ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

האם דורית בייניש סוכנת מודיעין של ארה"ב כפי שאמר ג'ונתן פולארד?!

Israblof.com וואלה, גלובל ריפורט, רוטר 27.11.2007 08:22
''טיהור הנהגת המדינה ממרגלים ובוגדים''

''טיהור הנהגת המדינה ממרגלים ובוגדים''


ציטוט: "אם מבקשים לקיים דמוקרטיה יש להיאבק עליה. אין להתייחס להמשך קיומה של הדמוקרטיה כאל דבר מובן מאליו. הגישה "אצלנו זה לא יכול לקרות" שוב אין לקבלה. הכל יכול לקרות. אם לא נגן על הדמוקרטיה, הדמוקרטיה לא תגן עלינו" (אהרון ברק). לנוכח החשיפה המדהימה שגם טדי קולק היה בוגד אשר פעל מתוככי צמרת השלטון בישראל (היה מנהל לשכת ראש הממשלה, שליח המדינה בוושינגטון וראש עיר נצחי בירושלים, אשר מחליפו הוא, הממ... אולמרט) מתעוררת החובה הבטחונית והקיומית לטהר את כל מוסדות השלטון ומוקדי ההשפעה בישראל ממרגלים, סוכנים זרים ובוגדים. על מנת שלא להחשיד חלילה כשרים לשווא, אין הכוונה לנקוב כאן בשמות, על אף הראיות והסימנים למכביר, לקיומם של מרגלים וסוכנים מטעם המודיעין הסעודי (האם מישהו שיתף פעם פעולה עם עדנאן חשוגי?), המודיעין הצרפתי (מישהו עקב אחרי מי שגזר קופונים פרטיים מהנדבן הידוע הברון דה רוטשילד או מי דאג לכך שמערכת הבטחון תצטייד בפז'ו וסיטרואן דווקא?), המודיעין האיראני (מישהו זוכר מי עבד עם מר גורבניפאר ?), המודיעין הפלסטיני (מרטין, אתה שומע?), המודיעין המצרי (מישהו אמר גז טבעי ולא קיבל?), המודיעין הבריטי (היריעה קצרה מלהכיל, אז נסתפק בטדי קולק ויתר חבריו למיזם המודיעין הבריטי, רפ"י) וממילא האמריקאי (סנוב, במכון הגיוס של הוסט פוינט כבר היית, או שאתה סתם מתפרנס על ידי הקרן החדשה לישראל או כ"עמית" במכוני המחקר והדמוקרטיה, לכאורה? ובכלל – האם יש מישהו שמסוגל לקבל החלטות במדינה שאין לו בעברו הליך מועמדות, בחינה, קבלה והכשרה ב"חופשת לימודים" אחד מהמוסדות ה"חצי אזרחיים" של ארה"ב?). (אריק באך 01.04.2007 )פגישת בייניש-שגריר ארה''ב סוף סוף מקבלת התייחסות  
 
   אירגוני ימין פנו לשר המשפטים כדי שיחקור את עיסוקה של בייניש בענינים מדיניים.
 
 
 
 
 בהתנחלויות ועל מהותם של פסקי דין המתייחסים לתוואי גדר ההפרדה. מקור ישראלי אישר ל"פורוורד" כי הפגישה התקיימה, ואמר שזהו כנראה ניסיון אמריקני להבין טוב יותר את ההחלטות האחרונות של בית ההמשפט העליון ביחס לפעילות ההתנחלות, וכי הפגישה לא נועדה למתוח ביקורת על פסקי הדין של המערכת המשפטית בישראלית.

ג'ונס וסגל השגרירות בתל אביב גם חקרו האשמות בדבר המשך ההתפשטות הישראלית בשטחים בשבועות האחרונים. בחודש שעבר נשלח שדר אמריקני מתל אביב לוושינגטון בדבר "חשש גובר שפעולות אלה יחלישו" את נשיא הרשות הפלשתינית אבו מאזן ו"יחתרו תחת האמון הפלשתיני בכוונות ישראל".


ביניש: הפגישה לא הייתה פוליטית |   26/11/2007  

הנשיאה ביניש אישרה כי אכן הייתה פגישה, וזאת מתוקף פגישות שהיא מקיימת עם אישי ציבור שונים. היא הוסיפה כי הפרטים בדיווח אינם מדויקים. "הפגישה לא עסקה בנושאים פוליטיים או בתיקים תלויים ועומדים", דברי ביניש.

ובימין ממהרים לגנות. חבר הכנסת ראובן ריבלין (ליכוד) אמר כי אם אכן קרה הדבר, הרי שעל הנשיאה לפסול את עצמה מלשבת בדיונים בהם עולים נושאי ההתנחלויות.

הפורום המשפטי הודיע כי הוא מתכוון לבקש משר המשפטים ומוועדת החוקה של הכנסת לערוך בירור בעניין. עו"ד יוסי פוקס מהפורום המשפטי אמר כי "אם יתברר אומנם שהנשיאה ביניש דנה בנושאי ההתנחלויות וגדר ההפרדה עם השגריר האמריקני - מדובר בחציית קו אדום, בפגיעה חמורה בעיקרון הפרדת הרשויות ועולה חשש שמעתה תשב בדין בנושאים אלו לאחר ששמעה צד בעניין, ועם מראית עין למשוא פנים".

 

 מומחה בתחום


 
 

דרישה בימין: על בייניש להשעות עצמה

 

 
על מה שוחחה נשיאת ביהמ"ש העליון בפגישה חשאית עם השגריר האמריקאי? האם על הקפאת ההתיישבות ביו"ש כפי שמדווח עיתון אמריקאי?
שמעון כהן | פרסום ראשון: 27/11/07, 07:40
 
פגישה פוליטית. בייניש

נשיאת בית המשפט העליון, השופטת דורית בייניש, נועדה באחרונה עם שגריר ארצות הברית בישראל, ריצ'ארד ג'ונס. על פי דיווח בעיתון 'פרוורד' האמריקאי דנו השניים בסוגיות משפטיות הנוגעות להמשך הבנייה היהודית ביהודה ושומרון, עתיד ההתנחלויות וגדר ההפרדה. על פי ההערכה נדונו בפגישות הנגזרות המשפטיות של הדרישות האמריקאיות מישראל להקפיא את הישובים וכשלב ראשון לעקור מאחזים המוגדרים בלתי חוקיים.

הפגישה שעל פי הדיווח בעיתון התקיימה באופן חשאי בוצעה בעוד כידוע, שופטים אמורים להדיר רגליהם מעיסוק בפוליטיקה.


בתגובה לדיווחים אומרת נשיאת בית המשפט העליון כי אמנם התקיימה פגישה בינה לבין ג'ונס, אולם הפרסום אודות תוכן השיחה אינו נכון לחלוטין. לדבריה בפגישה לא דנה עם השגריר בסוגיות פוליטיות כאלה ואחרות כפי שדיווח העיתון האמריקאי. כמו כן ציינה שלא נידונו בפגישה תיקים משפטיים פתוחים.

ח"כ אורי אריאל, יו"ר סיעת האיחוד הלאומי-מפד"ל הגיב לידיעה "השופטת בייניש, בעצם הסכמתה להיפגש עם השגריר האמריקאי פגעה בכבודם של מדינת ישראל ושל מערכת המשפט, שבמהותה חייבת להיות חפה ממעורבות פוליטית ומלחצים בין לאומיים. על בייניש להשעות עצמה מכל דיון בנושאי ההתנחלויות וגדר ההפרדה".

הפורום המשפטי למען ארץ ישראל מתכוון לבקש משר המשפטים ומוועדת החוקה של הכנסת לערוך בירור בענין. עו"ד יוסי פוקס מהפורום המשפטי - "אם יתברר אומנם שהנשיאה בייניש דנה בנושאי ההתנחלויות וגדר ההפרדה עם השגריר האמריקאי -  מדובר בחציית קו אדום, בפגיעה חמורה בעקרון הפרדת הרשויות ועולה חשש שמעתה תשב בדין בנושאים אלו לאחר ששמעה צד בענין ,ועם  מראית עין למשוא פנים".

 

 
תזכורת רילוונטית:
 
הגילוי האחרון שהוכיח את מה שפולארד טען: דורית ביניש נפגשה עם השגריר האמריקאי בחשאי, וקיבלה ממנו הנחיות והערות בנוגע לפסקי דין בנושאי ההתנחלויות בשטחים...
 
 
 
זו מדינה שהוקמה בקומבינה. וזה המחיר של אותה קומבינה.
 
פרשת נמרודי היא פרשה מורכבת מאוד ומלאת אבסורדים. העובדה שהאותו הכניסו לכלא על האזנות סתר לנוני מוזס אבל נגד נוני מוזס לא הגישו אפילו כתב אישום למרות שהסתבר שהוא היה זה שהתחיל בהאזנות לנמרודי וביצע נגדו בדיוק מה שנמרודי ביצע כלפיו – אכן מקוממת ומעידה על השחיתות במערכת המשפט (התמורה לא איחרה לבוא: מוזס תמך במועמדותה השערורייתית של עדנה ארבל לעליון, וה"הכשר" שלו סלל את דרכה לעליון, במיוחד בגלל שבאותה תקופה הכשר של מוזס היווה אוטומטית הכשר של שוקו, שבאותה תקופה היה ממושכן למוזס בזכות ההלוואה שהצילה את "הארץ" (חצי שנה לאחר מכן השתחרר שוקן מחיבוקן החונק של נוני מוזס, בזכות מכירת המניות של העיתון למו"ל גרמני, דבר הטעון בדיקה בהיבט אחר).
 
האבסורד השני הוא, שאת נמרודי הכניסו לכלא על ביצוע אותה עבירה ששני יועצים משפטיים לממשלה (רובינשטיין ומני מזוז) קבעו שביצע גם החוקר הראשי שהכניס את נמרודי לכלא (כשניצב מזרחי ביצע האזנות סתר בניגוד לחוק לנתניהו ולליברמן ויתר המתחרים הפוליטיים בשמעון פרס, ידידו, ערב הבחירות).
 
זה האבסורד המשפטי-ציבורי. אבל זה שמערכת החוק לא נקטה בהליכים פליליים למרות שהיה לה ראיות נגד בכירים כגון מוזס ומזרחי, לא חדש. זו נורמה שגרתית למדי ואין בזה שום חריג (להבדיל מפסול). גם נגד נמרודי אף אחד לא היה מעז להגיש כתב אישום בגלל סתם האזנות סתר. מי בתקופה ההיא לא האזין? הרי מכשירי ציתות ושירותי ציתות התפרסמו במודעות כל העיתונים חופשי על הבר, ושירותים כאלה ניתנו לכל אזרח מכל לשעבר במשטרה ובשירותי הבטחון שעבד בחקירות, כשעשרות מהם נשואים לשופטות, ולפרקליטות בפרקליטות.
 
אבל הפרסום של נמרודי במעריב על גילויו של פולארד בנושא הפעלת הפוליטיקאים הישראלים על ידי שירותי הביון האמריקאיים הייתה לדעתי המניע האמיתי למעצרו, שכן החשיפה של הדבר הזה לא הייתה מפתיעה אך אחד אבל בהחלט הייתה מביכה הרבה מאוד מופעלים, בכירים מאוד, לרבות כאלה שמן הסתם מופעלים ונתמכים על ידי גורמי ביון אחרים (והשערות של האמריקאים בנושא הזה היו כלולים בראיון עם פולארד, אך זה לא פורסם).
 
לדעתי מי שעמד מאחורי הפרסום הוא לא עופר נמרודי עצמו. זו לדעתי עבודה פטריוטית משובחת של שניים אחרים (שחטפו את שלהם משלטון החוק): האבא של נמרודי (פטריוט אמיתי והאיש שהתריע גם כשהיה בשירותי המודיעין מפני השליטה הזרה על מדינת ישראל) וידידו הקרוב: עו"ד נאמן שהיה אחר כך שר המשפטים למשך יממה או שניים.
 
פתיחת תיבת הפנדורה הזו היא לא משהו שבכירי השלטון במדינת ישראל יכולים לעמוד בו. כולם נגועים. כולם כולל כולם. כדאי לקרוא את מסמכי המקור שפורסמו על ידי ה MI6, כיצד הפעיל המודיעין הבריטי את טדי קולק בתור בוגד במשך עשרות שנים, הן ח"כ והן כראש עיר ואיש ציבור יקיר התקשורת – ולהבין את שיטת הפעולה ושהיא בכלל לא היוותה בעיה מבחינת שירותי המודיעין של המדינה (הרי קולק היה גם בשורותיה). נהפוך הוא. זה לא באג במערכת. זה הפיצ'ר!
 
ואת הפיצ'ר הזה הפעילו בגלוי הן המודיעין הצרפתי, הן במודיעין הבריטי, הן המודיעין האמריקאי, ובפחות גלוי אבל לא בפחות אגרסיביות, המודיעין הרוסי וידידיו. ועד היום זה עובד ככה (בינתיים הצטרף לחגיגת השחיתות בישראל גם המודיעין הגרמני האיכותי, וכדאי מאוד לברר בשירותי איזה אינטרס הם עובדים בקטע הזה).
 
זו מדינה שהוקמה בקומבינה. וזה המחיר של אותה קומבינה.
 

 
******************************************************
 
 

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה