ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

אהרון ברק מושיט את גב ידו ליחזקאל בייניש (בעלה של דורית, נשיאת ביהמ"ש העליון)

Israblof.com רוטר, הלמו, אורן אדרי 24.11.2007 21:24
בית הסזון העליון הוא הוא בית משפט העליון נכון להיום!!

בית הסזון העליון הוא הוא בית משפט העליון נכון להיום!!


"עו"ד יחזקאל בייניש, בעלה של השופטת דורית בייניש, ביצע עבירות מס לכאורה. הוא הוזהר בזמן אמת על-ידי יו"ר קרן קיימת לישראל, יחיאל לקט, אך למרות זאת העבירות נמשכו; חוקרי מס הכנסה המליצו להעמידו לדין. התיק נתון עתה להכרעת היועץ המשפטי לממשלה ואנשי הפרקליטות. בפרקליטות המדינה מוחזק, בימים אלה, אחד התיקים הרגישים. הנפיצים. המלצת מס הכנסה להגיש כתב אישום נגד עו"ד יחזקאל בייניש, בעלה של הנשיאה המיועדת לבית המשפט העליון, השופטת דורית בייניש. התיק טופל קודם לכן במס הכנסה, ובשלב המתקדם יותר בפרקליטות מחוז ירושלים". (09/10/2004 | יואב יצחק) "למה נמלטו יחזקאל בייניש ועופר גור-אריה מיגוסלביה ?? "עופר גור-אריה היה שותף עם הבעל של בייניש בעיסקה הזו שבגללה בייניש נמלט מיגוסלביה לפני כמה שנים" (13.10.04)מה דעתכם על לחיצת הידיים הזאת?

אהרון ברק מושיט את גב ידו ליחזקאל בייניש

להלן הוידאו, באדיבות הלמו

 
ואהרון ברק רוחץ ידיים עם עו''ד ביניש ועם עמוס שוקן  הבעלים של עיתון הארץ

 

 שורה תחתונה מה שבליבי זה שמדובר בכנס של מאפיונרים

יחזקאל בייניש מתדרך את השופטת בדימוס דליה דורנר

כשעבריין מנחה שופטת להתקיף את שר המשפטים "בלי רגל על הברקס"והשופטת מביטחה לציית – לאזרחים שומרי חוק כדאי לדעת את זה.

(תזכורת: דורנר גוייסה לנוכח המלחמה ביוזמות פרידמן, כ"יועצת בשכר של ביניש למינוי שופטים לבית משפט השלום". כלומר – כשיחזקאל מבקש, דליה דורנר חייבת לציית, ויש לזה תמורה, ולא משנה מה הכיסוי החוקי למראית עין, שביניש נתנה לאתנן הזה, המממן מכספי ציבור את הקמפיין נגד שר המשפטים).

 דורנר מתכוננת לקרב   

שלושת שופטי הבדימוס מסתודדים  

 

תזכורת רילוונטית:

בייניש שילם חובות, להם היה ערב, מכספי התזמורת 

 

יחזקאל בלי רגל, גם איים על רשם העמותות  

 

מזוז, בצעד חריג, הכשיר עבירה פלילית של יחזקאל בייניש

 

הצמרת המשפטית עסוקה בטיוח פרשה הקשורה לבעלה של השופטת בייניש. השופטת עצמה שלחה איום מרומז לעיתונאי שטיפל בעניין. והיכן כלבי השמירה?

יונתן רוזנבלום הוא עיתונאי ומשפטן שכתב ב"מעריב", מדור דעות ב- 9 בספטמבר 2003 דברים נוקבים אלה:

  

והעיתונאים שותקים

יונתן רוזנבלום 

מה מסוגל להסביר את השתיקה המוחלטת של התקשורת, בקשר לפרסומים המעטים על העלמות מס בסך מיליון שקל ודיווח כספי כוזב של התזמורת הירושלמית, בראשה עמד עד לאחרונה עו"ד יחזקאל בייניש, בעלה של שופטתביהמ"ש העליון, דורית בייניש?התקשורת זריזה בדיווח על כל חקירה בה מעורבת אישיות ציבורית. יחזקאל בייניש עומד במרכזן של שלוש חקירות. ע"י רשות השידור, ע"י רשם עמותות וע"י שלטונות מס הכנסה, שכבר חקרו אותו תחת אזהרה. אולם, התקשורת שותקת. יוצאות מהכלל היו כתבותיהם של קלמן ליבסקינד (שבגינה אף הוגשהתביעת לשון הרע נגד "מעריב") ויואב יצחק.

עיתונאים הופכים לכרישים מריחי דם, כשהם מזהים ניסיון גלוי ובוטה לטיוח אוחיפוי. במקרה הנוכחי, הם התעלמו לחלוטין מסירובה של פרקליטת המדינה,עדנה ארבל, לפתוח תיק לבעלה של חברתה הקרובה דורית בייניש, התומכת העיקרית שלה בדרך לעליון. היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, נהג כארבל. גם הוא זקוק לתמיכת בייניש, אם ברצונו לזכות בכיסא בביהמ"ש העליון. רשם העמותות, עמירם בוגט, שלח לו מכתב חריף, המאשים את יחזקאל בייניש באיומים נגד עו"ד של רשם העמותות, אם הרשם לא יסיר את הבקשה לביהמ"ש למנות מפרק זמני לעמותה של תזמורת ירושלים. רובינשטיין סירב לפתוח בחקירה. הוא הצהיר שאיש לא ביקש ממנו לערוך חקירה בנושא. טענה מופרכת לאור מכתבו של בוגט.רק השבועון החרדי "משפחה" פרסם את איומי בייניש והתנערותו של רובינשטיין. הוא היה גם היחיד, שהביע חשד שחקירה זו הביאה לניסיון פיטוריו של בוגט ע"י שר הפנים.והחיפוי הולך ומחמיר. כאשר בייניש הגיש תביעת דיבה נגד רשות השידור,סירבה הפרקליטות להגן על הרשות, למרות חובתה להגן על כל רשותממלכתית. רק כאשר רשות השידור שכרה עו"ד פרטי, שהגיש כתב הגנה הכולל מידע המעלה חשדות פליליים נגד בייניש, כפתה הפרקליטות על רשות השידור למשוך חזרה את תגובתה. התנהגות יוצאת דופן. יוצאת דופן לא פחות היא שתיקתה המוחלטת של התקשורת.וזה עדיין לא הכל. "התנועה לאיכות השלטון" שלחה דוח למבקר המדינה, ליועץ המשפטי, למליאת רשות השידור, ובו ביקורת חריפה על החקירה המתנהלת נגד יחזקאל בייניש. העיתונאי היחיד במדינה, שהתערבות זו מוזרה בעיניו, היה יואב יצחק. הוא כתב לביהמ"ש העליון, וציין שייצוגו של יחזקאל בייניש ע"י התנועה לאיכות השלטון,יוצר ניגוד עניינים לגבי השופטת דורית בייניש, היושבת כעת בהרכב הדן בעתירה אחרת של התנועה לאיכות השלטון, בעניין כשירותו ש לצחי הנגבי לשמש כשר המשטרה. במקום תגובה עניינית, זכה יואב יצחק לאיום מרומז. בייניש ניסתה להאשימו ב"ניסיון פסול להשפיע שלא כהוגן על תוצאותיו של הליך שיפוטי עפ"י הדין. פנייה כזו לשופט עלולה להוות עבירה פלילית".תגובה כזאת היתה צריכה להקפיץ את התקשורת. אבל קיבלנו דממה.איך ייתכן שנימת האיום שיצאה בהחלטה שיפוטית לא גרמה לכל תגובה מצד חבריו העיתונאים של יואב יצחק? הלא הם בד"כ הראשונים לעלות על הבריקדות כדי להגן על קולגה? מוזר, לא כן?

=========================

רבותיי – צאו למאבק גלוי וגנו בחריפות את אהרון ברק והגילדה המושחתת של שופטיו – חבריו לרעיון הפוסט ציוני, הדוגלים בהחרבת הדמוקרטיה הישראלית בפוטש המשפטי שהם עורכים בכנסת ובחוקיה באמצעות הדיקטטורה שהם השליטו במוסד השיפוטי העליון של ישראל.  הצילו את ישראל מעריצות "שלטון החוק"  - יוקם בית משפט לחוקה בישראל ומיד!

הבונים החופשיים

אני התכוונתי לזה:


.

חשיפה: לקט הזהיר, בייניש המשיך בעבירות!!

השופט ברק: מאיר שמגר דחף אותה (דורנר) אני לא הכרתי אותה

אוקון מסביב לשעון ושום דבר לא יעצור אותו להגיע לעליון!!

מכתב ששלחתי ליו''ר ראשות השידור

תקשורת מושחתת משחיתה מסיתה שיקרית וכמובן מגמתית

 בית הסזון העליון הוא הוא בית משפט העליון נכון להיום!!  


_________________

 


 הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה