ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

התוכנית הפלסטינית -ישראלית השטנית לפירוק הישוב היהודי בחברון (*)

פילוביץ שחף 07.12.2010 00:36
לחץ/י על התמונה: חאלד אעסיילי = ראש עיריית חברון, עלי ע"אזל קוואסמה ראש ועדת הבינוי, חאלד קאווסמה - מנכ"ל ועדת הבינוי, סאלם פיאד -רוה"מ הרש"פבביקור בעיר העתיקה (*)

לחץ/י על התמונה: חאלד אעסיילי = ראש עיריית חברון, עלי ע"אזל קוואסמה ראש ועדת הבינוי, חאלד קאווסמה - מנכ"ל ועדת הבינוי, סאלם פיאד -רוה"מ הרש"פבביקור בעיר העתיקה (*)


"הוועדה לשיקום חברון" הנקראת בערבית "לג"נת אל אעמר אל חליל" על הפעילות המלאה של הוועדה בבניה ושיפוץ של 800 בתים בשטח H2 בשנים 2007-2008-9, בתוך הדוחות ניתן למצוא רשימות מפורטות של בעלי הבתים המקוריים ושל התושבים החדשים ששוכנו בבתים אלו ע"יי "וועדת השיקום". כמו כן ניתן למצוא בפירוט רב בדו"ח ובדו"ח מס' 2 -מצ"ב, פרטים על הגופים הבינלאומיים המממנים בעשרות מיליוני יורו בשנה את תקציבה של"וועדת הבינוי"על עשרות עובדיה והפרוייקטים אותם היא מבצעת וכן פרטים נוספים חשובים ביותר השופכים אור על עוצמתה האדירה ודרכי פעילותה ושיטותיה של "וועדת השיקום"החורגים בעליל ממתכונת של"חברת שיפוץ ובינוי" תמימה, ואשר מטרתה המרכזית והבלעדית המוצהרת על ידיה במסמכים אלו בבירור מוחלט הנה מילוי והצפת איזור H2 באלפים רבים של תושבים פלסטינים שרבים מהם בעלי עבר ביטחוני עשיר וכן הקמה ותמיכה במשרדי מנגנוני ביטחון פלסטיניים בשטח ריבוני ביטחוני ישראלי מוחלט באופן שיוביל ליצירת חגורת חנק דמוגרפית חברתית וביטחונית יומיומית על הישוב היהודי בחברון ויוביל לקריסתו. כמו כן ניתן למצוא בפירוט רב בדוחות אלו פרטים על הגופים הבינלאומיים המממנים בעשרות מיליוני יורו בשנה את תקציבה של"וועדת הבינוי"על עשרות עובדיה והפרוייקטים אותם היא מבצעת וכן פרטים נוספים חשובים ביותר השופכים אור על עוצמתה האדירה ודרכי פעילותה ושיטותיה של "וועדת השיקום"החורגים בעליל ממתכונת של"חברת שיפוץ ובינוי" תמימה, ואשר מטרתה המרכזית והבלעדית המוצהרת על ידיה במסמכים אלו בבירור מוחלט הנה מילוי והצפת איזור H2 באלפים רבים של תושבים פלסטינים שרבים מהם בעלי עבר ביטחוני עשיר וכן הקמה ותמיכה במשרדי מנגנוני ביטחון פלסטיניים בשטח ריבוני ביטחוני ישראלי מוחלט באופן שיוביל ליצירת חגורת חנק דמוגרפית חברתית וביטחונית יומיומית על הישוב היהודי בחברון ויוביל לקריסתו.בשקט בשקט מבלי ששמתם לב קרמה עור וגידים התוכנית המשותפת של הרש"פ וממשלת ישראל לפירוק הישוב היהודי בחברון.

השיטה : בינוי ושיפוץ של אלפי יחידות דיור ערביות בעיר העתיקה המכילה את הרובע היהודי והצפתם באלפי מחבלים יוצאי בתי הסוהר ובמקביל שיתוק מוחלט של בניה יהודית {אפילו מרפסת קטנה} ואיסור מוחלט של רכישת בתים מערבים ללא אישור משר הביטחון.

* הכירו את "הוועדה לשיקום חברון"שמטרתה בניה ושיפוץ אלפי י"ח דיור בעיר העתיקה בחברון והצפתה באלפי מחבלים במטרה לשיתוק דמוגרפי והחרבת הישוב היהודי בחברון :


* מנהליה הבכירים הם עלי ע"זאל קאווסמה וחאלד קאווסמה מראשי משפחת הטרור קאווסמה המהווה את עמוד השדרה של החמאס בחברון :

http://www.hebronrc.org/index.php?option=com_content&view=article&id=70&Itemid=60&lang=en

*  משפחת קאווסמה שיגרה עד היום 25 מחבלים מתאבדים לישראל:

מסמך מ"ס 1:

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2474074,00.html

שרון כינס הקבינט; המחבל - איש חמאס מחברון

בתום הדיון הוחלט לתגבר את פעילות הצבא בשטחים. סגר הוטל עד יום ראשון. כוחות צה"ל ערכו מעצרים בקרב בני משפחתו של מחמוד קאווסמה, שלפי החשד הוא המחבל שביצע את הפיגוע. מקורות בצפון רצועת עזה מדווחים כי שלושה פלסטינים נהרגו במהלך פעולת צה"ל במחנה הפליטים ג'בליה

דיאנה בחור ופליקס פריש

פורסם: 06.03.03, 02:08

ראש הממשלה אריאל שרון כינס הלילה (ה') את הקבינט המדיני-ביטחוני לדיון בעקבות הפיגוע בחיפה. קודם לכן כינס שר הביטחון, שאול מופז, ישיבה מיוחדת. בדיון שנערך בקרייה בתל אביב השתתפו בכירים מצה"ל, השב"כ והמשטרה.

בתום הדיון החליט הקבינט המדיני-ביטחוני לתגבר את פעילות הצבא בשטחים וכן להמשיך את הפעילות הנוכחית של צה"ל כפי שהתנהלה בקסבה בשכם  וברצועת עזה. בין 
הצעדים שיינקטו, תגבור האבטחה בתחבורה הציבורית והוטל סגר על יהודה ושומרון עד יום ראשון.

גורמים מדיניים הסבירו כי מראש לא היתה כוונה לשנות את המדיניות באופן דרסטי. לדבריהם, אין עניין לשנות את דפוס הפעילות הקיים גם בראייה של האינטרס הישראלי וגם על רקע המצב הבינלאומי. תגובה דרסטית, כמו גירוש ערפאת, תיצור תסיסה בעולם הערבי ובכך תפגע במהלך האמריקני המתוכנן בעיראק, שדורש "שקט תעשייתי" באיזור.

גורמים בטחוניים אמרו ל-ynet שצה"ל ימשיך בפעילותו תוך התמקדות במידע על משלחי הפיגוע, לכשהתמונה המודיעינית תושלם.

לטענת הגורמים, למרות הפיגוע הקשה והמחיר הכבד, אי מניעת פיגוע אחד מתוך כמעט מאה התרעות בחודשיים האחרונים, הוא לא סיבה לשנות מדיניות. "אין ספק שמערכה הצפויה בעיראק משחקת פה תפקיד. ישראל לא מעוניינת ליצור באיזור עוד זירת עימות שתאחד סביבה את העולם הערבי", אמרו.

ישיבת הקבינט המורחב, שנערכה בנוכחות בכירי הליכוד וראשי סיעות הקואליציה הסתיימה בלא כל הצבעה. גם לא על הצעה ששר התחבורה, אביגדור ליברמן, אמר שיציע בישיבה - לקזז מכספי המיסים שמעבירה ישראל לפלסטינים את עלות נזקי הטרור.

מעצרים בחברון

מקורות פלסטינים דיווחו כי כוחות צה"ל החלו בשורה של מעצרים ופעולות חקירה בחברון, כדי לבדוק אם המחבל המתאבד בחיפה יצא מהעיר.

הפעולות התנהלו בעיקר בעיקר בבתים השייכים לבני חמולת מוחמד קוואסמה, שלפי החשד הוא המחבל, לאחר שתעודת הזהות הפלסטינית שלו נמצאה באוטובוס המפוצץ. באוטובוס נמצא מכתב שהשאיר ובו כתב קאווסמה כי הוא מזדהה עם מחבלים שביצעו פיגועים בעבר, כולל מבצעי הפיגועים בתאומים.

מקורות פלסטינים בחברון אמרו שכוח גדול של צה"ל כיתר את בית אחיו של המחבל, שאדי עמראן קוואסמה, בשכונת א-שייח' בעיר.

כיוון החקירה הראשוני התמקד במשפחתו של קוואסמה כדי לברר אם אכן מדובר במחבל. קוואסמה היה סטודנט באוניברסיטת הפולטכניקום בחברון, שהינה מעוז מרכזי של הג'יהאד האיסלאמי והחמאס בעיר. ייתכן שמקור הפיגוע הוא התארגנות חברונית של אחת משתי התנועות.

אולם אפשרות אחרת שנבדקת היא שהמחבל כלל לא היה קוואסמה אלא אדם אחר שרק השתמש בתעודת הזהות שלו. במקרה כזה ייתכן שהפיגוע הוצא לפועל על ידי התארגנות של הג'יהאד האיסלאמי בג'נין.

בהכנת הכתבה השתתפו אפרת וייס ועלי ואקד

מסמך מ"ס 2:

http://www.pmo.gov.il/PMO/Archive/mazkir/2004/10/govmes1710.htm

הודעת מזכיר הממשלה, עו"ד ישראל מימון, בתום ישיבת הממשלה מיום 17.10.2004

17/10/2004

א. סקירת שר הביטחון
ב. סקירת שר החוץ
ג. פרישתה של השרה לאיכות הסביבה, יהודית נאות
ד. ביקור נשיא המדינה באוסטריה


בפתח הישיבה סקרו שר הביטחון ושר החוץ נושאים שוטפים בתחום הביטחוני ובתחום המדיני.

א.  שר הביטחון, התייחס בסקירתו למבצע "ימי תשובה" באומרו שלאחר הערכת מצב שקיימה מערכת הביטחון לקראת סוף השבוע, סוכמה היערכות מחודשת של צה"ל ברצועה - לאחר שהמטרות והיעדים העיקריים של המבצע הושגו. בין המטרות שהושגו, ציין שר הביטחון את הצמצום המשמעותי בירי ראקטות הקאסם, ופגיעה ביכולת שיגור הראקטות על ידי החמאס, שיפור ביכולת של כוחותינו המאפשר שליטה, תצפית ותגובה מהירה אל מול נסיונות שיגור הראקטות ופיגועים אחרים. עוד ציין שר הביטחון את היקף הנפגעים בתקופת המבצע בצד הפלסטיני, באומרו, כי נהרגו כ-120 פלסטינים, מהם כ-70 פעילי פח"ע; סוכלו 8 חוליות יורי ראקטות קאסם; 19 חוליות של חמושים ו-17 חוליות של מניחי מטענים וירי נ.ט. שר הביטחון אמר כי הנחה את צה"ל בעניין המשך המוכנות המיידית והרציפה אל מול נסיונות לשגר ראקטות קאסם אל שדרות וסביבתה, כולל מוכנות לכניסה מיידית למרחב - אם יתעורר הצורך.

 עוד אמר שר הביטחון כי במקביל נמשכת פעילות צה"ל בחאן-יונס לצמצום ירי הפצמ"רים אל היישובים הישראלים ברצועה.

 שר הביטחון התייחס גם להיבט ההומניטרי שקיבל ביטוי מתחילת המבצע, וציין כי הושם דגש ונעשה מאמץ להבדיל במשך המבצע בין גורמי הטרור לבין האוכלוסייה האזרחית - כאשר הכוונה היתה והינה לצמצם את הפגיעה באזרחים. במסגרת זאת נעשתה גם פעילות מרוכזת כדי לאפשר העברת מכולות עם ציוד הומניטרי של הארגונים הבינלאומיים לרצועה; ובמסגרת ההיערכות המחודשת של צה"ל, הנחה שר הביטחון להעניק תשומת לב מיוחדת לסיוע ההומניטרי. בהתאם ובכפוף לשיקולים מבצעיים לאפשר לארגונים הבינלאומיים להמשיך את פעילותם החיונית והחשובה בהעברת סיוע לאוכלוסיה. עוד התייחס שר הביטחון בסקירתו למערכת ההתרעה בשדרות שמאפשרת מתן התרעה של 20 שניות משיגור הראקטה; ללכידת עימאד קאווסמה בחברון; להערכות צה"ל וגורמי הביטחון האחרים לקראת תחילת הרמאדן והמשך ההיערכות המיוחדת במהלך החודש הקרוב עד לסיום החג; לחקירת מתקפת הטרור בסיני; למצב במערכת הפלסטינית על רקע מבצע "ימי תשובה" ועל רקע הבחירות בארה"ב ולהתפתחויות בישראל.
 שר הביטחון סקר גם את המצב במערכת הצפונית – סוריה ולבנון.

ב.  שר החוץ התייחס בסקירתו למגעים שמתנהלים בימים האחרונים במועצת הביטחון בנושא הסורי, וציין שבמקביל למגעים אלה שוקלת ארצות הברית להחריף את הסנקציות נגד סוריה, כך שיכללו הקפאת נכסים של בכירי הממשל הסורי. בהקשר זה ציין שר החוץ כי סוריה ממשיכה לפעול במרץ להרכיב ממשלה חדשה בלבנון. דבר זה ממחיש את נחישותה של דמשק להוסיף ולקיים את שליטתה במדינה הלבנונית .

 עוד התייחס שר החוץ בסקירתו לאירן ולסוגיה הגרעינית שלה; לכאוס במערכת הפלסטינית; לסוגית שידרוג היחסים עם אירופה ולמלחמה באנטישמיות. נושא האנטישמיות היה אחד הנושאים העיקריים בשיחותיו של שר החוץ בביקורו בפולין. פולין תכהן בכח המשימה למאבק באנטישמיות בשנת 2005. הפולנים הזמינו את הנשיא קצב להגיע אליהם בתחילת השנה הבאה וכן את ראש הממשלה להשתתף במצעד החיים. נשיא פולין יגיע ל"יד ושם". הפולנים הדגישו היטב את מחוייבותם לנושא. גם בארצות הברית העבירו בסנאט ובבית הנבחרים את הנוסח הסופי של חקיקת ה – GLOBAL ANTISEMITISM REVIEWACT שיאבק בתופעת האנטישמיות ברחבי העולם ויכלול בדו"חות מחלקת המדינה השנתיים התייחסות לתופעת האנטישמיות. החוק ממתין כעת לחתימתו של נשיא ארצות הברית.
 שר החוץ ציין כי סיכם עם מזכ"ל האו"ם כי בינואר 2005 תתקיים בבניין האו"ם בניו-יורק, תערוכה לציון 60 שנה לשחרור אושוויץ.

 עוד מסר שר החוץ כי בשבוע שעבר התקיים מפגש בין הצוות הישראלי לצוות החקירה מטעם מזכ"ל האו"ם לבדוק מעורבות עובדי אונר"א בפעולות טרור. במהלך המפגש הוצגו בהרחבה מכלול הבעיות: - שימוש בכלי רכב הנושאים סימני זיהוי של האו"ם לצורך פעילות טרור; שימוש במתקנים של נציב אונר"א הנסון ועוד. במקביל הביעה ישראל הערכה לעבודה ההומניטרית של הארגון בתנאים קשים; ישראל הביעה את רצונה לבחון אם ניתן להעלות מחדש את היחסים עם הארגון.על פסים של שיתוף פעולה פורה.  הצוות הגיש את מסקנותיו למזכ"ל, ובסוף השבוע פרסם האו"ם הודעה, שהמזכ"ל מחוייב למנוע שימוש לא חוקי ברכבי ומתקני האו"ם על ידי "מיליטנטים" חמושים. שר החוץ ציין כי הוא רואה בהודעה הכרה ברצינות הטענות של ישראל.

ג. הממשלה החליטה, בהתאם לסמכותה על-פי חוק יסוד: הממשלה, לקבוע כי השר אילן שלגי, שר המדע והטכנולוגיה ימלא את מקום השרה לאיכות הסביבה, בנוסף על תפקידו כשר המדע והטכנולוגיה.

 בהתאם לחוק הממשלה להודיע על החלטה זו לכנסת.
 ראש הממשלה אמר כי קיבל בצער את הודעתה של השרה יהודית נאות שעליה לפרוש מתפקידה בממשלה בגלל מחלתה. ראש הממשלה ציין: "השרה נאות הצטיינה בתפקידה החשוב כל כך, והעלתה את נושא איכות הסביבה לרמה גבוהה ביותר – הן בטיפול בנושאים מיידיים והן בראיית העתיד. יהודית עומדת באומץ לב רב במאבקה במחלתה הקשה.

 אני רוצה להודות בשמי ובשם הממשלה ליהודית נאות על תרומתה הרבה להישגי הממשלה ולאחל לה החלמה. העמידה שלה היא עמידת גבורה, היא עומדת בגבורה בלתי רגילה בסבל קשה ביותר; ומאוד מצער אותי שהיא עוזבת אותנו, כי היא היתה חיובית מכל הבחינות – גם בתחום תפקידה וגם באישיותה. אני מקווה שיהיה לה הכח לעמוד במאבק הזה וכולנו מאחלים לה החלמה ומתפללים להבראתה".

 סגן ראש הממשלה ושר המשפטים הצטרף לדברי ההערכה של ראש הממשלה ואמר כי השרה יהודית נאות היא אישה בעלת אופי חזק שעומדת במאבק קשה ביותר. היא מילאה במשך חודשים רבים ובהצלחה את תפקידה, לרוב מהבית, אולם הגיעה למסקנה שאין היא יכולה להמשיך בתפקידה מבלי לפגוע באינטרסים החיוניים של המשרד. "אנחנו אוהבים אותה, כואבים את כאבה ומצטערים מאוד שהיא עוזבת את הממשלה, כי לכל הדעות היא היתה שרה מצויינת" אמר סגן ראש הממשלה ושר המשפטים.

ד. הממשלה החליטה על-פי חוק יסוד: נשיא המדינה, כי נשיא המדינה יצא, על דעת הממשלה, לביקור ממלכתי באוסטריה, בהזמנת נשיא אוסטריה, מיום 19.10.2004 עד יום 22.10.2004.

 הנשיא יקיים פגישות עם ראשי הממשל האוסטרי וישתתף, יחד עם נשיא אוסטריה, בטקס מיוחד לציון 100 שנים למותו של חוזה המדינה בנימין זאב הרצל, ויבקר עם הנשיא האוסטרי במחנה הריכוז מאוטהאוזן.
 ראש הממשלה איחל לנשיא המדינה בשמו ובשם הממשלה נסיעה מוצלחת.
 

מסמך מ"ס 3:

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/95363

סגירת מעגל: שנתיים לאחר פיגוע הדמים חוסלה תשתית קוואסמה

שנתיים מלאו לפיגוע בציר המתפללים בחברון, שבו נרצחו 15 יהודים בהם מח"ט חברון דרור וינברג הי"ד. אתמול חוסלו בחברון שניים מהמחבלים שהשתתפו בפיגוע. 


פרסום ראשון: 26/11/04, 06:06 / עדכון אחרון: 25/11/04, 13:11

(*) "הוועדה לשיקום חברון" הנקראת בערבית "לג"נת אל אעמר אל חליל" (*)
במהלך שעות הבוקר של יום ה' חיסלו הכוחות חוליה של מחבלים בכירים בארגון החמאס. 

כוחותינו צרו במשך שלוש שעות על הבית שבו הסתתרו, וקראו לשלושה לצאת. משלא עשו זאת, הרס דחפור את המבנה על יושביו. שניים מהם נהרגו ואחד נפצע קשה. כתבנו קובי פינקלר מוסר שהמחבל הפצוע הוא איאד אבו שחידם, סגנו של המחבל הבכיר קאווסמה שנלכד לפני שבועות אחדים. 

ההרוגים הם מועד קוואסמה ועומר איימוני, שדם 104 חללים ישראלים על ידיהם. בין השאר הם היו אחראים לפיגוע הכפול בבאר-שבע ולפיגוע בשדרות מוריה בכרמל. בצידנו לא היו נפגעים. 

ליומן "סוגרים יום" של ערוץ 7 התראיין הלילה מפקד כיתת הכוננות של קריית ארבע, שהשתתף לפני שנתיים בקרב עם המחבלים בציר המתפללים בחברון.

הרב שמעון בן עמרם סיפר על השתלשלותו ליומן ערוץ 7: 
"הארוע החל כהיתקלות כח צה"ל במחבלים סמוך לציר ובמקום נפצעו 2 חיילים. הקשר עם הכח הראשון ניתק כי מכשירי הקשר נפגעו, והכוחות האחרים שנכנסו לחלץ אותם, נתקלו במארב מתוכנן שפגע בהם. באותם כוחות חילוץ היה גם המח"ט דרור וינברג שנפגע ונהרג במהלך נסיונות הסיוע ללכודים בסמטה".

בשלב זה נכנס צוות הכוננות של קרית ארבע עם עשרה לוחמים לסמטה כדי לסייע. את הצוות הוביל יצחק בואניש הי"ד, שנהרג מהמארב. כוח של חמישה לוחמים נהרג במכת האש הזו. לאחר מכן נכנס כח נוסף, הכח העיקרי, ולאחר שעתיים של לחימה תחת אש, חולצו כל הפצועים וההרוגים מהמקום.
בקרב נפלו שלושה מחברי כיתת הכוננות- יצחק בואניש הי"ד, אלכס דוכן הי"ד ואלכס צוויטמן הי"ד. 

הרב בן עמרם ציין כי הוסקנו מסקנות בעיקר ברמה הצבאית, והדברים יושמו. גם בכיתת הכוננות הופקו לקחים בתקווה שלא יצטרכו ליישם אותם.

עוד מספר הרב כי יצחק בואניש היה ממובילי המאבק למען ההכרה בחללי כיתות הכוננות כחללי צה"ל, כאשר נהרג יוסף טויטו הי"ד, חבר כיתת הכוננות באיתמר: "הוא לא ידע שהמאבק הזה יהיה בסוף על עצמו. המאבק הצליח והם אכן מוכרים כחללי צה"ל. הדבר משמעותי בעיקר מבחינת מעמדם ובטקס הקבורה. באזכרות המשפחות יודעות את ההתנהלות המסורתית, ומגיע רק חזן צבאי". 

לגבי פעילות צה"ל היום, אומר הרב בן עמרם, כי פעילות צה"ל נעשית בתוככי חברון, לכן קשה לראות מה נעשה שם, אך ידוע כי צה"ל פועל בעומק העיר והפעולות מסתיימות במעצרים או חיסולים. 

"צה"ל משקיע מאמץ כדי ליצור בטחון, הדבר מורגש בעיקר בסביבות קרית ארבע, ופחות בצירים". עוד סיפר הרב על טקס הכנסת ספר תורה שנערך במערת המכפלה לעילוי נשמת רינה דידובסקי הי"ד, שנהרגה בדרכה מביתה בבית חגי לעבודתה בבית הספר בקרית ארבע. 

"הוועד לשיקום חברון" מעסיק בשכר מלא 71 עובדים :

http://www.hebronrc.org/index.php?option=com_content&view=article&id=68&Itemid=62&lang=en

"הוועד לשיקום חברון" נהנה מתמיכת עשרות מיליוני יורו בשנה ממדינות באירופה ובמיוחד ממדינת קטלוניה בספרד , סכומי  עתק אלו משמשים לבניה ושיפוץ מסיביים של אלפי י"ח דיור בשטח H2 העיר העתיקה בחברון,ב 2 קבצי ה PDF שלהלן תוכלו ללמוד ממקור ראשון על דרכי הפעולה של הארגון ועל הקריטריונים לקבלת זכאות דיור חינם עם עדיפות עליונה לאסירים ביטחוניים משוחררים בפרוייקטים אלו הכוללים את ההטבות הבאות:

1: זכאות למגורים משך 5 שנים חינם !

2: חשמל ומיים חינם !

3:מענק חודשי של 200$ למשפחה !

4: ביטוח רפואי חינם !

5:זכאות לקבלת בגדים ומזון בערך של 500$ בחודש מראגוני סיוע בינלאומיים !

 http://www.hebronrc.org/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=61&lang=en

@ לנוחיותכם/ן 2 הדוחות מצ"ב שוב לקריאה נוחה - מסמך פתוח:

דו"ח מ"ס 1 : 2007 מ "הוועדה לשיקום חברון" הנקראת בערבית "לג"נת אל אעמר אל חליל"


בראיון בעיתון "אל קודס" מלפני כחודשיים מצהיר מר עמאד חמדאן מנהל הפרוייקטים בארגון כי ה"וועד לשיקום" שיפץ עד עתה באופן מוחלט כ 900 י"ח דיור אשר נמצאים בתהליך איכלוס של 4500 נפש בימים אלו והחשיבות העצומה של פרייקט זה הנו ביצירת חייץ דמוגרפי בין קרית ארבע ליישוב היהודי בחברון שיוביל לבידוד היישוב היהודי לקריסתו !!!


התוכנית השטנית (הפתרון הסופי) לפירוק הישוב היהודי בחברון (*)

http://web.alquds.com/docs/pdf-docs/2010/8/8/page20.pdf

 זוהי רשימת הפרוייקטים בקסבה המזרחית החוצצת בין קריית ארבע למערת המכפלה בסמוך לעיקול 160 על ציר ציון ,קסבה זו מוסתרת באופן מכוון ע"יי מ"ס בתים שלא שופצו עדיין במטרה להטעות את העוברים ושבים כאילו מדובר באיזור מוזנח:

http://www.hebronrc.org/index.php?option=com_content&view=article&id=75&Itemid=88&lang=en

הרש"פ בראשות סלאם פיאד רואה"בוועדה לשיקום" כאחד מהארגונים החשובים ביותר הפועלים היום וזוכה לתמיכה עצומה,סלאם פיאד נוהג להגיע מידי כחודש לחברון לביקור במשרדי הוועדה ומגייס מיליוני דולרים עבורה ,כמו כן הורה פיאד על פתיחת משרדי מנגנוני הביטחון הפלסטיני בשטח H2 בניגוד מוחלט להסכמי חברון האוסרים על פעילות ביטחונית של הרש"פ בשטח ריבוני ישראלי

http://hebronfm.ps/index.php?news=1185

@ דוח ביקור של סאלם פיאד בשבת האחרונה (4.12.2010) משרדי וועדת השיקום בחברון.התוכנית השטנית (הפתרון הסופי) לפירוק הישוב היהודי בחברון (*)

http://www.hebronrc.org/index.php?option=com_content&view=article&id=216:2010-12-06-20-21-41&catid=1:latest-news&lang=en&Itemid=0הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה