ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

ניצול שואה/שבתאי לוי: ''באושביץ היה לי יותר טוב''

פילוביץ שחף רוטר 13.09.2007 11:45
שלשלת השמד:החל משנת תתנ''ו ועד להיום שנת תשס''ד

שלשלת השמד:החל משנת תתנ''ו ועד להיום שנת תשס''ד


חשבונות 'רדומים'/עימות בישראל: "גם לישראל ישנה שערורית חשבונות רדומים שבמרכזה עומד בנק השייך למדינה, בנק לאומי. הדיון הציבורי הנוכחי החל עקב ביקורתו של ישראל זינגר מהארגון העולמי להשבת רכוש יהודי. העימות הועצם כאשר ניצולי שואה קראו להחרמת הבנקים ואיימו במשמרות מחאה תוך כדי שהם עונדים טלאים צהובים". (שרגא עילם)"באושביץ היה לי יותר טוב"
שבתאי לוי | 12.9.07


אושוויץ - Auschwitz

המילים הנוראיות והמחרידות האלו, לא נאמרו ע"י מכחישי שואה, ולא ע"י אנטישמים שונאי ישראל, או ניאו נאצים. מילים איומות ומחרידות אלו נאמרו כאן, בישראל, ע"י ניצול שואה, יהודי, תושב טבריה, בשם יעקוב דינרוביץ, ז'ל. (מוסף ידיעות אחרונות, 23.7.76, "פניני חברה", "עלובי החיים והמוות", ברוך נאדל). יעקוב דינרוביץ הי'ד, הוזנח עד מות בידי המל'ל, הסוכנות היהודית, (היהודים, כידוע, רחמנים בני רחמנים), משרדי הבריאות , הרווחה, ועירית טבריה, שהתעלמו ממנו, הפקירו אותו, וגרמו למותו.


לעקוב דינרוביץ הי'ד, לא היה לו דירה משלו, ולכן פלש למבנים נטושים. רצפת "דירתו" הייתה מלאה באבנים, שילדים יהודים יידו בו, והחלונות מנופצים. כינו אותו "אבו לחם", משום הרגלו לאסוף שיירי לחם מהרחוב, כפי שנהג באושביץ. שכנים שחרדו לגורלו, מצאו את יעקוב מוטל בחדר השירותים, כשהוא חולה אנושות, וחסר אונים, מוזנח ומזוהם בצורה איומה, כשגופו מלא פצעים לא מטופלים, שנגרמו מיידויי אבנים מהילדים. יעקוב רבץ ליד האסלה של בית השימוש, שהיה מזוהם, שבה היה טובל את שיירי הלחם היבש, שיתרככו, משום שבפיו לא נותרו שיניים. יעקוב דינרוביץ הי'ד, נפטר ביום השואה, מסרטן, עקב תת תזונה, ומזונות מזוהמים שניזון מהם שנים רבות. אכן, אושביץ זה כאן, בישראל. הבית הלאומי השלישי ירש את הריך השלישי, וממשיך את דרכו. יעקוב דנרוביץ הי'ד, שרד את אושביץ הנאצי במצב טוב, (יחסית). אבל את אושביץ הציוני, סיים רע, רע מאוד. במוות משפיל וחסר רחמים, כמו חיה, ברעב, מחלות וזוהמה, והזנחה איומה, כמו באושביץ. על מדינת ישראל, הפושעת, הנאצית, והגזענית, ועל פשעי המלחמה ומעשי הזוועה, ראו באתר האינטרנט שלי , החלק האישי, והחלק הפוליטי.

ביום השואה 2007, צפיתי בתשדירים על השואה. אחת מהתוכניות, עסקה בגורלם של ניצולי השואה, כאן בישראל. סיפרו שם על היחס הגרוע, העוין והמזלזל של הותיקים לניצולי השואה. אישה קשישה וחולה, ניצולת שואה, נשלחה לגור במושב, (לא זכור לי שמו). ביום קיץ חם ולוהט, הלכה האישה לצרכניה, שהיתה מרוחקת כקילומטר מביתה. האישה שחשה ברע, דפקה בדלת של אחד הבתים, וביקשה כוס מים. בעלי הבית, שהיו בבית, התעלמו ממנה, והפקירו אותה לנפשה. ישראל – אויבים זה לזה.

לא יכולתי לסבול את האכזריות של היהודים, הרחמנים בני רחמנים, ועברתי לתחנה אחרת. אין מה להשוות כלל וכלל בין מעשי האכזריות של הנאצים לאלו של היהודים. שם נעשו מעשי אכזריות עי גרמנים ליהודים, וכאן עי יהודים ליהודים. יהודי ליהודי – נאצי.

אדולף היטלר, היה מוכן, להקריב מיליוני גרמנים, למען הריך השלישי. האוליגרכיה הציונית, הפושעת הנאצית והגזענית, והמושחתת, ממשיכת דרכו של היטלר, מסכנות את חיינו, וגוררת אותנו למלחמות עקובות מדם, למען הבית הלאומי השלישי. הפושעים הציונים, יורשי הנאצים וממשיכי דרכם, רואים בדם של קורבנות המלחמות והפיגועים, יהודים וערבים, כשמן על גלגלי תעשיות המוות, שמייצרות נשק להשמדה המוני, ביולוגי, כימו ואטומי, סחר בנשק, הכבוש, הדיכוי, הגזענות והציונות.


@ בגלל שנאת חינם, נפל הבית הלאומי הראשון, וחרב בית המקדש.

@ בגלל שנאת חינם, נפל הבית הלאומי השני, וחרב בית המקדש.

@ בגלל שנאת חינם, עושק, שחיתות, כבוש וגזענות, פשעי מלחמה ומעשי זוועה, וסחר בנשק, ייפול הבית הלאומי השלישי, ותחרב מדינת ישראל, כמו סדום ועמורה, וכמו גרמניה הנאצית.1945- נפילת הריך השלישי

1948- הקמת הבית הלאומי השלישי.

???? - נפילת הבית הלאומי השלישי. כמו סדום ועמורה, כמו גרמניה הנאצית.

שבתאי לא שוכח, לא סולח ולא מוותר!!!

תזכורת רילוונטית:דעה: ''מצעד החיים'' של התקשורת, צביעות מצחינה

שנתיים להתנתקות:''גם בשואה עשו דברים לפי החוק''

התעמולה האנטי ישראלית, נעזרת ביהודים וישראלים

חשבונות 'רדומים': עימות בישראל

 ראול ולנברג חא''ע - תקציר היסטורי ופעילויות אחרונות

אילולא השואה - לא היה קיים היום עם יהודי

מדינת ישראל = קסטנר נ' מלכיאל בן מנחם גרינוואלד

קטע מצמרר מהספר '' בשליחות הנידונים למוות''.

שלשלת השמד: החל משנת תתנ''ו ועד להיום שנת תשס''דלחץ כאן » פרס הוא המפתח לפרשת אלטלנה
''החל הקרב על ארץ ישראל'' = מלחמת אחים האמנם ??
לכתבה המקורית המלאה


הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה