ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

האם בג"צ יחשוף את האמת בפני משפחת דוויט (גבריאל ש"טבע" וגופתו נסחפה ללבנון...)

Israblof.com ידיעות אחרונות, רוטר 09.12.2007 03:10
רה

רה


"בנותיו של אל"מ ג'ו אלון עתרו לבג"צ בדרישה לקבל החומר על רצח אביהן 30 שנה לאחר מותו המסתורי, עתרו 3 בנותיו של מי שהיה הנספח האווירי בשגרירות ישראל בוושינגטון, בדרישה לקבל את מלוא החומר בעניין מותו, לרבות דוח ה-FBI; אלון, שהיה ממקימי חיל האוויר, נרצח בפתח ביתו במרילנד ב-1.7.73 שנה לאחר מותו המסתורי של אלוף-משנה יוסף (ג'ו) אלון, מי שהיה הנספח האווירי בשגרירות ישראל בוושינגטון, עתרו (יום ה', 18.3.04) שלוש בנותיו לבג"צ, בדרישה להורות למדינה להעביר לידיהן את כל הפרטים בדבר הירצחו של אביהן בשנת 1973, לרבות דוח ה-FBI בנושא". (19/03/2004 | נועם שרביט)תזכורת רילוונטית לפרשה

מקור
 
 
 
משפחת הנעדר דוויט תתבע את המדינה / רונן ליבוביץ
אחיינו של גבריאל דוויט ז"ל, חנן קסאיי, תקף (ד', 24.10.07) בוועדת העלייה והקליטה את התנהלות הממשלה בכל נושא הטיפול בהיעלמותו ובהחזרת גופתו של אחיינו. לדבריו, "התנהלות הממשלה הייתה התעללות במשפחה, בין אם זו אחריותה של המשטרה ובין אם זה באחריות גופים אחרים".


פרוטוקול מס' 129 - מישיבת ועדת העלייה, הקליטה והתפוצות
יום רביעי, י"ב בחשון התשס"ח (24 באוקטובר 2007), שעה 08:45

סדר היום: האם המדינה הסתירה במשך שנתיים מידע אודות היעלמותו של גבריאל דוויט ז"ל ממשפחתו?


בני משפחתו של הנעדר, גבריאל דוויט, קיבלו הערב (יום ב') את הבשורה שגופת בנם הוחזרה מלבנון לישראל. בני המשפחה אמרו כי אתמול הגיעה המשטרה לביתם בבאר שבע כדי לקחת דגימות ד.נ.א לזיהוי הגופה.

מי שהודיע לבני המשפחה שגופתו של גבריאל הועברה לישראל, היו נציגי משטרת ישראל ונציגה ממשרד ראש הממשלה. לאחר שקיבלו את הידיעה על מות בנם נשמעו זעקות שבר מבית המשפחה. שכנים וחברים רבים הגיעו כדי לנחם אותם.


בני משפחתו של גבריאל דוויט (צילום: יונת אטלס)

קסאי, אחותו של הנעדר שנעלם לפני כשלוש שנים, אמרה ל-ynet שגבריאל נעלם לאחר שאחיהם הגדול מת. בזמן שבני המשפחה ישבו שבעה יצא הנעדר מבית אחיו בחיפה ולא חזר. "גבריאל לקח את המוות מאוד קשה וכנראה בגלל זה הוא ברח מהבית", היא סיפרה. דוויט היה בן 28 בזמן שנראה לאחרונה וההערכה היא שטבע בים.

האחות: "במשך שנתיים היינו בקשר עם המשטרה והם הסבירו לנו שהם מחפשים אחריו, אך ללא הצלחה. אתמול פתאום התקשרו אלינו והודיעו שיש התפתחות, לא אמרו לנו מהי".

טזזו, אחות נוספת של גבריאל, סיפרה: "אמרו לנו שהוא טבע בים ומצאו את גופתו בלבנון והבטיחו לנו שיחזירו אותו ארצה. מאז שהוא נעדר אנחנו בכינו, גם עכשיו נמשיך לבכות על מותו".

במהלך עסקת החילופין הועברו שרידי גופתו של אזרח ישראלי תמורת אסיר לבנוני חולה וגופותיהם של שני מחבלים.מדובר צה"ל נמסר כי המידע על דוויט הועבר לרשויות האזרחיות המופקדות על הטיפול בעניין זה. "יודגש כי צה"ל לא עיכב מידע בעניין. ככלל איננו נוהגים למסור מידע מודיעיני רגיש ואת דרך קבלתו", נאמר. מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה: "מדינת ישראל חיפשה אחר גבריאל דוויט מהרגע שבו נודע על היעדרותו. רק לאחר שהתקבל זיהוי ודאי של הגופה, נמסרה הודעה למשפחתו".


האם בג"צ, התשקורת, כנסת ישראל, ממשלת ישראל יענו ויתעללו במשפחת דוויט כפי שעינו והתעללו במשפחתו של ג'ו אלון ז"ל הי"ד...??


מי רצח את אל''מ ג'ו אלון ??

 

*******************************************


 

 

לכתבה המלאה במקורהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה