= נשק !!

! אלחנן טננבוים= אריה מזרחי= שמעון פרס= נשק !!


תת-אלוף במיל' אריה מזרחי, קתמ"ר לשעבר, סוחר נשק בקנה מידה בינלאומי מאז שיחרורו משרות בצה"ל, מונה לאחרונה בתקופתו של "פואד" כשר-הביטחון בממשלת שרון ליו"ר תע"ש, נכון להיום, לאחרונה נחשפה מעורבותו בפרשת אלחנן טננבויום....עובדי תע"א חשודים בקבלת כספים במרמה
יום חמישי, 29 בספטמבר 2005, 23:24 מאת: שי חזקן, חדשות 10 ישראל 10

השניים, סוכני רכש ושיווק של התעשייה האווירית, חשודים ששיחדו בכירים בתעשייה וקיבלו בתמורה עמלות גבוהות עבור עסקותיהם.סרט וידיאו:

כתב "הארץ", יוסי מלמן, מוסר:

שני סוכני רכש ושיווק של התעשייה האווירית נחקרו היום על ידי היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות של המשטרה, בחשד שקיבלו כספים במרמה. השניים, סוכן הרכש וסוכן שיווק ששמם נאסר לפרסום, חשודים ששיחדו בכירים בתעשייה האווירית ובתמורה קיבלו עמלות גבוהות במיוחד בעסקות של התעשייה האווירית עם רומניה.

התעשייה האווירית עשתה עסקות רבות עם רומניה, בהן נכללו גם ייעוץ ביטחוני, שדרוג מערכות ביטחוניות ומכירת נשק במאות מיליוני דולרים. חלק מהעסקות הוגדו "רכש גומלין", לפיהן, ישראל רוכשת מרומניה ציוד בתמורה למכירה. החשד הוא כי סביב עסקות אלה נוצרו אי הסדרים הכלכליים.

החשד בדבר אי הסדרים פורסם בדו"ח מבקר המדינה כבר ב-1995. בעקבות זאת, נערכה בדיקה ראשונית של פרקליטות המדינה ולא נמצא דבר. ב-2002 וב-2003 נתגלו שנית חריגים וחשד למעשים לא תקינים. המקרה הועבר למשטרה, שניהלה חקירה סמויה יחד עם הממונה על הביטחון במשרד הביטחון (המלמ"ב), יחיאל חורב, במשך כמה חודשים והפעם הגיעו לתוצאות.

דובר התעשייה האווירית, דורון סודליק, אמר כי התעשייה שיתפה פעולה עם המשטרה ותשתף פעולה גם בהמשך ותמסור את כל המסמכים שיידרשו. היועץ המשפטי של התעשייה האווירית וגם הקב"ט הארצי אסרו על העובדים לדבר בנושא בשל רגישותו.

סוכן השיווק ששמו נאסר לפרסום פעל בעיקר ברוסיה, באזרביג'ן ובקזחסטן, והיה קשור למרבית העסקאות של התעשייה האווירית ברוסיה, ובכלל זה עסקת מטוסי הפלקון ששוויה מיליארדי דולרים. הוא נחשב מקורב פוליטית לבכירים במפלגת העבודה. בשנה האחרונה ניסה הסוכן לקבל גם מעמד של סוכן מטעם ואולם הצבאית (תע"ש) לעסקות בהודו, בזכות קשריו עם יו"ר תע"ש, אריה מזרחי.  אך בעקבות פרסומים ב"הארץ The Marker" לפני כמה חודשים, העניין לא יצא לפועל.

===============================

זה רק קצה הקרחון
כדאי לחוקרי המשטרה לבדוק מי הם בעלי חברת האבטחה שעובדיה מאבטחים את מיתחם התעשייה האווירית - אני בטוח שימצאו ממצאים מאוד מעניינים.

מגפת מושחתים תוקפת את ישראל מזה כמה שנים..
סביר מאד שהם יצאו לחופשי עד הורדת הכתבה..אלו שנתנו שוחד צריכים אותם חזרה בתפקיד ולכן אחרי החגים הם בעניינים שוב!
לכתבה המקורית המלאה


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה