ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

"ברצח רבין בידוי הראיות חמור מקו 300"

ערוץ 7 05.11.2007 04:05
"ברצח רבין בידוי הראיות חמור מקו 300"


רו"ח וורקר קובע כי יגאל עמיר רצה לרצוח את רבין, אך לא רצח. כיוון שכך ראוי היה להענישו ב-15 שנות מאסר בלבד. "יש כאן קשר שתיקה".רואה החשבון יעקב וורקר מגולל ביומן הצהרים של ערוץ 7 סדרת שאלות חמורות סביב פרשת רצח ראש הממשלה רבין, וקובע גם הוא כי רבין נרצח ברכב ולא מהיריות שירה בו יגאל עמיר.

לדבריו למי שישאל אותו אם אינו הזוי ותלוש מהמציאות ישאל "למה לא ירו ביגאל עמיר. יגאל היה איש שב"כ והוא היה חלק מתרגיל. לריסה הכירה אותו במסגרת השב"כ בריגא. יש כאן קשר שתיקה חמור פי אלף מקשר השתיקה בפרשת קו 300 ששם היו בידוי ראויות ורמאויות"

וורקר משוכנע שאכן יריותיו של עמיר היו יריות סרק שגם עליהם ראוי היה להיכלא. "הוא תכנן ורצה לרצוח את רבין ועל זה היה צריך להיכלא ל-15 שנה, אבל הוא לא רצח. על רצון לרצח צריך היה לאפשר לו לצאת מהכלא לברית וברבות הימים גם לחון אותו".

וורקר מספר על תהיות נוספות וקביעות נוספות אליהן הגיע כגון קביעתו שלא דמתי היה הנהג באותו ערב אלא יחזקאל שרעבי. לדבריו את העובדות הללו ורבות אחרות הציג בפני בני משפחתו של רבין. "יובל רבין יודע את האמת. דיברתי איתו והראתי לו את החומרים. הוא הזדעזע, אבל הוא לא רוצה לדבר. גם דליה מנועה מלדבר על ידי השב"כ. היא קיבלה את תפקיד סגנית שר הביטחון כדי שלא תדבר".

"הראתי לדליה את הדו"ח על אבישי רביב כמי שהסית את עמיר. הוכחתי לה שאביה נרצח במכונית והיא אמרה בתגובה שכל סימני השאלה שלה מתחזקים. הא דרשה ועדת חקירה בשנת 99' יחד עם אמה, לאה, ואחיה יובל. השופט שמגר לא התנגד. מי שהתנגד לוועדה היה אהוד ברק, סגן ראש הממשלה".

על פגישותיו אלה מוסיף ומדווח וורקר ואומר כי נועד גם עם ראש עיריית תל אביב בעבר שלמה להט, צ'יץ'. לדבריו הוא פנה לצ'יץ' לאחר ששמע אותו אומר כי הוא חש אחריות לרצח כיוון שהוא היה זה שדרבן את רבין להשתתף בעצרת לאחר שפרס אמר לו שרבין מסרב להגיע לכיכר. "הוכחתי לו שלא הוא האחראי בגלל הפרשי השעות בין דו"ח הרצח לשעת הירי בתמונות מהכיכר".

לדבריו בפגישה הראשונה אמר צ'יץ' כי הוא אינו מעוניין להתעסק בנתונים שהוצגו בפניו. בפעם השנייה הציע לקיים פגישה משותפת עם דליה רבין, ובפגישה השלישית אמר שהוא לא רוצה להגיב. "הם מאויימים", הוא קובע.

וורקר מספר גם על פגישה עם הצלם רוני קמפלר שלדבריו אינו אלא צלם שב"כ שאמור היה לצלם את התרגיל שכשל. "הוא עלה לגג שאסור היה לעלות אליו חוץ מאנשי שלומנו". את הנתונים הציג וורקר גם להיסטוריון פרופ' הרסגור שלדבריו "התפעל מהדברים".

מוסיף וורקר ומציין כי "יואב לימור, עיתונאי רציני, כתב ששוטר נוסף נכנס למכונית". וורקר מאשים בדבריו את המאבטח יורם רובין ברצח השוטר הנוסף ובאשר לרצח רבין עצמו קובע וורקר כי "הירייה הראשונה הייתה בלב. שיר לשלום היה ליד הלב. כל היתר הוא בידוי ראיות גרוע יותר מאשר היה בפרשת קו 300".

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה