ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

(*) מכתב לח"כ אורי מקלב יור ועדה מיוחדת לפניות הציבור בגין היועץ המשפטי לממשלה (מסמכים, 03.04.10)

פילוביץ שחף 13.04.2010 01:47
לחץ/י על התמונה: (*) " השר לבט''פ שומר על שתיקה כמו אחרון העבריינים ..." @

לחץ/י על התמונה: (*) " השר לבט''פ שומר על שתיקה כמו אחרון העבריינים ..." @


שלום רב, (Sent: Monday, April 12, 2010 12:15 PM) הריני להשיב לפנייתך אשר הועברה אלינו באמצעות הדוא"ל. לבקשתך, פנייתך הנ"ל מועברת ללשכת היועץ המשפטי לממשלה לעיונם ככל שימצאו לנכון. שוב נדגיש, כי פניות נוספות בעניין זה והעברתם ללשכת היועץ המשפטי לממשלה לא ייענו, על כן מוצע כי תפנה ללשכת היועץ המשפטי לממשלה במישרין לפי אמצעי הקישור שהועברו אליך בעבר. למען הסר ספק, אין באמור לעיל משום הבעת עמדה או חיווי דעה לגופם של דברים. בברכה, דבורה אמיר - מרכזת בכירה, מחלקת פניות ציבור. 

3.4.10

אל : ח"כ אורי מקלב – יו"ר ועדה מיוחדת לפניות הציבור .  

 

 

הנדון : אי קבלת מענה לפניותיי מהיועץ המשפטי לממשלה .      

http://rotter.net/User_files/forum/gil2/4bc3dbeb032e4f41.doc

1 .בתאריך 6.5.10 יתקיים דיון בבג"ץ בענייני .      

 

2 .רצ"ב 4 מכתבים שהועברו ליועץ המשפטי לממשלה  , שתשובה על הנושאים שהועלו חשובים לדיון בבג"ץ שהגשתי .   

 

3. עד כה לא נענתי בשום מענה , לכאורה מתוך חשד שהתשובות יחשפו את העובדה שהפרקליטות מגנה בבג"ץ על המשטרה כאשר מחלקה מקבילה בפרקליטות מצאה חשדות לכאורה של אותם קצינים והשר לבט"פ לעבירות משמעת ואף יציג את הפרקליטות כמי שיוצאת כנגד חושף שחיתות במשטרה .

 

4. מצרף את מכתביו של אחד הקצינים הבכירים כהוכחה לחשדותיי ואת מכתבה של הפרקליטות אלי לגבי החשדות לכאורה לעבירות משמעת של הקצינים הבכירים , ומבקש לפעול בדחיפות בעניין קבלת מענה כבר בחודש אפריל מהיועץ המשפטי לממשלה  , על מנת שאוכל להציג את התייחסותם בבג"ץ .  

 

 

 

 

                                                    עמרי עדיקה

                                                     רחוב האפרסמון 68

                                                     אשקלון

                                                    057-6710629

                                                                                                       

 

העתק:

היועץ המשפטי לממשלה – עו"ד יהודה ויינשטיין .

 


               ==============================================


טיטונוביץ ושות', עורכי-דין

TYTUNOVICH & CO., Attorneys at Law

 

מ ש ה    ט י ט ו נ ו ב י ץ,  עו"ד  

 

M  O  S  H  E              T  Y  T  U  N  O V   I  C H,   ADV.

א מ י ר   ט י ט ו נ ו ב י ץ, עו"ד

 

A  M   I  R             T  Y  T  U N   O  V   I   C  H,  ADV.

ר  ו  נ  י  ת            מ  ר, עו"ד

 

R  O  N  I  T              M  E  H  R,  ADV.

מ ו ר ן  ב ר י ק  מ י ל ר,  עו"ד

 

M O R A N   B R I K  M I L L E R, ADV.

א  פ  ר  ת          ע  ק  ל, עו"ד

 

E  F  R  A  T               A  K  E  L,  ADV.

יוסף  טיטונוביץ         (1973- 1926)

 

JOSEPH  TYTUNOVICH        (1926-1973)

מגדל משה אביב – קומה 42               טל': 03-6114080 TEL:                        MOSHE AVIV TOWER – 42nd Floor   

דרך ז'בוטינסקי 7 רמת גן 52520      פקס': 03-6114081      FAX: 7 JABOTINSKY RD., RAMAT-GAN 52520       

דואר אלקטרוני: a_tyt@netvision.net.il E-Mail:

http://rotter.net/User_files/forum/gil2/4bc3ddd7373fd452.doc


11 בפברואר 2010

 

 

 

לכבוד

מר מיקי הראל, מקים ומנהל                                                  - בלי לפגוע בזכויות -

אתר "חשופים בניידת"

באמצעות דוא"ל harel.miki@gmail.com

 

א"נ,

 

 

 

הנדון:  פרסום לשון הרע אודות תנ"צ שמעון שומרוני

 

 

מרשי שבנדון מלא ידיי לפנות אליך בזה כדלהלן:

 

 

1.      מרשי הנו מפקד מרחב השרון של משטרת ישראל. קודם לתפקידו זה הוא מילא תפקידים בכירים אחרים במשטרת ישראל.

 

 

2.      לאחרונה נודע למרשי אודות הודעות, שפורסמו ושעודן מפורסמות בפורום "לדבר חופשי", שבאתר האינטרנט, "חשופים בניידת" (להלן "הפורום"), והמכילות דברי לשון הרע חמורים ביותר אודותיו.

 

 

3.      כך, למשל:

 

א.     החל מיום 2.12.09, בשעה 21:50, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "מסר לעמיחי שי ראש אמ"ש", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "חברים של..", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:


 

"[...] מי כמוך יודע שגם שופטי בג"ץ קוראים עיתונים וכששבוע הבא יוגש הבג"ץ שחושף אותך ואת ניצב ניסים מור, תנ"צ יפרח דוכובני, תנ"צ שמעון שומרוני ונצ"מ עמי אשד כחבורת כבוד ב'קאמורה' הרי שום טיעון שרק תחשוב להציג לא יתקבל.

ההוכחות שאתה וניסים מור עשיתם שימוש לרעה בסמכות על מנת לטייח התנהגות של דוכובני, שומרוני ואשד בה עסקו בשימוש לרעה בסמכות, זיוף מסמך, הקלטה, עדות שקר לקצינת קבילות שוטרים ועוד כמה 'מעשים קטנים' מתועדות וממוסמכות [...]

 

הקצין שעומד מולך הוא לא כמו פקד ברוך פרץ שתנ"ץ שומרוני קרא לו לפני שהלך להעיד במח"ש על מותו של העצור המצרי והבטיח לו 'גיבוי מלא' ואכן קיים את הבטחתו..שומרוני נתן גיבוי מלא לעצמו והפך..עד תביעה במשפטו של פקד ברוך פרץ [...]

 

דרך אגב.. מעניין מה אומר ח"כ הערבי מהשמאל שחבר באגודה שממינה לך את הנסיעה על פרשת העצור המצרי שחברך הטוב שומרוני יבש למות במחסום חרבתא.

 

בדבר אחד אין ספק אותו חבר כנסת משבח את שומרוני על בריחתו במצפה רמון מהמחבלים, בריחה שגרמה למותם של שלוש אמהות חפות מפשע ו'זיכו' את שומרוני בישיבה בכלא והדחה מבישה מהצבא [...]

 

לדעתי יהיו הרבה קופצים על התפקיד הרי לא יחסרו שם מצלמות כדי לצלם אותך מצטופף עם מור, דוכובני, שומרוני ואשד על אותו ספסל..ספסל הנאשמים".

 

ב.     החל מיום 4.12.09, בשעה 19:20, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "השבוע לא יהיה השבוע של שי, מור ושות'", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "יודע ח"ן", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"השבוע יופץ באתרי האינטרנט בכל מקום אפשרי הבג"ץ שלא רק יביך את עמיחי שי, ניסים מור, דוכובני, שומרוני ואשד כולם בעלי משכורות שמנות ותנאים מפליגים אשר הטעו אותם לחשוב שהם חסינים.

 

אם הפעם  מגמגמים בלשכת השר ש'לא ידעו על הנסיעה' אז אחרי הפצת בג"ץ וחשיפתו כבר ימאס להם להן על חבורת 'הקאמורה' והם יופקרו לבד בשטח לגמגם הסברים שאף אחד לא יקנה [...]

 

בלשון המעטה לא יאהב הציבור שבתוכו אלפי בני משפחות שוטרים בעלי השפעה, לשמוע הוכחות חותכות על שימוש לרעה בסמכות, זיופים, הקלטות, עדויות שקר ועוד כמה דברים ששמים את הקצונה הבכירה בשורה אחת עם טובי משפחות הפשע בארץ [...]

 

ורמז קטן לניצבים שי ומור.. לא היינו סומכים על שומרוני הוא תמיד לא נמצא כשצריך אותו.. תשאלו את פקד ברוך פרץ, העצור המצרי ומשפחות שלושת האימהות שנרצחו באירוע 'אוטובוס האימהות'".

 

ג.      החל מיום 13.12.09, בשעה 21:54, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "הבג"ץ כנגד עמיחי שי ושות'", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"היום הוגש הבג"ץ בו נחשפים מעשים של שימוש לרעה בסמכות, שיבוש הליכי חקירה, זיוף מסמך, עדות שקר והקלטה של ניצב עמיחי שי, ניצב ניסים מור, תת ניצב יפרח דוכובני, תת ניצב שמעון שומרוני וניצב משנה עמי אשד.

 

בעידן בו מפקדים במשטרה מפקד מרחב שקיבל 'אות כבוד' מאירגון הפת"ח לאחר שהשאיר לחוליית מרצחים רכב צבאי מסוג רנו 4 [...] אין ברירה אלא לתת לבג"ץ לעשות סדר במשטרה ולהציג בפני הציבור את ה'עיסוקים' הרבים של הקצונה הבכירה, אשר שוטר פשוט צריך לחכות שבועות כדי להגיע אליה לראיון.

 

כאשר פרקליטות המדינה תבין שמצד אחד היא צריכה להגן על 'העבריינים במדים' עמיחי שי, מור, דוכובני, שומרוני ואשד ומצד שני צריכה לחקור אותם בגין תלונה שנמצאת בפרקליטות, אז היא תבין שיש לה בעיה.

 

יטב לפרקליטים המבריקים בפרקליטות להניח ל'שוטרי נהריה' ולטפל בעבריינים האמיתים במדים, גם אם מדובר בניצבים, תנצ"ים ונצ"ב.

 

[...] אותו חפץ שהביא את שומרוני מהכלא הצבאי למשטרה בדרגת רפ"ק רק בגלל שידע לרוץ.

 

[...] אפרופו מצרים אין ספק שהמצרי המת ששומרוני ייבש בחרבתא יעקוב מלמעלה בהתעניינות בבג"ץ ובמה שיתפתח. דבר אחד בטוח גם ילדיו של פקד ברוך פרץ ששומרוני משמש עד תביעה במשפטו לא יסלחו לשומרוני ולמור על שהפקירו את אביהם על לא עוול בכפו".

 

ד.     החל מיום 14.12.09, בשעה 7:04, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה " זה שומרוני לכל פקודיו!!", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "יגיע רחוק", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"[...] נצ"מ שמעון שומרוני שהיה באותה עת קצין בבה"ד 1 והיה כאמור הקצין הבכיר, התנהג באותו אירוע באופן שגרמה להרחקתו מצה"ל ולאחר שנשפט ונכלא בכלא הצבאי בגין האירוע".

 

ה.     החל מיום 16.12.09, בשעה 21:33, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "מחפש את ההקלטה של...", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "מחפש", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:


 

"לכל מי שיש את ההקלטה של הנשיפות של שומרוני כשהוא בורח מהמחבלים, אשמח לקבל, בתמורה אתן את ההקלטה של הנשימות האחרונות של העצור המצרי שמת מהתייבשות במחסום חברתא בגלל שומרוני".

 

ו.        החל מיום 17.12.09, בשעה 18:10, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "הנה התשובות לכל השאלות שלך", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "משיב לקצין", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"[...] לגבי אומץ לב..אתה בהחלט מתבלבל... זה שומרוני שברח מהמחבלים והשאיר להם רכב עם מיכל דלק מלא כדי שיוכלו לתפוס את אוטובוס האימהות ו... זה שומרוני שהפך לעד תביעה כנגד פקד ברוך פרץ לאחר שהבטיח לו ש'שערה משערות ראשו לא תיפול' לפני עדותו במח"ש.

 

[...] אם היית משרת בתקופת שומרוני ויפרח במרחב שפלה היית אולי מבין לאיזה רמה מוסרית נמוכה ובזוייה הביאו השניים האלו את המרחב.

 

עכשיו תחליט אתה ואחרים את מי הם רוצים במערכת.

 

ואתה צודק, לקצין שהגיש את הבג"ץ אין ברירה... כי אין משטרה אחרת ולכן אסור להשאיר את המשטרה הזאת בידיים של עמיחי שי, ניסים מור, יפרח דוכובני, שמעון שומרוני ועמי אשד.

 

וגם שופט בג"ץ חושב כך אחרת הוא היה דוחה את העתירה על הסף".

 

ז.       החל מיום 19.12.09, בשעה 11:54, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "אוטובוס האימהות, העצור המצרי והקאמורה", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"כאשר התפוצצה בפסח השנה באתר 'חשופים בניידת' פרשת העצור המצרי והידיעה ששמעון שומרוני זומן למח"ש, היו כאלה שכתבו שמדובר בעצור מצרי וטוב שמת, אבל לאט לאט הבינו כולם שזה לא רק עצור מצרי שמת מהתייבשות על פי הוראתו של תת ניצב שמעון שומרוני, אלא גם העובדה שמי שהודח מצה"ל כרב סרן הצליח להגיע לדרגה בכירה במשטרה שאף ערך חיובי של קצין לא דבק בו. תת ניצב שמעון שומרוני שנתן את ההוראה להוציא את העצור המצרי מבית החולים ולזרוק אותו במחסום חרבתא, הפך לעד תביעה של מח"ש כנגד פקד ברוך פרץ על מנת להציל את עצמו מכתב אישום.

 

שמעון שומרוני הוא בעיה של כולנו, תת ניצב שלא ראוי ללבוש מדי צבא/משטרה או כל גוף ביטחוני במדינת ישראל, יודע שהפעם הוא בבעיה רצינית שבקרוב תשלח אותו הביתה לנכדתו הקטנה, שאנחנו מקווים בשבילה שבעוד כמה שנים שתצטרך לעשות עבודת 'שורשים' בבית סיפרה היא לא תבחר בסבא שלה כמודל חיקוי, אחרת היא תמות מבושה על מעשיו הבזויים.

 

שמעון שומרוני יודע שבבג"ץ מוצגים מסמכים ברורים וחותכים על שימוש לרעה בסמכות, זיוף מסמך, הקלטה ועוד כמה דברים שלא ישאירו את השופטים אדישים.

 

גם בפרקליטות שצריכים לייצג את המשטרה כבר מבינים לאיזו צרה הם נכנסים ובעצם יהיה להם קשה להגן על עמיחי שי, ניסים מור, עמי אשד, שמעון שומרוני ויפרח דוכובני.

 

כשמח"ש קיבלו את התלונה מהקצין, שומרוני כבר הסכים להיות אצלם עד תביעה ולכן הם ביקשו לעשות הכל כדי להרגיע את החשדות נגדו והמליצו על טיפול משמעתי, הקצין שידע איזה חומר נפץ הוא מחזיק ביד התעקש על המשך חקירה והתלונה הגיעה לפרקליטות.

 

עכשיו צריכה הפרקליטות מצד אחד לזמן לעדות את ה'קאמורה המשטרתית' ומצד שני להגן עליהם בבג"ץ.

 

זה יכול לקרות רק במדינה שנותנת דרגות בכירות לקצינים מושחתים ושיכורי כוח".

 

ח.     החל מיום 19.12.09, בשעה 12:31, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "לבוגרי מרחב שפלה לדורותיהם החטא ועונשו", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "מיני משטרה", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"כאשר התפוצצה בפסח השנה באתר 'חשופים בניידת' פרשת העצור המצרי והידיעה ששמעון שומרוני זומן למח"ש, היו כאלה שכתבו שמדובר בעצור מצרי וטוב שמת, אבל לאט לאט הבינו כולם שזה לא רק עצור מצרי שמת מהתייבשות על פי הוראתו של תת ניצב שמעון שומרוני, אלא גם העובדה שמי שהודח מצה"ל כרב סרן הצליח להגיע לדרגה בכירה במשטרה שאף ערך חיובי של קצין לא דבק בו. תת ניצב שמעון שומרוני שנתן את ההוראה להוציא את העצור המצרי מבית החולים ולזרוק אותו במחסום חרבתא, הפך לעד תביעה של מח"ש כנגד פקד ברוך פרץ על מנת להציל את עצמו מכתב אישום.

 

שמעון שומרוני הוא בעיה של כולנו, תת ניצב שלא ראוי ללבוש מדי צבא/משטרה או כל גוף ביטחוני במדינת ישראל, יודע שהפעם הוא בבעיה רצינית שבקרוב תשלח אותו הביתה לנכדתו הקטנה, שאנחנו מקווים בשבילה שבעוד כמה שנים שתצטרך לעשות עבודת 'שורשים' בבית סיפרה היא לא תבחר בסבא שלה כמודל חיקוי, אחרת היא תמות מבושה על מעשיו הבזויים.

 

שמעון שומרוני יודע שבבג"ץ מוצגים מסמכים ברורים וחותכים על שימוש לרעה בסמכות, זיוף מסמך, הקלטה ועוד כמה דברים שלא ישאירו את השופטים אדישים.

 

גם בפרקליטות שצריכים לייצג את המשטרה כבר מבינים לאיזו צרה הם נכנסים ובעצם יהיה להם קשה להגן על עמיחי שי, ניסים מור, עמי אשד, שמעון שומרוני ויפרח דוכובני.

 

כשמח"ש קיבלו את התלונה מהקצין, שומרוני כבר הסכים להיות אצלם עד תביעה ולכן הם ביקשו לעשות הכל כדי להרגיע את החשדות נגדו והמליצו על טיפול משמעתי, הקצין שידע איזה חומר נפץ הוא מחזיק ביד התעקש על המשך חקירה והתלונה הגיעה לפרקליטות.

 

עכשיו צריכה הפרקליטות מצד אחד לזמן לעדות את ה'קאמורה המשטרתית' ומצד שני להגן עליהם בבג"ץ.

 

זה יכול לקרות רק במדינה שנותנת דרגות בכירות לקצינים מושחתים ושיכורי כוח. [...]

 

מי שראה את עמיחי שי, מור, שומרוני, דוכובני ואשד, הבין עד כמה הם טרודים ומוטרדים מהעניין, הזחיחות נעלמה מהם.

 

זהו תחילתו של התהליך שסופו עזיבתם של הבזויים והמושחתים מוסרית בקצינים של משטרת ישראל וסופו משטרה אחרת שכולנו זכאים לה".

 

ט.     החל מיום 21.12.09, בשעה 18:25, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "המכתב, הבג"ץ וה'קאמורה'", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"תמצית המכתב שנשלח היום למבקר המדינה ומפורסם לראשונה באתר 'חשופים בניידת' הוא עוד נדבך המוקדש לחבורת ה'קאמורה' בראשותו של ניצב עמיחי שי ובה חברים ניצב ניסים מור, תת ניצב שמעון שומרוני, תת ניצב יפרח דוכובני ונצ"מ עמי אשד [...]

 

בחבורת ה'קאמורה' כל הקצינים חושבים שאין חכם מהם אולם הפעם כולם מסכימים שם שהחבל כבר יותר מידי הדוק על צווארם גם אם כלפי חוץ הם ממשיכים לחייך כלפי פנים הם יודעים בדיוק באיזה דו"ח הם מככבים ומה חושבים עליהם במשטרה.

 

כשאתה מכנס את ישיבת ה'קאמורה' הבאה עמיחי שי, תזכור מה תמיד אומר תנ"צ שמעון שומרוני 'אין לך אלא להלין על עצמך' משפט שכנראה גיבש תוך כדי הריצה הפחדנית במצפה רמון  כשהוא נוטש את הרנו 4.

 

דרך אגב אין צורך לתעד את הפגישות עמיחי , אין ספק ששומרוני מקליט אותם...הוא הרי טוב בזה.

 

עכשיו עמיחי תחשוב טוב אם באמת כדאי היה לך להיות שותף למלחמה שגרר אותך אליה עמי אשד, מלחמה שתשלח אותך הביתה יחד עם החבורה הבזוייה ביותר במשטרת ישראל ונקראת בצדק ה'קאמורה'".

 

 

 

י.        החל מיום 3.1.10, בשעה 22:28, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "שוב הימ"מ מחלץ כבודו של שומרוני", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "ההסטוריון", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"[...] ששוב חילצו הימ"מ את כבודו האבוד כבר מזמן של תת ניצב שמעון שומרוני [...] נצ"מ שגב כמובן ש'שכחה' לציין בחודש מרץ אירוע משטרתי מכונן מאוד למשטרת ישראל ומביש ובזוי לתת ניצב שמעון שומרוני, בחודש מרץ של שנת אלף תשע מאות שמונים ושמונה ברח רב סרן שמעון שומרוני מחוליית מחבלי הפתח שנתקל בה במצפה רמון השאיר להם רכב צבאי וגרם למותם המזעזע של שלוש אימהות מסכנות שנלכדו ונרצחו על ידי המחבלים שנסעו ברכב הצבאי ובכך הפכו את שומרוני ליקיר תנועת הפתח לדורותיהם [...] גורג' אורוויל כותב הספר אלף תשע מאות שמונים וארבע בוכה ומזיל דמעות בקברו גם העצור המצרי ששומרוני הביא למותו. אם משטרת ישראל מתבישת בתת ניצב שמעון שומרוני והיא מתביישת!!! שתשלח אותו הביתה [...]".

 

יא.   החל מיום 12.1.10, בשעה 9:02, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "העידכון האמיתי על הבג"ץ כנגד עמיחי שי", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של.", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"סביר להניח שהיועצים המשפטיים של ראש אמ"ש ונציגי הפרקליטות כבר הבהירו לראש אמ"ש ודרכו לשאר חברי 'הקאמורה המשטרתית' שכוללת את ניצב ניסים מור, תת ניצב יפרח דוכובני, תת ניצב שמעון שומרוני וניצב משנה עמי אשד [...] אף פרקליט מדינה לא יוכל להגן על חבורת הקאמורה כאשר ישלפו המסמכים הברורים המעידים על שימוש לרעה בסמכות, שיבוש הליכי חקירה, זיוף מסמך, עדות שקר, ראיונות כוזבים ועוד כמה מעשים שאף אחד מחברי ה'קאמורה המשטרתית' לא בחל בהם, ואף הקפיד לתעד אותם כמי שמתגאה במעשיו.

 

[...]

 

עם מפקד מרחב שרון שבעברו בריחה ממחבלים ובהווה שלו עדות על הוראה שהוא נתן, ומפקדת בית ספר לשוטרים שמבצע שימוש לרעה בסמכות ונותן עדות שקר לנציבה וזאת מבלי להזכיר כמובן את הבדיקה הנערכת נגדו במשרד מבקר המשטרה ומפקד מחוז מרכז ומפקד תחנת נתניה דהיום, אשר סייעו לשיבוש הליכי חקירה ועשו שימוש לרעה בסמכות כאשר הכל מתועד וממוסמך.

 

[...] כאילו שמישהו יכול למחוק את הקלון שהמיט שומרוני על המדים הירוקים של צה"ל והכחולים של המשטרה אם יוריד שקף אחד במצגת".

 

יב.   החל מיום 6.2.10, בשעה 13:58, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "ממה מוטרד תנ"צ שמעון שומרוני בימים אלו?", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של.", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

 

"מי שחושב שתת ניצב שמעון שומרוני מוטרד מבריחת העצור שהיה לו בתחנת נתניה, הוא טועה בהחלט, סביר להניח שתנ"צ שומרוני ונצ"מ עמי אשד כבר סגרו על השוטרים והקצינים הזוטרים שיחטפו על מנת לכסות על כישלון מפקדיהם [...]

 

[...] כשאתה משקר לכולם סופו של דבר אתה מתחיל גם להאמין לשקרים של עצמך וזה גם מה שקרה באופן טבעי לתנ"צ שומרוני ש'שכח' שהודח מהצבא בבושת פנים לאחר שישב בכלא הצבאי ולאחר שגרם למותם של שלוש נשים ופציעת שמונה כתוצאה מבריחתו. כל מי שהיה בבה"ד אחד יודע שכל צוער או איש סגל שיושב ולו יום אחד בכלא הצבאי מוצא את מקומו מחוץ לבה"ד אחד ובמקרה שהוא גם קצין בקבע גם מחוץ למערכת הצבאית כפי שקרה לשומרוני. כפי שנהוג לומר 'מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים' ולכן יעשה ב'חוכמה' שומרוני אם יתבע את עיתון הארץ ויעזור בהמשך ליבוי האש הענקית שבוערת בימים אלו ובין היתר בגלל קידומו אחרי אוטובוס האימהות, מעבר לעובדה שפרקליטי עיתון הארץ יעלו לדוכן העדים את מפקדי בה"ד אחד לדורותיהם שיספרו על הדחתו של שומרוני ועל הנזק הרב שגרם בהתנהגותו, סביר להניח שהתיקשורת תאהב להזכיר גם את פרשת העצור המצרי בשנת אלפיים ושמונה ואת העובדה ששומרוני בשנת אלפיים ותשע זייף ראיון , הודה בזיוף !!! ואף הקליט בניגוד לכל נוהל תקין.

 

אבל שומרוני לא לבד, הוא רק ההוכחה כמה הבג"ץ שמתנהל בימים אלו משפיע עליו, חומר רב הועבר לגורמים שונים בתיקשורת בעניין חבריו שקיבלו את הכינוי 'חבורת הקאמורה', והמעיד על: שימוש לרעה בסמכות, זיוף מסמך, שיבוש הליכי חקירה, הקלטה , עדות שקר לנציבת קבילות שוטרים ועוד כמה מעשים שבגינם אפשר לשבת בכלא, לא בכדי העביר מח"ש את עניינם של ניצב עמיחי שי, ניצב ניסים מור, תת ניצב שמעון שומרוני, תת ניצב יפרח דוכובני וניצב משנה עמי אשד לפרקליטות המדינה בתלונה מספר: אחד, חמש, שבע, אפס, קו נטוי אפס, תשע, קו נטוי אחד, ארבע, מקף אחד .

 

'מזלם' של חבורת הקאמורה שהשר לביטחון הפנים שיתף איתם פעולה באופן מלא [..] שהחומר שהועבר בשבועות האחרונים, לא הועבר במכוון לכתבים פליליים ששיחקו כדורגל עם ניצב ניסים מור וקיבלו ממנו חולצות משטרתיות ותעודות הוקרה, אלא לכתבים אחרים שלא מחוייבים לאף קצין משטרה והיו צריכים לידם דלי הקאה אחרי שקראו את החומר והבינו מי הם באמת 'חבורת הקאמורה'.

 

 [...]

 

נסיים במשפט אהוב על תנ"צ שומרוני שבטח יזכיר לו נשכחות 'אין לך להלין אלא על עצמך'".

 

 

יג.    החל מיום 8.2.10, בשעה 16:18, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "תודה לתנ"צ שמעון שומרוני", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של.", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"מאז שפורסם באתר הידיעה כי תנ"צ שמעון שומרוני איים על עיתון הארץ כי יתבע אותם לדין לאחר שפירסמו כי הודח מהצבא בגין אירוע אוטובוס האימהות, קבלנו עשרות טלפונים מאנשים, שוטרים וקצינים אשר ביקשו לסייע בבג"ץ וברענון זיכרונו של רב סרן (מודח) שמעון שומרוני .

 

אז ראשית, מאחר ואתה לוקה בזיכרון קצר מומלץ שומרוני שתיצור קשר עם אל"מ (במיל) מתי הררי שהיה מפקד בה"ד אחד בשנת אלף תשע מאות שמונים ושמונה והוא ישמח להזכיר לך שהודחת מבה"ד אחד לאחר שישבת ארבע עשרה יום בכלא הצבאי לאחר שברחת מחוליית הפתח ובגללך נרצחו שלושת האימהות מדימונה.

 

אבל זאת רק ההתחלה , קבלנו עשרות תצהירים וסיפורים אשר יסייעו בבג"ץ הקרוב ובעיקר יתנו הוכחה נוספת שאסור לך ולשכמותך להמשיך וללבוש מדים ובטוח לא דרגות תנ"צ.

 

מאחר ובימים האלו אנחנו עורכים 'חריש עמוק' בתיקשורת ומציפים את  'פרשת הקאמורה'  אולם בעיקר גם את העובדה שעל השוטרים נאסר לפנות לבית דין לעבודה ולקבל חסינות כחושפי שחיתות ממבקר המדינה, יסיעו מאוד המסמכים שקבלנו אודותיך  שהתוספו לראיון שזייפת, לראיון שהקלטת ועוד כמה דברים שכתבת וחתמת עליהם, הגיע הזמן לחשוף בפני מדינת ישראל מי שומר על ביטחונה במרחב שרון.

 

[...]

 

חוץ מזה סביר להניח שהעצור שברח היה קורא נלהב של האתר 'שוטרים חשופים בניידת' והוא חשש ששוטרי נתניה ישימו אותו במחסום חרבתא עד שיתייבש למוות כמו העצור המצרי של שומרוני.

 

ועל זה נזכיר את המשפט האהוב של תנ"צ שומרוני 'אין לך להלין אלא על עצמך בלבד'" 

 

 

4.      החל מיום 10.2.10, בשעה 11:52, מתפרסמת בפורום הודעה, שכותרתה "עידכון על הבג"ץ נגד ראש אמ"ש", אשר הכינוי, שבחר לו מחברה, הוא "החברים של.", ושבה נכתבו, בין היתר, הדברים האלה:

 

"[...] בשנים אלפיים ושמונה – אלפיים ותשע חשף רפ"ק עמרי עדיקה שחיתות ציבורית בקרב הקצונה הבכירה שעניינה: שימוש לרעה בסמכות, שיבוש הליכי חקירה, זיוף מסמך, הקלטה, עדות שקר לנציבת קבילות שוטרים ועוד דברים.

 

במעשי השחיתות שותפים: ניצב עמיחי שי, מיצב ניסים מור, תנ"צ שמעון שומרוני, תנ"צ יפרח דוכובני ונצ"מ עמי אשד [...]

 

אנחנו מודעים למתקפת ה'דוברים מטעם' של הקצינים הבכירים שתכפיש את עמרי והתומכים בו, אז נקדים ונאמר ל'חבורת הקאמורה' שמי שיש לו חמאה על הראש שלא יתלהב לצאת לשמש.

ונחסוך ל'חבורת הקאמורה' את הטלפונים המאיימים למיקי הראל ו'צוות' ונאמר שכל מה שנכתב כאן מתועד, ממוסמך, ומופיע בבג"ץ, ואי אפשר בלי לסיים במשפט הידוע של רב סרן (מודח) שמעון שומרוני: אין לך להלין אלא על עצמך בלבד (לקוח מראיון ששומרוני הקליט בחודש אפריל אלפיים ותשע בניגוד כמובן לכל נוהל משטרתי ותוך שימוש לרעה בסמכותו [...]"

 

 

5.      כל הדברים דלעיל, המתייחסים למרשי, הנם דברים, אשר פרסומם היה עלול להשפיל אותו בעיני הבריות, לעשותו מטרה לשנאה, לבוז וללעג מצדם, ולפגוע בו, במשרתו, בתפקידו, במקצועו ובמשלח-ידו.

 

 

6.      פרסום הדברים אכן גרם למרשי לנזקים כבדים, מסוגים שונים, לרבות לעגמת נפש עצומה, ואף עלול לגרום לו לנזקים חמורים בעתיד, לרבות נזקי ממון ומוניטין.

 

 

7.      תחילה, הנך נדרש בזה להסיר מאתר האינטרנט, לאלתר, את כל ההודעות האמורות, ולמסור לידינו את פרטיו/פרטיהם של הגולש/ים האנונימי/ים, אשר פרסם/מו את ההודעות האמורות (כאמור, תחת הכינויים "יודע ח"ן", "החברים של.", יגיע רחוק", "מחפש", "משיב לקצין", "מיני משטרה", ו-"ההסטוריון").

 

אין כל ספק בכך, שהמדובר בדברי לשון הרע חמורים מאין כמותם, אשר פורסמו על-ידו / על-ידיהם מתוך כוונה לפגוע במרשי ולהסב לו נזק כבד.

 

כפי שניתן היה להבין מן האמור לעיל, למרשי בסיס לסבור, שכל הפרסומים, או רובם המכריע, התפרסמו על-ידי אותו אדם ממש, המבקש לפגוע במרשי, בכל אמצעי שבידו, ואשר בחר להסתתר מאחורי כינויים אנונימיים שונים ומשונים, אך שלא העז לפרסמם תחת שמו-שלו.

 

בכך הוא עשה, ועודנו עושה,  שימוש נואל באנונימיות שמאפשר האינטרנט (והפורום).

 

 

8.      ועוד זאת: מן האמור בפורום, ומאורח התנהלותך כמנהלו, לרבות מכך שאתה מרבה לערוך הודעות, המתפרסמות בפורום, למחוק מהן דברים בלתי ראויים וכו', עולה כי אתה קורא היטב כל הודעה, המתפרסמת בו, וכי נטלת לעצמך את סמכויות העריכה, התיקון והמחיקה של דברים, המתפרסמים בפורום. כך, הדגשת את אחריותך לדברים אלה.

 

 

9.      אשר על כן, בנוסף לדרישות דלעיל, הנך נדרש בזה לנהוג כדלהלן:

 

א.     לפרסם באתר האינטרנט, בתוך 3 ימים, במסגרת בולטת, בדף הבית ובדף הראשון של פורום "לדבר חופשי", הודעה בנוסח דלהלן (או בנוסח אחר, שיתואם עמי ושיהיה מקובל על דעתו של מרשי), אשר תישאר מפורסמת למשך חודשיים ימים לפחות:

 

"תיקון והתנצלות בפני תנ"צ שמעון שומרוני

 

מזה זמן מתפרסמות בפורום 'לדבר חופשי' שבאתר זה הודעות המכילות דברי לשון הרע חמורים אודות מפקד מרחב השרון של המשטרה, תנ"צ שמעון שומרוני.

 

בבדיקה שערכתי, כבעלים של האתר וכמנהלו, התברר לי, כי אף שההודעות מתפרסמות תחת כינויים אנונימיים שונים, הרי מחברן של רובן ככולן הוא אחד, גולש אחד המסתתר מאחורי כינויים שונים.

 

מתוכנן העקבי של ההודעות האמורות עולה כוונתו של המפרסם לרדוף את תנ"צ שומרוני, להזיק לו במידת האפשר, להשמיץ אותו, להכפיש את שמו ולפגוע בו, קבל עם ועדה.

 

לצערי הרב, לא נהגתי כהרגלי ולא מחקתי את ההודעות הפוגעות כל כך, עד שנדרשתי לכך על-ידי בא-כוחו של תנ"צ שומרוני.

 

אני מכה על חטא בנוגע לכך, ומתנצל בפני תנ"צ שומרוני על כך, שההודעות הבזויות והמבזות נותרו מפורסמות בפורום למשך זמן כה רב, באופן שהסב לתנ"צ שומרוני נזקים כבדים ביותר.

 

חשוב להדגיש, כי האתר, הפורום ואנוכי-עצמי מביעים שאט נפש מפרסומם של הדברים הבזויים והחמורים כל כך, שפורסמו אודות תנ"צ שומרוני, ובטוחים, שאינם משקפים את מצב הדברים לאשורו.

 

ידוע לנו, כי תנ"צ שומרוני ממלא את כל תפקידיו במשטרת ישראל באופן מוצלח וכי הוא מוערך עד מאוד על-ידי כל דרגי הפיקוד של המשטרה.

 

 

אני תקווה שבפרסום דבריי אלה יהיה כדי לתקן, ולו במעט, את הנזקים הכבדים, שנגרמו לתנ"צ שומרוני, כתוצאה מפרסומם של הדברים החמורים.

 

אעשה לתיקון המעוות גם על-ידי חשיפת פרטיו/פרטיהם של הגולש/ים, אשר פרסמו את ההודעות הפוגעות, בפני בא-כוחו של תנ"צ שומרוני, על-מנת שיהא בידו לפנות אליו וללבן עמו את הדברים, באופן שהוא ימצא לנכון, לרבות באמצעות מיצוי הזכויות המשפטיות, העומדות לתנ"צ שומרוני.

 

מיקי הראל"

 

 

 

ב.     לשלם למרשי, באמצעותי, בתוך 7 ימים, פיצוי בשיעור 200,000 ₪, בגין פרסום דברי לשון הרע כה חמורים וכה רבים אודותיו באתר האינטרנט שלך, וזאת בהודעות רבות, שנותרו מפורסמות למשך זמן רב.

 

סכום זה הנו לפנים משורת הדין ולצרכי פשרה בלבד, אין בו כדי למצות את הנזק, שהיה עלול להיגרם ואשר אכן נגרם למרשי.

 

 

10.  היה ולא תבצע את כל הנדרש, במועדים הקבועים לעיל, לא יהא למרשי אלא לנקוט, נגדך, בהליכים החוקיים, העומדים לרשותו בקשר לכך.

 

 

11.  אין לראות במכתב זה או באמור בו משום ויתור או הודאה כלשהם, אף לא משום סיכום או מיצוי של טענות או של דרישות. מרשי שומר על זכותו להעלות, בבוא העת, טענות ודרישות נוספות.

 

 

בכבוד רב,

 

אמיר טיטונוביץ, עו"ד
===========================================================4.3.10

אל :היועץ המשפטי לממשלה- עו"ד יהודה ויינשטיין .  

http://rotter.net/User_files/forum/gil2/4bc3e171235babec.doc

 

הנדון : בדיקת הגנת הפרקליטות בבג"ץ שהוגש כנגד המשטרה לאור התנהלות השר לבט"פ וקצינים בכירים במשטרה .    

 

1 .רצ"ב בג"ץ שהגשתי ואמור להתדיין בפני 3 שופטים בתאריך 6.5.10 .      

 

2 .בפרקליטות המדינה נמצאת בחקירה תלונה שהגשתי כנגד קצינים בכירים   שהועברה על ידי מח"ש להמשך טיפולם  ( מספר התיק בפרקליטות :

1570/09/14-1 ) וזאת לאחר שנמצא חשד לכאורה על ידי מח"ש לעבירות משמעת של הקצינים .

 

3 .מבקש בדיקתך האם יכולה הפרקליטות להגן בבג"ץ שהגשתי על המשטרה לאור הדברים המפורטים במסמכים הרצ"ב ובכך לכאורה לתת לתת לג .

 

4 . בנוסף למסמכים אלו מצרף את מכתבי לתנועת אומ"ץ ומכתבה לשר לבט"פ , שעדיין לא נענה בתגובה ולא בכדי.      

 

5. בברכה .   

 

 

                                                 

                                                    עמרי עדיקה

                                                    רחוב האפרסמון 68

                                                    אשקלון

                                                    057-6710629

 

 

     העתק: השר לביטחון הפנים- מר יצחק אהרונוביץ .

                היועץ המשפטי לממשלה – עו"ד יהודה וינשטיין .          

 


====================================================================== 

19.3.10

 

אל :היועץ המשפטי לממשלה- עו"ד יהודה ויינשטיין .  

http://rotter.net/User_files/forum/gil2/4bc3e22138e4541f.doc

 

הנדון : בדיקת הגנת הפרקליטות בבג"ץ שהוגש כנגד המשטרה לאור התנהלות השר לבט"פ וקצינים בכירים במשטרה ולאור מכתבו של עו"ד פנחס פישלר      

 

1 .רצ"ב מכתב שהעברתי לכבודו בתאריך 14.3.10 .       

 

2 .מצרף את מכתבו של עו"ד פנחס פישלר המדבר בעד עצמו .  

 

3 .מבקש בדיקתך האם יכולה הפרקליטות להגן בבג"ץ שהגשתי על המשטרה לאור הדברים המפורטים  לפרטי פרטים במסמכו המקצועי של עו"ד פנחס פישלר ומפורטים אף במסמכים שהעברתי אליך בעבר , כפי שצויין במכתבי מתאריך 14.3.10 .   

 

4 . מן הראוי לבחון את הסוגייה במיוחד לאור העובדה שבתאריך 17.3.10 העבירה ביקורת חריפה השופטת דורית בייניש בבג"ץ על התנהלות המשטרה בפיטורי השוטרת מתחנת אשדוד שנחטפה , והלינה על תרבות הטיוח במשטרה .  

 

5 . הבג"ץ שאמור להתנהל בתאריך 6.5.10 בפני 3 שופטים ( מספרו 9936/09 ) יחשוף ברבים את תרבות השקר במשטרה והטיוח , ומן הראוי שפרקליטות המדינה לא תתן ידה להגנה על מעשיהם של קצינים שאותם היא צריכה לחקור באותו עניין בתלונה שהועברה לה על ידי מח"ש ( מספר תלונה : 1570/09/14-1 ) .

 

6 . בברכת חג פסח כשר.                                                    

                                                    עמרי עדיקה

                                                    רחוב האפרסמון 68

                                                    אשקלון

                                                    057-6710629

 

     העתק: השר לביטחון הפנים- מר יצחק אהרונוביץ .

                מפכ"ל המשטרה – רנ"צ דודי כהן

                ראש אמ"ש- ניצב עמיחי שי .

                עו"ד פנחס פישלר

 


              

================================================================= 

1.4.10

אל :היועץ המשפטי לממשלה- עו"ד יהודה ויינשטיין .  

http://rotter.net/User_files/forum/gil2/4bc3e3c96c074100.doc

 

הנדון : בדיקת הגנת הפרקליטות בבג"ץ שהוגש כנגד המשטרה לאור תשובת הפרקליטות באמצעות הגברת רונית ברמן מכליס –סגנית לפרקליטת המדינה בתחום עררים .     

 

1 .רצ"ב תשובתה של הגברת רונית ברמן מכליס מהפרקליטות אלי .        

 

2 .מאחר ותשובתה חיזקה את החלטת מח"ש ומצאה חשד לעבירות משמעת של: ניצב ניסים מור, תנ"צ שמעון שומרוני, תנ"צ יפרח דוכובני ונצ"מ עמי אשד , מן הראוי לשקול כיצד ומדוע תגן הפרקליטות בתאריך 6.5.10 על המשטרה בבג"ץ שהגשתי בהם מוצגים מעשיהם של הקצינים המוזכרים .

 

3 .מצרף את מכתבי שנשלח כתשובה היום לפרקליטות בה נחשפים גם מעשיהם של ניצב עמיחי שי והשר לבט"פ בצורה חמורה הדורשת בדיקה והתייחסות  , בג"ץ מספר 9936/09 שהגשתי ואמור להתדיין בחודש מאי אינו בג"ץ בגין סיכסוך עבודה , אלא בג"ץ של קצין משטרה שחשף שחיתות בהתנהלות והתנהגות קציני משטרה בכירים , עובדה שגם הפרקליטות נתנה לה אישור לכך .    

 

4 .  בברכת חג פסח כשר ושמח .   

                                                 

                                                    עמרי עדיקה

                                                    רחוב האפרסמון 68

                                                    אשקלון

                                                    057-6710629

 

 

     העתק: השר לביטחון הפנים- מר יצחק אהרונוביץ .

                מפכ"ל המשטרה – רנ"צ דודי כהן

                ראש אמ"ש- ניצב עמיחי שי .          
attachment 4b754eda23207a0a.pdf - תנ\"צ שומורוני נמאיים על הבעלים של אתר האינטרנט רוטר.נטהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה