ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

אם יש ספק אזי אין ספק: "נאמנותה של בייניש למולדת/ישראל, מוטלת בספק חמור"

המקור: הבלוג של אריק 29.11.2007 19:15
יחזקאל בייניש:

יחזקאל בייניש:


ח"כ אלדד: מערכת אכיפת החוק בישראל זקוקה לניקוי אורוות יסודייו"ר השדולה למלחמה בשחיתות, ח"כ אריה אלדד (האיחוד הלאומי-מפד"ל), אמר בעקבות החלטת המשטרה בפרשת בל"ל, כי "הודעת המשטרה אינה מפתיעה כלל, לאחר שלפני מספר חודשים הביע השר לביטחון פנים, אבי דיכטר, את דעתו שאין להעמיד לדין ראש ממשלה מכהן". לדברי ח"כ אלדד, "קשה היה להאמין שיימצא אחד במשטרה שלא הבין את הרמז, מה באמת רוצה האיש שאחראי על קידומם. במצב כזה קשה היה לצפות למיצוי עדין עם ראש הממשלה". ח"כ אלדד הוסיף כי "מערכת אכיפת החוק בישראל זקוקה לניקוי אורוות יסודי". (NRG, 29/11/07)
העיתון היהודי-אמריקני "פורוורד" דיווח, כי ערב ועידת אנאפוליס מגביר הממשל של הנשיא ג'ורג' בוש את לחצו על ישראל לנקוט צעדים ממשיים כדי לבלום את התרחבות ההתנחלויות ביהודה ושומרון.

כתב העיתון, נתן גוטמן, הנחשב לעיתונאי אמין
, מסר כי הלחץ האמריקני הוא שהניב ביום ב' שעבר את הודעתו של אהוד אולמרט בישיבה השבועית של הקבינט על התחייבות ישראלית מפורשת ביותר של ישראל שהייתה עד כה להגביל את ההתנחלויות.

לדברי העיתון, שגרירות ארה"ב בישראל והקונסוליה האמריקנית במזרח ירושלים בודקות באחרונה את נושא סיפוחי השטחים והתרחבותן של ההתנחלויות הקיימות.

העיתון היהודי מסר מפי מקורות בממשל כי השגריר האמריקני בישראל, ריצ'רד ג'ונס, נקט צעד יוצא דופן, ונועד בחודש שעבר עם נשיאת בית המשפט העליון, דורית ביניש, לדון בפסיקות האחרונות הנוגעות לפעילות בשטחים.

השגריר עשה זאת תוך הפרה חמורה של דיני העונשים בישראל, האוסרים להשפיע על שופטים לגבי נושאים שהם עתידים לדון בהם, וכשברור לכל שביניש לא רק דנה בעבר אלא עתידה לדון עוד בעתיד, בעתירות שעניינן הרחבת הבניה בשטחים שבמחלוקת.

בפגישתם שאל ג'ונס את השופטת ביניש על פסיקות בדבר אישור למפרע של שכונות לא-חוקיות בהתנחלויות ועל מהותם של פסקי דין המתייחסים לתוואי גדר ההפרדה. מקור ישראלי אישר ל"פורוורד" כי הפגישה התקיימה, ואמר שזהו כנראה ניסיון אמריקני להבין טוב יותר את ההחלטות האחרונות של בית ההמשפט העליון ביחס לפעילות ההתנחלות, וכי הפגישה לא נועדה למתוח ביקורת על פסקי הדין של המערכת המשפטית בישראלית.

ג'ונס וסגל השגרירות בתל אביב גם חקרו את ביניש ואחרים, לגבי האשמות בדבר המשך ההתפשטות הישראלית בשטחים בשבועות האחרונים. בחודש שעבר נשלח שדר אמריקני מתל אביב לוושינגטון בדבר "חשש גובר שפעולות אלה יחלישו" את נשיא הרשות הפלשתינית אבו מאזן ו"יחתרו תחת האמון הפלשתיני בכוונות ישראל".

עבירה חמורה על החוק, תקנות האתיקה, וספק חמור ונוסף לגבי נאמנותה של ביניש למולדת

תקנות האתיקה אף אוסרות על שופטים לקיים מפגשים עם פוליטיקאים -ובטח ובטח פוליטיקאים זרים המנסים לקנות -בכסף, טובות הנאה, פיתויים לתעמולה אוהדת, הדלפת מודיעים לסיכול מתחרים, ואמצעים אחרים- השפעה עתידית על הלכי הרוח והפסיקה העתידית של השופטים בתיקים שבהם הם עתידים לדון.

תקנות האתיקה גם אוסרות על שופטים להתבטא בנוגע לפסקי הדין שלהם מחוץ לאולם בית המשפט.

חובת הנאמנות של עובדי ציבור למולדת מחייבת את ביניש לדווח לשירותי הבטחון הכללי על כל נסיון של גורמים זרים להשפיע על המהלכים הפנימיים של רשויות השלטון, החוק ומשפט בישראל מאחורי הקלעים, כדי שהם יוכלו לעמוד על טיבם ולעקוב אחרי השגריר אם הוא מנסה לנצל את חסינותו הדיפלומטית כדי להשפיע באמצעות הפרות חוקיות כדוגמת זו, גם על גורמי אכיפה ושלטון אחרים בישראל.

הבעיה, זאת יש לזכור, איננה במעשיו של השגריר האמריקאי. הוא מנסה לקדם אג'נדה פוליטית של הממשל שאותו הוא מייצג ולו הוא חייב חובת נאמנות, ולכן מעשיו אינם מנוגדים למחוייבותו לממשל שאותו הוא משרת. הבעיה היא שביניש הייה אמורה להיות נאמנה למולדת שלה ולא לממשל זר, ולא לאג'נדות אשר כל תכליתן היא להכחיד אותה, בשיטת הסלמי, אשר סיכומן ועיקרן המעשי והמוכח הוא: שטחים תמורת טרור.

ביניש מתגוננת: הפגישה שדנה בנושאים פוליטיים מובהקים - לא הייתה פוליטית

הנשיאה ביניש הודתה בלתי ברירה כי אכן הייתה פגישה שכזו, אל היא טענה שזו הייתה פגישה מתוקף פגישות שהיא מקיימת עם "אישי ציבור שונים".

היא הוסיפה כי הפרטים בדיווח אינם מדויקים אבל לא תמכה את ההכחשה הסתמית הזו בעובדה כלשהי המבהירה מה בדיוק לא מדוייק, אם בכלל.

"הפגישה לא עסקה בנושאים פוליטיים או בתיקים תלויים ועומדים", טענה ביניש, למרות שהשגריר עצמו אישר כי הפגישה עסקה בלב ליבה של המחלוקת הפוליטית הכי רגישה והכי טעונה של מדינת ישראל, אשר העסיקה, מעסיקה ועוד תעסיק את ביניש ובית המשפט עליו היא ממונה, בתיקים רבים, התלויים ועומדים ועוד יוגשו בעתיד.

חבר הכנסת ראובן ריבלין (ליכוד) אמר כי אם אכן קרה הדבר, הרי שעל הנשיאה לפסול את עצמה מלשבת בדיונים בהם עולים נושאי ההתנחלויות. הוא לא תבע להעמיד אותה לדין, לא לעצור אותה לחקירה, ולא להדיח אותה. כנראה הוא לא מודע לחומרת המעשה והוראות החוק בנושא הזה.

הפורום המשפטי הודיע כי הוא מתכוון לבקש משר המשפטים ומוועדת החוקה של הכנסת לערוך בירור בעניין. עו"ד יוסי פוקס מהפורום המשפטי אמר כי "אם יתברר אומנם שהנשיאה ביניש דנה בנושאי ההתנחלויות וגדר ההפרדה עם השגריר האמריקני - מדובר בחציית קו אדום, בפגיעה חמורה בעיקרון הפרדת הרשויות ועולה חשש שמעתה תשב בדין בנושאים אלו לאחר ששמעה צד בעניין, ועם מראית עין למשוא פנים".

יו"ר חזית יהודית, ברוך מרזל, קורא לנשיאת בית המשפט העליון דורית בייניש להתפטר, לאחר פגישתה עם שגריר ארה"ב בעניינים מדיניים. "פגישה זו מנוגדת לחוק ולתקנות האתיקה של השופטים ומוכיחה את אשר אמרנו במשך שנים: בית המשפט העליון הוא סניף של מרצ", אמר מרזל.


תזכורת

1. הפחד המונע את שחרורו של פולארד: חשיפתו שכ 200 בכירים ביותר בשלטון בישראל עובדים כסוכנים מטעם ארגון המודיעין האמריקאי


2. האם יש הבדל כלשהו בין הרב כהנא לדורית ביניש?

3. אז מי הוא בשר רע ???

4. ביניש מבזה את בית המשפט העליון, על פי פסק הדין שלה עצמה!

5. הגאווה של ביניש

6. עוד מקרה סיכול משפטי ממוקד למי שהעז לקדם מצע פוליטי שונה מהמצע הפוליטי של בית המשפט העליון

7. 4 בנובמבר: ברוך מרזל עושה לפרס מה שביניש הנחתה את אבישי רביב לעשות לרבין: ''הלביש'' את פרס בכאפייה- תמונה

8. בג"ץ בשירות הפוסט ציונות

9. למה בית משפט תומך ביגאל עמיר ונגד מני מזוז?יש לזכור שביניש היא בת של פוליטיקאי מבית מפא"י, עו"ד ורבה. פסיקותיה מבטאות מצע פוליטי פוסט ציוני מובהק, ובשום פנים לא משנה משפטית סדורה (בתור משפטנית היא נחשבת בקהיליה המקצועית כאפס מאופס).

יש גם לזכור שאבא שלה היה מעורב בטבח שבוצע במתנגדי מפא"י הפוליטיים, באלטלנה.

יש לזכור כי ביניש היא זו שהכשירה משפטית את ההסתה נגד יצחק רבין על ידי אבישי רביב, שבין פעולותיו היו ההכרזה על רבין כבוגד שחל עליו דין מוסר, והצגתו בתקשורת בכאפייה ומדיי SS נאציים. ביניש איפה הייתה השותפה הפעילה והיעילה לרצח רבין, ואת זה אפשר לקרוא במפורש בדו"ח ועדת שמגר, גם אם התקשורת בחרה להדגיש מהדו"ח הזה דברים אחרים.

יש לזכור כי מבקר המדינה תפס את דורית ביניש במעילה של מעל שנים עשר מליון ש"ח ביושבה בראשות ועדת הבחירות האחרונה, ברכישת מחשבים פיקטיבית, בהוצאת סכומי עתק ללא קבלות וללא חוזים וללא הצדקה, כשהמצד השני יש לזכור את התעשרותו הפתאומית של בעלה של ביניש, העבריין הנודע ואיש הפשע המאורגן, יחזקאל ביניש.

הגיעה הזמן לומר זאת חד, חלק, ישיר ובנחרצות:
שלטון החוק מחייב לסלק את ביניש לכל היותר הבייתה, ולכל הפחות לכלא.

***************************************************************

 


לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה