ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)

אהרון רול, פילוביץ שחף 11.04.2011 14:25
לחץ/י על התמונה: מהדורה א' - "אנרכיסטים עליך ישראל" מיום 6 מרץ 2010

לחץ/י על התמונה: מהדורה א' - "אנרכיסטים עליך ישראל" מיום 6 מרץ 2010


מזה מספר שנים אנו עדים למפלצת טרוריסטית ההולכת ותופחת בחצרותינו האחוריות. התופעה החלה כקוריוז והפכה לאיום אסטרטגי על מדינת ישראל. בהתאם למקובל בחוגי הטרור, הרי שהפעילות ממודרת, חשאית, עלומה מעיני הציבור הנחשף לקוריוזים שבה אך בהחלט מודר מסכנתה, ולא ביכדי. המדובר הוא בקבוצות אנרכיסטיות ישראליות ובינלאומיות אשר החלו בשנים החולפות לשתף פעולה עם מקביליהם בארצות הים וכל הללו יחדיו עם הג'האד העולמי האיסלמיסטי, הרואים בישראל והדמוקרטיה הרופסת שלה את הבטן הרכה של העולם המערבי, היכן שכל מצורע וזב חוטם יכול להיכנס, לנזק את סביבתנו ולצאת בלא חשש כי יבולע לו.מהדורה א' - 6 מרץ 2010 .  מהדורה ב'- 5 אפריל 2011                                                                                                                                                            

אנרכיסטים עליך ישראל

"והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית"

מזה מספר שנים אנו עדים למפלצת טרוריסטית ההולכת ותופחת בחצרותינו האחוריות.  התופעה החלה כקוריוז והפכה לאיום אסטרטגי על מדינת ישראל.  בהתאם למקובל בחוגי הטרור, הרי שהפעילות ממודרת, חשאית, עלומה מעיני הציבור הנחשף לקוריוזים שבה אך בהחלט מודר מסכנתה, ולא ביכדי.

המדובר הוא בקבוצות אנרכיסטיות ישראליות ובינלאומיות אשר החלו בשנים החולפות לשתף פעולה עם מקביליהם בארצות הים וכל הללו יחדיו עם הג'האד העולמי האיסלמיסטי, הרואים בישראל והדמוקרטיה הרופסת שלה את הבטן הרכה של העולם המערבי, היכן שכל מצורע וזב חוטם יכול להיכנס, לנזק את סביבתנו ולצאת בלא חשש כי יבולע לו.

הסיבות לאימפוטנטיות הביטחונית הישראלית הן מגוונות אך בבסיסן עומדת האמונה כי אירגוני האנרכיסטים הישראלים יונקים שורשיהם מן השמאל הישראלי ומכאן (כמובן ואיך לא) שזכאים להגנת האקדמיה, המדיה ומערכת המשפט הישראלית.  טעות נפוצה היא.  אירגונים אלו אכן יסודם בעבר מן השמאל אך אינם רואים עצמם קשורים לשמאל הישראלי הניתפש לגביהם ובדין, כשמאל יהודי, ציוני ודמוקרטי, שמאל ממסדי ומכאן פסול.  לגבי דידם הריהם מהווים את הכנף האולטרה-שמאלנית, האנרכיסטית בינינו.  הללו מהווים קבוצה קטנה ביחס. של השמאל הרדיקלי הפשיסטי אשר חרט על דיגלו את חיסול מדינת ישראל היהודית ואכן גישה זו מתאימה ככפפה ליד לאותם אנרכיסטים ישראלים.

חשוב לציין כי תנועות האנרכיסטים הישראליות זוכות לחיבוק חם, כתבות מפרגנות ואוהדות מאנשי תקשורת בכירים אשר מוכנים לכרות ברית עם השטן (האנרכיסטים) ובלבד שתאוותם הבילתי ניתנת לשבעה להפוך את השילטון במדינה תבוא על סיפוקה.  אין תמה בכך, התנהלות זו הינה עולה בקנה אחד עם הברית הבילתי קדושה שכרתו וכורתים אותם חוגי תקשורת עם אויבי ישראל בארצות הים ובפרט הפלשתינים במקומותינו ובלבד שהשלטון "הזר" על ישראל, אלו הם אנו-הציבור היהודי כולו, יקועקע.

ראוי לציין, כי הדפוס האנרכיסטי עוקב עקב בצד אגודל אחר הרעיונות המהפכנים, הקומוניסטים והטרוצקיסטים הרצחנים של תחילת המאה העשרים, הפנים השתנו, הרעיונות בהחלט לא.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)אנרכיזם מהו?

אנרכיזם הוא מושג מקיף המתאר מגוון פילוסופיות פוליטיות התומכות בביטול כל צורה של שלטון, כפייה והיררכיה חברתית. האנרכיסטים גורסים כי לכל מערכת חברתית היררכית תהיה השפעה שלילית הן על הפרט הנמצא תחת סמכותה והן על בעל הסמכות באותה קבוצה. במסגרת התנגדות זו להיררכיה, האנרכיסטים מתנגדים למוסד המדינה ורובם המוחלט מתנגד גם לקפיטליזם, אותו הם רואים כשיטה כלכלית המבוססת על ניצול.  לא ביכדי סימלם של האנרכיסטים מכיל את הכוכב הבולשביקי, אך בצבע שחור כיאות לאנשי השאול.

הפילוסוף האנרכיסטי קרוֹפּוֹטקין כתב ש"אקט יחידי יָניב הצלחה תעמולתית גדולה יותר מאלפי כרוזים". האנרכיסטים קוראים לאקט הזה "תעמולה באמצעות מעשה". אקט זה הינו עקרון בסיסי ומרכזי באידאולוגיה האנרכיסטית.

למתבונן וודאי יצוץ מיד ההבדל בין אנרכיזם לדמוקרטיה.  זו מאפשרת מגוון דעות וחופש ביטוי למצער בילתי מוגבל אך משחוצים הפרט או הקבוצה את גבול הביטוי החופשי, יהיה זה בעל גוון אנרכיסטי ככל שיהיה,  לעבר המעשה המכוון להוציא את המחשבות הרדיקליות מהכח אל הפועל, לקעקע את המשטר הדמוקרטי, כאן כבר ניכנסת מערכת החוק ושמה לכך קץ.  כאן בדיוק נימרץ נימצאת האידאולוגיה האנרכיסטית המטפחת בין מאמיניה אידאולוגיה כוחנית אלימה מעבר למותר בחברה הדמוקרטית.

האנרכיסטים הם בחלקם הבולט לעין המתבונן (אך לא כולם, חלקם תימהונים ניגררים בלבד), לכאורה חבורת בעלי חסכים ריגשיים, עם יסוד נפשי של רצח.  רבים מהם נפלו קורבן להתעללויות מיניות ורגשיות קשות בילדותם מה שגרם ל"שריטה" נפשית מחרידה וזו רק שאלה של זמן עד שפגיעה במנהיגים ע"יי  אנרכיסט תצא  אל הפועל. 

בפעולות האנרכיסטים ישנה פירכה לוגית הניסתרת כמובן מעיניהם, הפועלת ישירות כנגדם עצמם והמעידה על מופרכות התזה האנרכיסטית.  הבה ונניח לצורך הדיון כי פעולותיהם הוכתרו בהצלחה ועלה בידם לשנות סידרי עולם כחפצם.  ובכן מה אז?  הרי צריך מנגנון כלשהו שישמור על תקפות השינוי, זה האנרכיסטי.  ובאם צריך למנגנון הרי צריך לשלטון ולספר חוקים שלאורו יתנהל השילטון והמנגנון.  ומכאן ניפצנו סידרי עולם על מנת לחזור ולקבע את אותם סידרי עולם בדיוק כפי שהתנהלו קודם לכן.  וכך, מה תיקנו אנרכיסטים בתקנתם?

הבה ונניח בנוסף כי הפעולה האנרכיסטית מקעקעת היסודות היתה כה מוצלחת, אך-פרועה, עד כי לא טרחו אלו לקבע אידאולוגית, מנגנון לשימור הסדר החדש שהשיתו על החברה לפי טעמם ומכאן, מי ימנע מקבוצת אנרכיסטים אחרת לקום ולתבוע שינוי התואם חפצם הם אך אינו ניראה לקבוצה הראשונה.  והרי לנו רשומון אשר בו מהפכות אנרכיסטיות אין-סופיות תיתפוסנה את מקומו של הסדר הציבורי.  ההשלכות?  בבקשה!  כלכלה מנופצת לרסיסים, עוני אדיר ומנוול של מליארדים, חולי ומוות של מאות מליונים (באין אמצעים לריפוי), מלחמות אין סופיות והשמדה של מאות מליונים עקב כך (ראה לורדי-המלחמה האפריקנים כמיקרו קוסמוס למצב של אנרכיה)....האם יש צורך להמשיך בכך?  והנה אנו באים לחלומם הרטוב של אנשי "הסדר העולמי החדש", רוקפלר, בילדרברג ועוד טוטליטרים פשיסטים מדופלמים כדוגמתם.

ומכאן, אנו הרי כבר המצאנו את הגלגל והוא המשטר הדמוקרטי המאפשר לקבוצות-דעה שונות להביע דעתן ולתבוע מאווייהם בחופשיות ולהוביל שינוי חברתי, מדיני, כלכלי ובטחוני באורח מדורג והגיוני שאינו מקעקע יסודות החברה ורווחת הפרטים בה.  נכון, השיטה הדמוקרטית רחוקה משלמות ואינה נותנת באורח מושלם מענה לכל מאוויי הפרטים בה אך מאידך-גיסא, השיטה הדמוקרטית הינה מידתית והגיונית המאפשרת לממוצע החברתי לקום ולתבוע זכויותיו באופן שיטתי ובהתאם לחוקי החברה אשר ניתפרו לפי מידת החברה ועל ידי החברה.

פירכה נוספת נימצאת בהתרסתם של "האנרכיסטים" כי יש לשנות את העולם שינוי רדיקלי.  ובכן מי שמם, מי נתן להם את המחשבה המטורפת כי דעתם חייבת להיות ניכפית על האחרים, על הרוב, מי שמם?  שהרי כפיית דעה של קבוצה אחת הינה השלכתן לפח (בהתאם לתזה האנרכטיסטית) של שלל הדעות המאכלסות קבוצות אחרות ומכאן מדוע עדיפה דעה של קבוצה אחת על פני האחרות?  הסכנה הטמונה באנשים אלו הינה כי למרות שהתנהגותם מעידה על התערערות נפשית חמורה הנובעת במקרים רבים עקב ילדות של חסך והתעללות קשה אשר שיבשה עליהם דעתם, הרי מאידך, אנשים אלו מצטיינים ברמת משכל והשכלה אשר מעל הממוצע ובכך גורמים לאנשים תמימים לשגות באשליות ולנהות אחריהם, בעוד אשר נוהים הם אחר מועמדים אפשריים לאיכלוס בתי משוגעים ברחבי העולם.  כאמור, היסוד הפסיכוטי במחשבותיהם ומעשיהם של הללו אינו מאפשר להם שיקול הגיוני ומסודר במשמעות מעשיהם ותוצאותיו.

 

במחצית העשור הראשון למאה ה- 21 הרימו אנשים איכפתים דגל אדום באשר לסכנה חמורה המתרגשת על מדינת ישראל.  בולט ביניהם היה אתר "רוטר.נט" אשר הביא חומרים מגוונים ומרעישים הנוגעים לאותה הסכנה.  במחצית השניה של שנת 2008 פירסם מחבר מאמר זה את המהדורה הראשונה של סיפרו "משנאי החינם בנינו" ובמחצית שנת 2009 פורסמה המהדורה השניה של אותו הספר (קישור מצורף למטה).  הכתובת על הקיר היתה ברורה, אירגוני שמאל רדיקלי, אירגונים השוטמים את מדינת ישראל, מתוך מדינת ישראל, המנצלים את הדמוקרטיה לטרפה מבפנים עקב חולשתה והניתמכים על ידי קרנות חוץ ובעיקר "הקרן לישראל חדשה", מהווים סכנה ואיום אסטרטגי ממשי ובולט על קיומה של מדינת ישראל.

כבר נאמר "איזהו חכם, הרואה את הנולד" ולצערנו, אלו האמונים על קיומה של מדינת ישראל אטמו אזניהם וברשו הטענות והעובדות הניפרשות, בזילזול ובהנף אצבע צרדה.  התוצאה?  בידודה של ישראל בעולם כתוצאה ממבצע "עופרת יצוקה", חרמות כנגד תוצרת ישראלית והאקדמיה הישראלית, שלילת זכותה הלגיטימית של מדינת ישראל להתגונן מפני אויביה וזאת עקב שלילת קיומה של מדינת ישראל וכמובן דחיית כל אפשרות למשא ומתן לשלום עם אויבינו.  אה, כן.  הקצפת בעוגה הבואשת הזו הינו כמובן דו"ח גולדסטון והנזק האדיר שהסב לישראל ולכל העולם החופשי כאחת. 

פעולתו המבורכת של אירגון "אם תרצו" להעלאת המודעות הציבורית בנוגע לעוולות כנגד המדינה של קבוצות באקדמיה, המדיה ומערכת המשפט, הינה במקומה אך הגיעה מאוחר מעט ובכל מקרה, העובדה כי אירגון חוץ פרלמנטרי הוא שקם להצביע על המלך הערום ולא ניבחרי הציבור שלנו מספר את כל סיפור כשליה של מדינת ישראל לעת זו.

 

וכעת אנו, בהסתמך על חומרים המופיעים באמצעי מדיה רבים אחרים, אנו באים להתריע על סכנה אסטרטגית שאינה פחותה מהמתוארת לעיל, סכנת האירגונים האנרכיסטים הפועלים מתוך ישראל במימונו של כסף אנטישמי ואוטו-אנטישמי המגיע מחוץ לגבולות המדינה.  שוב השיטה אותה שיטה, המתווה אותו מתווה ולוח הזמנים להרס מדינת ישראל לפי התיכנון של אירגונים אלו הינו זהה.  האם יהיה ניבחר ציבור החרד לקיומנו אשר ירים את הכפפה.

במה המדובר

"המדינה לא הביאה לעם אלא רע וזדון ואין היא יכולה להעניק לו שום דבר אחר" : באקונין, ממשנתו של אחד האידאולוגים המשפיעים בקרב האנרכיסטים הבינלאומים.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)באם אירגון "הקרן לישראל חדשה" מבטא אוטו-אנטישמיות ואנטישמיות, מעין בוגדנות רכה העטופה בשלל סיסמאות אידאולוגיות הפועלת למען  וקידומן על חשבון היהודים בארץ ישראל ובשם עשיית צדק לכאורה, ומתוך אמונה מתנשאת ואווילית כי הינם יודעים מה טוב לישראל, טוב מהישראלים, הרי "האנרכיסטים" ראויים יותר מכל קבוצה אחרת להיקרא בוגדים בעם ישראל, בעם היהודי ובמדינת ישראל.  בכך הינם חוברים לקבוצת נטורי קרתא.  אלו גם אלו, ממניעים שונים אך בתוצאה זהה, מחפשים לחסל את מדינת ישראל הציונית והיהודית, לאבד את העם היהודי ולמצער להשליכו לארצות פזורתו מהן היגיע.

אמנם יריעת הדיון במאמר זה אינה מאפשרת הרחבה בתזות שאינן שייכות באורח ישיר לכאן, הרי שאיזכור האידאולוגיות האחרות חשוב להבנת הנאמר.  לידתן של מרבית התנועות האנטי-ציוניות הורתן ולידתן בתנועת השומר הצעיר אשר איחודה עם מפלגת "אחדות העבודה" יצרה את התנועה הפוליטית מפ"מ.  תנועה זו חרטה על דיגלה את אי-חלוקתה של הארץ בין ערבים ליהודים והקמת אזור כולל ממערב לירדן של מדינה דו-לאומית יזאת עוד משנות הארבעים למאה הקודמת.  ההתנגדות של תנועת "השומר הצעיר" לחלוקת שטח וחלוקה אתנית בנינו לבין הערבים היתה כה גדולה עד כי היו מוכנים לקומם את יציר דמיונם גם במחיר של מיעוט יהודי ורוב ערבי ברור וזאת עוד לפני מלחמת העולם השניה אשר בה מיליונים רבים הועתקו ממקום מושבם בשם התזה כי אין מקום לעירובים אתנים.  תזה זו עדיין זוכה להוכחה גורפת לתקינותה גם בימינו ובחלוף הזמן, גם ביתר שאת.

ניסיונותיו של "השומר צעיר", בשם אידאולוגיה כישלונית (ראה ערך "שמש העמים") שמעולם לא החזיקה מים ומעולם לא היתה מעשית וברת ביצוע, לפלג את העם על מנת להשיג את רצונה , נימשכים עד היום וביתר שאת.  הקמת תנועות חוץ פרלמנטריות כדוגמת "שלום עכשיו", "נשים בשחור", "אומץ לסרב", "יש גבול" ועוד רבות אחרות, כולן יונקות שורשיהם מתנועת "השומר הצעיר".  אך חמור מכך, תנועת "השומר הצעיר" ונוהיה, יצרה לגיטימציה ל"התנגדות אזרחית" לשילטון הניבחר בישראל (ראה נושא "צבירת נשק" בסליקים בקיבוצי השוה"צ כהכנה להתקוממות האזרחית משך שנות החמישים), אשר התפתחה לכיוון האירגונים האנרכיסטים המוכרים לנו כיום הנוקטים באמצעי כח רדיקלי שהינו המקבילה האלימה של האירגונים החוץ פרלמנטרים שוטמי ישראל הניתמכים על ידי ה"קרן לישראל חדשה".  כל האמור כאן ניתן למצוא בניתוח מרחיב ופירוט מרשים בסיפרו של צבי שילוח ז"ל, סופר וח"כ בעבר "מעדת נעורים עד סף הבגידה".

 

דהיינו, תנועת "השומר הצעיר" ההיסטורית יצרה חיה דו ראשית.  האחת התנועות שוטמות מדינת ישראל המתנגדות לקיומה של מדינת ישאל כמדינה יהודית ותומכות במדינת ישראל כמדינה דו-לאומית בעלת מיעוט יהודי וללא חלוקת הארץ בין יהודים לפלשתינים.  השניה תנועות האנרכיסטים העמלות בקיעקוע מוחלט של המדינה, בכל צורה שהיא.  כעורף לוגיסטי לכל הנאמר לעיל שימשו בעיקר קיבוצי השומר הצעיר.

לאור הנ"ל עולה השאלה, היכן אנחנו, היהודים, הציונים והדמוקרטים בכל הסיפור הזה.  מצער לאמר כי אנו ניגפים לפני החיות הדו-ראשיות הללו באשר אלו הישכילו לגייס את תמיכת הציבור האיסלמי, הציבור הרדיקלי, הגרעין הקשה של השמאל הרדיקלי העולמי כך שיפעל כנגד מדינת ישראל ובכך העצימו משקלם הסגולי, המופחת ברגיל, מונים רבים.

 

תנועות הטרור האנרכיסטיות המערביות הרצחניות כגון: "אקשן דירקט" ו"באדר מינהוף" הן שהעניקו השראה לטרור האיסלמיסטי כדוגמת "הגיהאד העולמי".  תנועות אלו כולן הן המעניקות השראה ושאר רוח לתנועת "אנרכיסטים נגד הגדר" הישראלית.  מכאן שסכנת האנרכיסטים חורגת מגבולות שטחי יו"ש ומתפרשת על כל שיטחי ארץ ישראל כאשר הינם צוברים, עקב בצד אגודל, כוח ועוצמה חסרי פרופורציה.  אמנם היה עלינו להצמיתם בעודם קטנים, אך תמיכת המדיה אשר אינה מבינה את הסכנה הגלומה בהם ותמיכת מערכת המשפט הישראלית המבינה היטב עד כמה הינם מסוכנים אך מעלימה עין כל זמן שהללו משתלחים במתישבי איו"ש, אינה מאפשר טיפול מערכתי בחיסול התופעה.

אין לבלבל את היוצרות בין האנרכיסטים ולבין אקטיביסטים אמיתיים לזכויות אדם ולצדק חברתי, הללו אמנם תמימים אך פעולתם רצויה וברוכה.  האנרכיסטים הצינים, האכזרים, פורעי חוק הם החותרים להריסת סדרי העולם הידוע לנו והטלתנו לתוך אנרכיה רדיקלית ורצחנית.  יש לציין כי מוגי הלב הללו אינם מעזים לפעול בעולם האיסלמיסטי באשר יודעים הם בבירור את הצפוי להם שם ולכן פונים כנגד הבטן הרכה, הללו הדמוקרטיות המערביות, שם יכולים הם לפרוע חוק בעודם זוכים להגנת התמימים-אידאולוגית בנינו הנושאים את חופש הביטוי וזכויות האדם לשוא גם אם אמורים הם בהרס הדמוקרטיה מבפנים.

 

במקומותינו, המדובר בקבוצות טרור ואנרכיה לא גדולות,  מספרם הכולל מסתכם 5000-3000 איש ואישה (הגדל לדאבוננו מונים רבים ביום פקודה עקב שיתוף עם "הועדות העממיות" הפלסתיניות), אשר מעצימים את משקלם הסגולי באמצעות פעולות ממוקדות הבאות להשפיע באורח המיטבי (לטעמם) תוך שימוש באמצעים מופחתים (פעולה ממוקדת, הרסנית, רדיקלית).  על מנת לסבר את האוזן כאן וכעת הרי שנציין כי קבוצות אלו זוממות, מתכננות ומוציאות לפועל את תוכנית פרוץ האינטיפדה השלישית של הפלשתינים בשטחי יו"ש.  אך לא נקדים את המאוחר.

רבים ורבות מהקבוצה "אנרכיסטים נגד הגדר" מגדירים עצמם כהומואים, לסביות, בי-סקסואלים, טראנס-סקסואלים וקוויריות. זהויות מיניות חריגות אלו משתלבות היטב באידיאולוגיה האנרכיסטית שבבסיסה פירוק מבנים שמרניים, אולם מהוות אתגר משמעותי עבור הפרטנרים הפלסטינים הנטועים בחברה מסורתית ושוביניסטית.  כפי שהפעילים מסתירים כתובות קעקע ועגילים במקומות שונים (המהווים חלק מתת התרבות, או תרבות הנגד, תרבות הפאנק המקושרת לאנרכיזם), כך לעיתים קרובות מסתירים הפעילים את זהותם המינית מפני הפרטנרים הפלסטינים.  למעט השותפות המתמשכת באוהל המחאה בכפר מסחה שיצרה אינטימיות ושיתוף נדירים, מתקשים הפעילים הקווירים להרחיב את מעגלי השיתוף עם הפלסטינים שהיחסים איתם נותרים לרוב על בסיס פוליטי-מחאתי.  לאחרונה, לאור השותפות המתמשכת בהפגנות בכפר בילעין, נעשו גם שם ניסיונות להרחיב שותפות זו ולהיפגש גם לצורך שיעורי ערבית, חקלאות אורגנית וסדנאות מאורגנות.

כשמדברים על שמאל סהרורי, מתכוונים אליהם.  חבורה קיצונית שיוצאת מידי שבוע לחבל בגדר ההפרדה, וגאה לפגוע בבטחון המדינה. קבלו את לייזר, כהניסט לשעבר שהפך לדראג-קווין בשם סמירה, ג'מילה הלסמית הערבייה וליעד, זונת הסאדו-מאזו. המחאה מעולם לא נראתה הזויה יותר.  ליקטנו מתוך המגזין "סופשבוע" של מעריב, חומרים המדגימים לא רק את הגיוון שבזהויות המיניות של חברות וחברי הקבוצה אלא גם את רצון חבריה לחגוג את החריגות המינית. כפי שמבטאת זאת התיאוריה הקווירית שהתגבשה סביב כתביו של הפילוסוף הצרפתי מישל פוקו, תרבות החריגות עצמה נושאת עימה ערך משמעותי אל מול החברה הליברלית-ויקטוריאנית-שמרנית.

על-פי התפיסה האנרכו-פמיניסטית שהתגבשה במהלך הגל הפמיניסטי השני בשנות ה-60, הפטריארכיה (שלטון הגברים ) הינה התגלמות של היררכיה, ולכן מהווה בעיה בסיסית בחברה. אנרכו-פמיניסטים מאמינים שהמאבק נגד הפטריארכיה הוא חלק אינטגרלי ממלחמת המעמדות ומהמאבק האנרכיסטי נגד המדינה.  האנרכו-פמיניזם קיבל את השראתו מהוגי דעות ותאורטיקנים של תחילת המאה ה-20 כדוגמת אמה גולדמן ומסתייג מרעיונות של אנרכיסטים מסורתיים רבים כגון פייר -ג 'וזף פרודון ומיכאל באקונין אשר ראו בפטריארכיה בעיה מינורית שקיימת רק כחלק מהקפיטליזם וצפו שתעלם יחד איתו.  במסגרת זו מוכר אירגון "כביסה שחורה" המגדיר עצמו "אירגון ישראלי קווירי-אנרכיסטי, הכולל בעיקר טרנסג'נדרים, הומואים, לסביות, למען צדק חברתי ונגד הכיבוש.  רוב החברים הם נשים לסביות.  בנוסף נזכיר כאן את אירגון האנרכיסטי "נשים בשחור" (ניראה כי הצבע השחור חביב על האנרכיסטיות), שהנו אירגון פוליטי המתיימר בשאיפה לצדק אך מכוון אך לצדק פלשתיני כנגד זכויות היהודים בארץ ישראל.

חברי קבוצת "אנרכיסטים נגד הגדר" מהווה את הקצה הגלוי של קרחון הכולל פעילים מקבוצות שונות בשמאל הרדיקלי בישראל (לדוגמא: גוש-שלום, תעאיוש, חד"ש.) אנשי אקדמיה בולטים (לדוגמא: פרופ' טניה ריינהרט וד"ר אהרון שבתאי שליוו את פעילות הקבוצה באוהל המחאה במסחה), אנשי תקשורת (לדוגמא: רונן אידלמן עורך אתר "מארב" שהיה בין מייסדי הקבוצה), אמנים מובילים (לדוגמא: האמן דויד ריב, מנהל בית הספר לאמנות עודד ידעיה וכן השחקנים מנשה נוי וקרן מור שהתייצבו לפתיחת משפטם הראשון של חברי הקבוצה  וכן קהילת הפאנק והאנרכיזם בישראל (לדוגמא: קולקטיב הפעילים במרכז להפצת מידע "סלון מזל", השותפים לסקוואט בפלורנטין 19 , חברי קבוצת "מאבק אחד" – קבוצת אנרכיסטית לזכויות אדם וזכויות בעלי-חיים).

טעות נפוצה היא לראות באירגון "אנרכיסטים נגד הגדר" מיקשה אחת.  אמנם הגוף המרכזי כולל הזוהים וסוטים אשר עמלים להעצים, בתמימותם, את האידאולוגיה האנרכיסטית.  הללו טוענים כי אין עליהם הנהגה ממוסדת (שהרי הינם נגד כל צורה של שילטון), אך למעשה קיימת הנהגה גם קיימת והללו שבראש הפעילויות אינם תמימים.  קשריהם העמוקים של אלו המופיעים במאמר זה עם אירגוני טרור פלסתינים, הכנותיהם המשותפות עם "הוועדות העממיות" הפלשתיניות בשטחי יו"ש, מלמדים על חתירה ברורה ומכוונת כנגד אושיות המדינה באורח בוגדני להלל.  כמובן שהללו אינם רואים במעשיהם פעולות בגידה, נהפוך הוא.  המידור ההדוק הקיים בפעולות האנרכיסיטים מאפשר "להנהגה" את פעולות הבגידה לכאורה (ההכנות המשותפות עם הפלסתינים לאיתיפדה שלישית) בלא שהרוב העמום, שטוף הסמים והטיפה המרה, כלל מודע לנעשה מאחורי גבו.  חמור מכך, ניראה כי "המחלקה היהודית" בשב"כ, עקב נטייתם השמאלנית-קיצונית של מפקדיה, הסבה את כל תשומת ליבה כנגד מתישבי יו"ש בסמנם אותם כאויב, בעוד שהחמיצה את ההתרחשויות המסוכנות מונים רבים המופעלות על ידי אירגוני האנרכיסטים כדוגמת "בילעין", "נעלין", "מסחה" תוך שיתוף פעולה הדוק עם מחבלי חמאס.

בעייתיות הפיקוח הקלוקל של השב"כ על הפעילות האנרכיסטית הינה ברורה (כאמור, הינו עסוק אך עם המתנחלים המצויים "מתחת לפנס"), באשר הפת"ח התחייב להרמת תמיכה כספית בת מליוני דולרים אשר יממנו את הגעת מאות ויותר אנרכיסטים מכל קצווי עולם ויממנו את פעילות האינתיפדה השלישית בישראל האמורה לפרוץ במאי 2011 , כולל ציוד קשר, הסעות, לינה וכדומה (מתוך אתר "וואלה" המצטט את עיתון  "אל-קודס אל ערבי" מאפריל 2008).

הבימה שמספקת תחנת גלי צה"ל לאנרכיסטים, סרבני גיוס ותועמלנים אנטי ישראלים כבר מוכרת למדי. בראיון אשר נערך בנובמבר 2010 , עם רזי ברקאי, אוהד אנרכיסטים וותיק, שוטח מתן כהן, אחד הסטודנטים שניסו לפוצץ את נאומו של נתניהו בניו אורלינס, את משנתו המשעממת והחדגונית למדי על "רשעותה" של ישראל.  רזי ברקאי, לא זו בלבד שמתייחס אל המרואיין בסלחנות ואף מעלה את ההשערה שכהן נתפס כ"נאיבי", אלא אף משתף פעולה עם השקר שלו. ברקאי "מזכיר" שכהן נפצע מכדור גומי בהפגנה ליד גדר ההפרדה, אלא שבית המשפט פסק שכהן שתבע את המדינה על הפגיעה בו אינו  אלא שקרן, כמרבית חבריו לאידאולוגיה העושים את הדמוקרטיה הישראלית הרופסת "קרדום לחפור בו", שנאלץ בסוף לשלם על שקריו.

כוח צה"ל שפשט בלילה בספטמבר 2008 על הכפר עסירה קבלייה הסמוך ליצהר, ככל הנראה במהלך פעילות לאיתור מבוקשים, הופתע לגלות באחד הבתים קבוצה של פעילי שמאל-אנרכיסטים ישראלים. הכוחות ערכו חיפושים אחר מחבל שהצית את בית וביצע פיגוע דקירה בישוב יצהר.  פעילי השמאל האנרכיסטים העדיפו כמובן לעודד את מבצעי הפיגוע הפלשתינים, בשנואי נפשם המתנחלים.

בספטמבר 2007 נפתחה חקירה בעקבות השחתת 3,000 עצי גפן באזור בנימין (אחת מהתקריות הרבות מספור של השחתת יבולי מתישבינו ביו"ש על ידי אנרכיסטים ופעילי שמאל קיצוני-יהודים ישראלים).  נעצרו 12 פלשתינים, תושבי הכפר מזרעה אל-קבלייה, הסמוך ליישוב דולב מערבית לרמאללה, שחשודים בגרימת נזק לכרם של מתנחל. החשודים הודו ואף קשרו לאירוע פעילי שמאל ישראלים וזרים, שלטענתם הניעו אותם לביצוע המעשה.

אינדימדיה

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)"אינדימדיה" (אינדפנדנט-מדיה) ו"אינדימדיה-ישראל" מהווים את אתר הבית לכלל האנרכיסטים בעולם וכמובן גם לאנרכיסטים הישראלים

אינדימדיה ישראל כבר ניסגרה, עקב הסתה בוטה כנגד המדינה, בצו השילטונות במחצית העשור אך ניפתחה מחדש.  בנוסף, קיים אתר האנרכיסטים "הכל שקרים" המהווה אתר הבית ל"אנרכיסטים נגד הגדר", בנוסף לחטיבת הצילום והתעוד של האירגון המכונה "אקטיב סטיילס".

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)אירגון "אנרכיסטים נגד הגדר" הנוהה ללא דעה עצמאית (כניראה חסך קוגניטיבי מובנה באנשים אלו), אחר "האדמו"רים" נורמן פינקלשטיין ונועם חומסקי (ראה משמאל תמונת ידידותו המופלאה של חומסקי עם נסראללה), הוקם במימונו של רוני ערמון בשנת 2003 בכפרים מסחה וזבובה שבשטחי יו"ש על ידי קבוצת ישראלים ואזרחים זרים פעילי שמאל רדיקלי.  הללו הקימו אוהל מחאה כנגד גדר ההפרדה.  אוהל המחאה פעל בשטח כארבע חודשים והירחיב משם פעולתו לכפרים בודרוס, עין סאלם, ענין, זבאבוואה ועוד.  קודם לכן, עוד משנת 2002, התארגנה קבוצה בשם "הקואליציה נגד הגדר", "יהודים נגד גטאות", "אנרכיסטיות נגד החומה".  קבוצות אלו הפכו ל"אנרכיסטים נגד הגדר" כאמור בשנת 2003 .

פעילותה של הקבותה התרחבה והשתכללה כאשר מרכזים במימונו של "הנדיב הידוע" רוני ערמון נוסדו בתל אביב הכוללים ציוד תקשורתי משוכלל ביותר ויקר ערך.  לקבוצה ארבעה מרכזים—המטה שוכן ביפו רח' עזריה 7, מטה זה סגור לציבור (כמובן).  מטה ממודר נוסף שוכן ברח' בן גמליאל 8 ביפו.  מרכז נוסף שוכן במלון "פייסל' שבשער שכם בירושלים והמרכז היחידי הפתוח לציבור, הוא "סלון מזל" השוכן  ברחוב סלמה ביפו.  בשנת 2005 נפתח בירושלים מוסד דומה בשם "דַיְלָה" (די-לה).  הקבוצה פירסמה הנחיות והוראות הפעלה ממודרת ומחתרתית לחבריה בסטנדרדים התואמים התנהלות אירגוני ביון וטרור, בהתאם למיטב משניות האנרכיטסטים הבינלאומים.

הנזק שגרמו אנרכיסטים אלו לציוד צה"ל במחוז יו"ש ( הרס גדרות, ציוד מכני הנדסי, מבנים וכדומה), מסתכם כבר בעשרות מליונים רבים של שקלים, שלא להזכיר מאות חיילים פצועים והרוג אחד בעימותי בילעין ונעלין.  בנוסף הנזק שגרמו הללו לציוד ורכוש מתישבים באיו"ש מסתכם אף הוא בעשרות מליוני שקלים רבים.

המדובר הוא בשוד מתנחלים של תוצרת חקלאית, בקר, גדרות,עמודי תאורה... וכל מה שאפשר לקחת.  באם האנרכיסטים והפלסטינים לא מצליחים לגנוב חפצים כלשהם מבתי המתיישבים ביש"ע, אזי הם הורסים את הציוד, פשוטו כמשמעו.  ידועים ומתועדים מקרים רבים של עקירת והשחתת אלפים רבים של שיחי גפנים, עצי פרי וזיתים הן על ידי הפלשתינים והן על ידי אנרכיסטים / פעילי שמאל קיצוני מישראל וחו"ל / האגף למשימות מיוחדות של התק"מ ואחרים המוסתים על ידם.    

האנרכיסטים ממש גוררים ומסיתים את הפלסטינים לבצע פרובוקציות ומעשי אלימות כשהם מתחבאים מאחורי גבם של הערבים הפלסטינים עם מצלמות להנציח את "כאילו" אלימות המתנחלים בשטח.  הגיעו הדברים לידי כך עד כי מתישבים באזור חברון, חברו לתושבים פלסתינים מאותו אזור בהתנגדותם לאנרכיסטים ובהוקעתם.  ידועים מיקרי פרובוקציה של האנרכיסטים כגון שרפת בית כנסת על ידי שתי פעילות אנרכיסטיות שאינן ישראליות.  כמו כן ידועים עוד מיקרים בהם במפגיע סרבו תושבים פלסתינים להסתה אנרכיסטית להחרבת רכוש מתישבים.

 

מייצרים פרובוקציות

החמולה הגדולה והנחשבת ביותר בחברון היא חמולת ג'עברי, המונה מספר עשרות אלפים מבני המשפחה באזור חברון.  בראש המשפחה עומד השיח' פריד ח'דר ג'עברי וקרובו אשרף ג'עברי משמש כ"קצין המבצעים" של החמולה.

בספטמבר 2010 רואיין אשרף געברי והביע התנגדות להפגנות המכוונות והפרובוקטיביות המתקיימות מול בתי היישוב היהודי בחברון, אשר נועדו לדבריו להתסיס וללבות מתיחות בעיר. הוא טוען, כי קיים שיתוף-פעולה בין גורמים מקומיים חמאסים בחברון לבין פעילים אנרכיסטים הפועלים דרך קבע בחברון, או המגיעים לעיר לצורך פעילות מחאה נגד ההתנחלויות. בהקשר זה, הוא ציין את עיסא עמרו, אותו הוא מתאר כפעיל ה"שביבה" של פתח בפוליטכניקום בחברון וכיום עובד בארגון בצל"ם, כמי שאחראי לארגון הפגנות יחדיו עם עזרא נאווי נגד המתנחלים בחברון (פרטים נוספים אודות שני האנרכיסטים הללו, בהמשך).  הוא מתח בהקשר זה ביקורת על פעילותו של עזרא נאווי, פרובוקטור עם קבלות, באזור חברון אשר אינה משרתת את המטרה של הרגעת האזור.

כמובן שדברי אשרף עומדים בסתירה לטענות נאווי כי הינו פועל למען זכויות הפלשתינים.  הפלא ופלא, הללו לא רוצים בו והאנרכיסטים שמאחוריו, ורואים בו גורם פרובוקטיבי מתסיס המחבל ביחסים טובים עם שכניהם היהודים.

 

למותר לציין כי מאות ואלפי תלונות מתישבי יו"ש בנוגע להשחתת רכושם לא זכו לכל טיפול וניזרקו לסל כלעומת שהוגשו.  מאידך-גיסא, זכתה כל תלונה (מרביתן מפוברקות כאמור לעיל) , אשר הוגשה על ידי פלשתינים כנגד המתישבים לטיפול דקדקני ומפר זכויות אדם של יהודים בניצוחו של שי ניצן הידוע לשימצה מפרקליטות המדינה אשר הודה בכך, דלית ברירה, בהופעתו בפני ועדת כנסת בתחילת שנת 2010 .  מאידך-גיסא, כאשר יצאו המתישבים  להשיב רכושם הגזול או לנקום במשחיתי רכושם מיד הסתערה הפרקליטות, שוב בניצוחו של אותו שי  ניצן, בגיבוי גורף של המדיה, להכפיש ולתבוע "עלבונם" של הפלסתינים.  אכן עולם אורווליאני לאשורו.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)למעט עיתונאי מעריב סבר פלוצקי (צדיק יחיד בסדום התיקשורתית), אשר זיהה את הסכנה האנרכיסטית לפני כשנתים ונתן לכך ביטוי במאמרי חשיפה ודעה בעיתונו, מעלימה העיתונות הממוסדת ובעיקר העיתונים "ידיעות אחרונות", ו"הארץ" כל שביב של מידע אודות פעילותם החבלנית של האנרכיסטים באשר לטעמם כל האמצעים כשרים (כולל חורבן ישראל) באם יוכלו להשתלח או להעלים ידיעות העולות בקנה אחד עם נטיתם הפוליטית (כנגד המתישבים וממשלת ישראל הניבחרת).

ומן העבר השני ישנם אנשי "רוח" לכאורה, כגון: מירון בנבנישתי אשר אינו מתעצל לשבח ולתמוך בפעולות האנרכיסטים בישראל ופירסם בינואר 2004 בעיתון "הארץ" מאמר בשם "קצת אנרכיזם לא יזיק" בו הוא משבח את הפעולות נגד הגדר בגורסו כי למעשה הינן מיועדות כמחאה נגד המשטר הדמוקרטי הישראלי ומכאן חיוביות.

ממובילי הפעילות האנרכיסטית בישראל

רוני ערמון

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)מיסדם ומממנם של "אנרכיסטים נגד הגדר", "אינדימדיה ישראל", "סלון מזל" ואחרים, הינו אדם בשם אהרון-רוני (בן שושנה) ערמון (יליד 1971), אשר במקורו מגיע מתוככי בני-ברק הדתית ופעילות הדרכה בבני-עקיבא) והתפקר באופן שפנה לקצה השני האנרכיסטי.

אותו רוני ערמון ירש מדודו, בעל סטיות ידוע, רכוש רב המוערך ב- 25 מליון דולאר ומאז 2002 הישקיע מיליוני שקלים בשכירת מיבנים, מיסוד אמצעי תקשורת חסויים, מערכות מחשבים וכדומה עבור הפעילות האנרכיסטית היקרה לליבו.  על פיו ישק כל דבר בין האנרכיסטים.  ערמון הוא שקבע את בילעין כזירת האנרכיה המרכזית במדינת ישראל.

רוני ערמון זכה בירושה מדודו המיליונר המפוקפק יצחק גוטמן שהיה המו"ל של ספרוני הסטאלגים בשנות ה 60 בישראל,אלו הם הספרונים בהם תוארו חוויות מיניות סוטות, סאדו-מזוכיסטיות של אסירי אושוויץ ומאיידנק עם הסוהרות הנאציות (זוכרים?—"הייתי כלבתו של הקולונל שולץ") ,איש נתעב זה אשר העולם הפך לטוב יותר עם הסתלקותו ממנו, אף הועמד לדין על פרסומי השחץ המבזים את ניצולי השואה.

רוני ערמון הקים בשנת 1999 את סניף אירגון "אינדימדיה-ישראל" (ארגון אנרכיסטי עולמי) יחדיו עם נטע גולן (המגן האנושי של ערפאת), נימרוד קרת ורונן אידלמן.  נודע כי לפני הקמת "אינדימדיה ישראל" המיר ערמון את דתו לבודהיזם, בהודו.

לאחר פיגועי ה 11 בספטמבר הזדרז רוני ערמון לפרסם מאמר ראשי באתר "אינדימדיה" בו הוא משבח ומהלל את מתאבדי אל קעידה על פעולתם האמיצה.  אכן, פעיל "צדק" להלל.

שמועות (שלא הוכחו) המתערבלות סביב שמו של ערמון מיחסות לו מעשי אינוס לכאורה (בהתאם לדיברי מקורביו ופעיליו בסלון מזל), כנגד נועה אולחובסקי (שקודמה לכן להנהלת סלון מזל במשכורת נאה) ופעילה אנרכיסטית נוספת בשם רחל (סוניה) מוזס קלאפיש, (בת ליליאן קלאפיש וסטפן מוזס), שהועסקה כמרגלת בשרותו של מוחמד דחלאן, אשר נימלטה מהארץ לפריז מקום מגורי הוריה לאחר שהבריחה בשנת 2000 לתוך סביון-ישראל את יועצו של מחמד דחלאן, אחמד סבעווי למטרת תיכנון פיגועים.  גם היא פעילה בסלון מזל.  בנוסף, השמועות (הבילתי מוכחות) טוענות כי ערמון אנס לכאורה גם את נעה שלם ותקף מינית את רותם דנציג, שתיהן אנרכיסטיות מ"סלון מזל" ת"א. כמובן שיש להתיחס לשמועות לעיל כשמועות בלבד שאינן מבוססות כלל ואין להקיש מכך (בהעדר הוכחות חותכות), אודות טיבו המוסרי של האיש רוני ערמון בכל צורה שהיא.  מכיוון שלא הוגשו תלונות במשטרה הרי שערמון לעת הזאת צח כשלג בענינים לעיל.

תאוריות קונספירציה מיחסות לערמון שיתוף פעולה עם השב"כ בכל הקמת המיזם של "סלון מזל" ופעילות האנרכיסטים נגד הגדר. ארועים אלו טוענים מיודעיו גרמו לו להעתיק את מקום מגוריו לתקופת מה הרחק מישראל בשנת 2006 .

האנרכיסטים ממומנים בתקציב של כ- מיליון שקל בשנה בין השאר ע"יי קרן "שוכראן" שהוקמה על ידי רוני ערמון למימון הפעילות האנרכטיסטית ו"הקרן לישראל חדשה" (נו, ואיך לא?).

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)נוכח חשיפת דמותו לציבור הרחב ומחשש לפגיעה בו הנמיך ערמון פרופיל בשנים האחרונות ואינו מופיע בפעילות גלויה כלשהיא של הארגון ,יחד עם זאת הוא עדיין נחשב למנהיג הבלתי מעורער של הארגון ומתווה את האסטרטגיה על כל צעד ושעל ,ערמון עומד בקשר עם קאדר מצומצם של הנהגת הארגון הכוללת את יונתן פולק רונן אידלמן קובי סניץ ואסף שור המגיעים לביתו ברמת גן תכופות להתיעצויות ולקבלת הוראות וכן לקבלת כספים במזומן.

יותם פלדמן -בנו של העו"ד אביגדור פלדמן (מבכירי מתמחי תוכנית ההשתלמות השמאלנית  רדיקלית לעורכי דין במימון הקרן לישראל חדשה).  שרת בצה"ל בתפקיד בכיר, הינו מהמקורבים ביותר לרוני ערמון ויונתן פולק "קמבץ האנרכיסטים".  ניטען לגביו כי נהג להעביר מידע צבאי מוכמן לידידיו אלו כהכנה לפעולות הצבא כנגדם. בנוסף (ואיך לא) עובד יותם לפרקים בעיתון "הארץ". יותם הינו הומוסקסואל מוצהר ופעיל בהפגנות "הבית הפתוח (גיי-לסביות).  אמו של יותם, שרה חינסקי, היתה מפעילות אירגון "מצפן" השמאלני רדיקלי.

אורי אילון – בוגר גלי צה"ל (כמובן, ואיך לא), כתב התקשורת של עיתון "הארץ" (כמובן וכמובן), פעיל באירגון "אנרכיסטים נגד הגדר" ואף השתתף באירועי מסחה בהם ניפגע אנושות האנרכיסט גיל נעמתי.  השתתף בהפגנות בפריס נגד מדינות ה-ג'י-8 .וכמובן מקיים קשרים עם האנרכיסטים מאירגון "אי. אס. אמ" שהוא שליחם של האנרכיסטים הישראלים והבינלאומים בשיטחי יו"ש.

יונתן פולק

"קמב"ץ האנרכיסטים" יונתן פולק מכונה "מנגלה" ו "החתול", אמר בראיון לעיתון "הארץ"- " אנחנו לא עם האויב - אנחנו האוייב " ואין צל של ספק, הוא יודע את שפיו שח.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)יונתן פולק הינו נצר למשפחת אנרכיסטים וותיקה הניכרת היטב בפעילותה עוד מימיו של הסב, נימרוד אשל חבר המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י), מנהיג מרד הימאים של שנת 1951 .  אביו של יונתן הינו השחקן יוסי פולק הידוע בנטיותיו האנרכיסטיות השמאלניות רדיקליות המובהקות.  אחיו של יונתן הוא אבשלום פולק המשתתף אף הוא בפעולות אנרכיסטיות בבילעין  ובמקומות אחרים.
נגד יונתן פולק הנחשב ליעד מודיעיני כבד של השב"כ (???), תלויים ועומדים 53 כתבי אישום אשר ממוסמסים ונמרחים באורח בל יאמן בעליל ע"יי פרקליטות המדינה.  לגבי דידה של פרקליטות המדינה (שוב שי ניצן, בגיבויים של בוגרי תוכנית המשפטנים של השמאל הרדיקלי מטעם "הקרן לישראל חדשה" אשר ממש שורצים ומשריצים בכל אתר ואתר בפרקליטות), הרי כל גוף שבכוונתו לקעקע ולמרר חיי המתישבים במחוז איו"ש הינו לגיטימי, גם אם פולק כרת ברית עם השטן לשם חורבן מדינת ישראל.

פולק נטש את ספסל הלימודים בגיל 13 ובילה זמנו הרחק מלימודים ומעש מאחורי הקלעים של תאטרון הבימה.  שמועות עקשניות מסתחררות באשר לכך כי לכאורה שימש "ילד מין" לרבים מאנשי הבוהמה האמנותית וכי קיימת בידו מעין "חסינות" כנגד הפללה במעשיו העכשוויים מחששם של אנשים רבים כי יפתח פיו.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)בראיון לעיתון "פילדלפיה-בולטון" מלפני כשנתים הצהיר פולק כי "יש למחוק את ישראל מהמפה".

האנרכיסט פרדריקו גומז אשר קרא לכרות ולנעוץ את ראשו של אהוד ברק על ברזל זווית (בזנ"ט), הינו יד ימינו של פולק.

כמו כן הינו מקושר ומקורב מאד לעיתונאים : עלי וואקד, מירון רפפורט וגידעון לוי, כמובן מעיתון "הארץ", ועל כך נאמר, "אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה".  פולק שהשתמט (כמובן) משרות צבאי הינו חבר בוועדת התיאום העליונה של הוועדות העממיות הפלשתיניות במחוז יו"ש והדבר מעיד על רמת התאום ההדוקה בהכנות לפרוץ האינתיפדה השלישית.

 

פולק הינו מנהיג מיליציות אנרכיסטים של ממש המנהלות קרבות עם צה"ל בימים, ובלילות חוזרת לקומונות ביפו ובפלורנטין.  מדוע ניתן להם לעסוק בפעילותם החתרנית / בוגדנית הינו תמוה.  האם יש לנו מקרה "שמפניה", הוא "אבישי רביב" במהדורה אנרכיסטית-קומוניסטית-טרוצקיסטית עדכנית?

בשנת 2005 , ניפגש פולק עם אנשי חמאס מאירגון "עז-א-דין אל קאסם" בדירת מסתור בשכם והציע להם שיתוף פעולה בהוצאת פיגועים כנגד ישראלים בישראל.   אפשר ואנשי החמאס חשדו בו בשיתוף פעולה עם שירותי הביטחון הישראלים וכך סרבו לשיתוף הפעולה.

 

בפתיחת משפטה של טלי פחימה, בנוגע לשיתוף הפעולה שלה עם בכירי המחבלים רוצחי יהודים, ביום 28.12.04, התכנסו בבית המשפט המחוזי בתל אביב עשרות פעילי שמאל קיצוני, ובראשם יונתן פולק, שיחד עם שניים אחרים, יוסי לוס ואדם קלר, נעצרו ונכלאו למשך מספר שעות עקב התפרעות בביהמ"ש.

יונתן פולק לא רק מצדיק את המאבק המזוין נגד בניית "החומה", כפי שהוא מכנה אותה, אלא גם מצהיר שמדינת ישראל חייבת להימחק מעל המפה.  כאשר נשאל כיצד הוא מסוגל להביע דעה כזו בתור ישראלי, ענה פולק כי אינו ישראלי, הוא רק גר בישראל. לדבריו כל בני משפחתו שותפים למאבקו.

 

במאמר שכתב ביום 30.7.06, בעיצומה של מלחמת לבנון השנייה, כאשר מיליון אזרחים בצפון הארץ נתונים להפגזות מצד החיזבאללה, ומאות אלפים מהם הפכו לפליטים במדינתם, מזדהה יונתן פולק, לא עם היהודים המופגזים, אלא מבכה את גורל המחבלים הפלסטינים הרוצחים היושבים בכלא בישראל, ומצדיק את חטיפת חיילי צה"ל ואת הפגזות החיזבאללה על אזרחים:

לא מפתיע, שפולק יוצא גם להגנתו של עזמי בשארה, שפעל בשירות החיזבאללה במהלך מלחמת לבנון, כדי להקל עליו הרג יהודים.  זאת במאמר ב"וואללה", מיום 7.5.2007 .

ביום 10.2.08, מדווח אתר nrg שיונתן פולק יזם שיתוף פעולה עם פלסטינים בחברון כדי להרוס בית כנסת יהודי: "ראשי החמולות הגדולות בחברון - השייח´ אבו-חאדר ג´עברי וחג´ אבו אכרם אבו סנינה - נפגשו אתמול עם ראש מועצת קריית-ארבע ונציגים בכירים של היישוב היהודי. הפגישה... נערכה בנוכחות מפקד חטיבת חברון, אלוף-משנה יהודה פוקס.  אירוע נוסף שזכה להתייחסות במפגש התרחש לפני כחמישה חדשים: בליל ראש השנה תכננו אנרכיסטים להרוס את בית הכנסת חזון דוד, השוכן באוהל מול שערי קריית-ארבע. האנרכיסטים מצאו מולם את השייח´ים אבו-חאדר גע´ברי וזידאן ג´עברי, שהאזור שייך למשפחתם. השניים הודיעו כי הם מתנגדים נחרצות להחרבת מקום תפילה מקודש" וגרמו לסילוק האנרכיסטים מהמקום.

 

מי שכבר "זכה" לצפות בראיונות עם יונתן פולק כ"קמב"ץ האנרכיסטים", קשה היה לו להחמיץ את הניצוץ המטורף בעיניו של הטיפוס זה.

בחודש דצמבר 2010 נישפט פולק לשלשה חודשי מאסר על השתתפות לא מורשה בהפגנה והופעל נגדו גם עונש על תנאי קודם.  פולק יחל לרצות עונשו במחצית חודש ינואר 2011 .  החגיגה המפרגנת התקשורתית לא אחרה לבוא.  עיתוני ושידורי השמאל הקיצוני "ידיעות אחרונות, "הארץ", "ערוץ 2 ", "ערוץ 10 (באמצעות נציגי השמאל הקיצוני לונדון וקירשנבאום אשר קיימו משדר "הצדעה" לאנרכיסט בעל הדעות הזהות לשלהם), ממש היפילו האחד את השני בדיצתם לראיין, לחבק ולחזק את האנרכיסט פולק.  יותר מאשר הדבר מעיד על פולק אשר טיבו כבר הובהר לעיל, הרי הדבר מעיד על טיבה של התקשורת הישראלית.

 

דוגמא נאה לחיבוק החם והמלטף לו זוכה פולק ממטורללי השמאל הרדיקלי הישראלי ניתן למצוא בעיתון "הארץ" (כמובן ) במאמרו של יוסי שריד מ-4 פבר' 2011 (הקישור בסיפא), בו הוא מתאר ביקורו בכלא חרמון את פולק המרצה שם שלשה חדשי מאסר. שריד משתפך בחנופה והערכה אין מצרים על האנרכיסט פולק.  גם קוראי העיתון "הארץ" דומה ומשתייכים לנישה מטורללת מעין זו במסרוניהם.  לדוגמא: "יונתן פולק והפעילים הם שיא השפיות", "יונתן פולק ראוי לפרס חסיד אומות העולם", "יישר כחך יונתן פולק",. "מי יתן וירבו כמותך", "מי יתננו להיות כמותך", "כל בעלי המצפון תומכים וגאים ביונתן", "אי של שפיות בלב המדמנה",  "כולנו יונתן פולק",   "יונתן - אתה הגיבור שלי".  אכן תחתית החבית רקובה ומתמקמקת.  למען ההגינות נוסיף כי מירב התגובות בסגנון זה מיוחדות לעיתון "הארץ", מטעמים מובנים, וכי בעיתונים אחרים הינן ספורות וספורדיות.

 

 מחמוד אל ע'לול (אבו ג'יהאד), מס' 2 בהנהגת הפת"ח וטרוריסט וותיק עם רשימת קבלות ארוכה, עומד בקשר ישיר ואסטרטגי עם ארגוני האנרכיסטים בראשותו לשעבר ובתמיכתו בהווה של רוני ערמון תושב רמת גן הנשוי לבטי בנבנישתי לשעבר בכירה בארגון שתיל" , זוהי הזרוע הביצועית של "האירגון לשחרור פלשתין" על שטח כל ארץ ישראל, המתכנה גם "הקרן לישראל חדשה", ועם האנרכיסט שהפך מחבל (יקיר התקשורת הישראלית): יונתן פולק שנחשב לחבר בכיר בוועדות הפלשתיניות העממית לאינתיפאדה השלישית.  נאמר זאת שוב:  האנרכיסט יונתן פולק משמש כחבר בועדות התאום העממיות, כאחראי על "הטיפול" בתקשורת הישראלית,  להוצאתה לפועל של האינתיפדה השלישית כנגד ישראל.

 

עיסא עמארו

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)מגיע ממשפחה המזוהה הדוקות עם החמאס.  נחשב לרכז האנרכיסטים בחברון המובילים את המהומות האחרונות עקב הכללת מערת המכפלה ברשימת אתרי המורשת, מהומות אותן מובילים ומעודדים אנרכיסטים ישראלים ובינלאומים.

יד ימינו של עיסא הוא פאווז אבו עיישה המתגורר בכניסה לתל רומיידה והוא אחיו של גאוואד אבו עיישה מבכירי ארגון "שוהאדה אל אקצה" בחברון.

עיסא עמארו עצמו גם הוא מתגורר בתל רומיידה בסמוך לביתו של ברוך מרזל.  איסא הוא בן דודו של מחמד עאמר, רוצחה של התינוקת שלהבת פס בת התשעה חודשים (26. 3. 2001). 

עיסא הינו חבר אישי של יונתן פולק ומשמש בנוסף כנציג בצל"מ בחברון.  עיסא עמארו נשוי ל-אינה באדר שהינה בת דודתו של מחבל מתאבד שהתפוצץ לפני כשש שנים בירושלים.

בעקבות הידיעות כי עמארו מארגן הפגנות אלימות בחברון וזאת למורת רוחו של שיח' ג'עברי החברוני, הוציא הלה אולטימטום כי יפעול כנגד עמארו, איום אשר הוביל לפיטוריו של האנרכיסט מאירגון בצל"מ.

 

 קובי סניץ

קובי סניץ (39), דוקטור למתמטיקה, נחשב ליד ימינו של יונתן פולק באירגון "אנרכיסטים נגד הגדר". יליד קיבוץ ברקאי ותושב תל-אביב בהווה.  הפך לפעיל פוליטי בזמן לימודיו בקנדה ובארה"ב שם ספג את הרעל השמאלני אנרכיסטי אותו הביא עמו לישראל עם תום לימודיו

ממארגני ההפגנות בשיטחי יו"ש ובהשתתפות פעילה בהן.


מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)

עמוס גולדנברג

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)משמש כדוקטור חוקר השואה במכון ואן ליר, זהו המכון אשר אודות נטיתו המפוקפקת כנגד מדינת ישראל ועמה עמדנו כבר בסיפרנו "משנאי החינם בינינו" מהדורה ב".

חקר השואה הינו אך תפקידו המישני והפחות נחשב.  בתפקידו הראשון והעיקרי משמש גולדנברג כאנרכיסט מהסוג הגרוע וחמור מכך, הינו ממתכנני האינתיפדה השלישית המתרגשת על ראשינו במהרה בימינו בשילוב עם "הועדות העממיות" הפלסתיניות.

אך לפני כשבוע ניצפה גולדנברג מוליך בראש את ההתפרעויות ותהלוכות האנרכיסטים בחברון כנגד "תוכנית המורשת" הלאומית, יחדיו עם פעילי התנועה האנרכיסטית, שלוב ידים עם עיסא עאמרו הניזכר לעיל.

מאור הדור האנרכיסטי גולדברג הוא פוסט דוקטורט של מלגת קרייטמן ומלמד בחוג לספרות עיברית באוניברסיטת בן גוריון שבנגב (היש איפה תמה מדוע יצא שמה של אוניברסיטה זו כה לשימצה?).  גולגברג הוא מורה חוץ בחוג ליהדות זמננו באוניברסיטה העיברית בירושלים.

כאשר אדם זה השטוף בדעות אנרכיסטיות ומבטאם כל אימת שיכל ויחפץ, מעורב כה עמוקות בנושאים חינוכיים מרכזים במדינת ישראל, אין פלא כי כך ניראה החינוך ליהדות, ציונות ודמוקרטיה בין בני הנוער שלנו.

 

פרדריקו גומז

יד ימינו של יונתן פולק באירגון הפעילות האנרכיסטית בשטחים.  בעברו מנהיג וסולן להקות "נכי נאצה", "דיר יאסין", "משכב בהמה", "סמרטוט כחול לבן".  הנה מספר מפניני לשונו, פירושים הינם מיותרים:

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)"אם אתם רוצים לדמיין מה זה שלום אמת, תחשבו על הראש של אהוד ברק תקוע על בזנ"ט (ברזל זווית).  כל האנשים במפלגת העבודה זבל.  הדבר היחידי הטוב בחומת (ההפרדה), שמתישהו נוכל להעמיד את כל ה... לא יודע, בשורה ופשוט לירות אחד אחד, לירות ולהרוג".

הוסיף וגרס "מאור הדור" גומז כי יש להביא "מוות לציוויליזציה היהודית".

הדברים שודרו בערוץ 2 וכמובן לא זכו לכל הד תקשורתי.  כמובן שלא, שהרי יש לעטוף את הפיטם האנטי- מתנחלי בצמר גפן, אפילו ומדובר בתחתית החבית של הסחי האנושי.  שהרי רצח יהודים שנואים שקול ועדיף לטעמם של אנשי מדיה ומשפט מסוימים, כנגד התנהלות של בני אנוש, הן בין האנרכיסטים והן בין אנשי התיקשורת והמשפט המפרגנים להם.

באחד השירים שניגנו להקות הפנק האנרכיסטיות (כולל להקתו של גומז) באה לידי ביטוי השנאה העזה למתנחלים בחברון.  הנה מילות השיר " 1929" (שנת פרעות חברון).  כל הסבר נוסף לשיר מיותר:

"זאת אהבה פנטית שלי ולא שלהם לראות אותם הופכים לחבילות סבון בו, אם החברונים ירצו ישטפו את הסרטן ויעשו את הכביסה על גגות שתתלה הפעם בלי צלפים.  השיירה כבר עברה אבל הלב שלי נישאר.  דם בתוך שלולית ליד מזוזה זרוקה, זה 1929.

ספר תהילים נישכח ניפרם, נעל קרועה עם שרוך כתום, זעקות קורעות לב מתוך מערכת כריזה עזובה.  זאת אהבה פנאטית, טינופת הופכת לסבון, לראות סיטרא אחרא של הכיף.  פה צריך יד חזקה, מוצתים מעילי דובון, ריח זקנים שרופים עד הטקס הממלכתי העשן יתפזר: הלוואי ויהיה יום בהיר".

 

כך מסביר פדריקו גומז את תפיסת עולמו:

"שנים אני חי עם הלעג הנסתר על רגשות הצדקנות של אומה חולה, על החמלה הבזויה של מדינה מטונפת והרפלקס הרצחני של עם סגולה. שנים שאני חי בחופש, בחומות של גדר תיל ממתכות סוג ב´ והיי-טק, אבל עדיין חופשי. מוות לציביליזציה היהודית!".

 

כמובן (כמובן) כי אנשי שי ניצן בפרקליטות המדינה (זה אותו שי ניצן, לכאורה שלוח "הקרן לישראל חדשה", זה "המאוים" לכאורה), אינם רואים כהסתה לרצח בסיגנון אס.אס. של מחנות הריכוז והרצח באירופה, בהופעות להקת גומז ואחרות אשר שיריהם שטופים באיחולי יצירת סבון מגוויות מתנחלים.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)רונן אידלמן

האנרכיסט הבכיר רונן אידלמן שימש כמנהל קרן "שוכראן" האנרכיסטית, המקורבת פיננסית ל"קרן לישראל חדשה", מיסודו ומימונו של רוני ערמון מקדם בעוז את רעיון העיועווים של הקמת מדינה יהודית {לאחר פירוקה של ישראל} ב...כן , ניחשתם נכון במחוז תורינגיה בווימר, גרמניה, המרוחק 15 ק"מ מערבית למחנה ההשמדה בוכנוואלד.  אכן, יהודי יקר הטיפוס הזה אידלמן.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)בנוסף, אידלמן הינו מייסדו ומקימו של אתר האינטרנט האנרכיסטי "מארב".

רונן אידלמן שימש במשך 4 שנים כמנהל קרן "שוכראן" שמממנת את ארגון האנרכיסטים. תקציב הארגון הוא כמיליון שקלים בחודש. לארגון האנרכיסטים יש תתי ארגונים פעילים כגון "שוברים שתיקה" ו"בני אברהם" המנוהלים ע"י יהודה שאול ואביחי שרון. כמו כן ארגון "אנונימוס" לצער בעלי חיים. הארגון מתפרס ופועל בקשת חברתית רחבה בישראל.

 

רוני שנ-דר

שנ-דר (31), הינה למרות גילה הצעיר יחסית, אנרכיסטית מדופלמת.  הינה מנהלת את מרכז דיילה (דיי-לה) בירושלים, התואם "סלון מזל" בתל-אביב, אשר מהווה בעיקר מקום מפגש ובית קפה לאנרכיסטים וליוצרים מוזרים מירושלים (נו טוב, בילתי שיגרתים), קומת המרתף במפלס מתחת לרחוב משמשת לפעילות חתרנית ותרבותית כאחת.  "דיי-לה", השוכן ברחוב "שלום ציון המלכה" בירושלים הוקם ונוהל בשנת 2004 על ידי שנ-דר ושותפה ויזם הפעילות אשרף אבו מוח (34).  בעבר ניתמך מרכז "דיי-לה" על ידי קרן "שוכראן" של רוני ערמון למימון פעילות אנרכיסטית אך בעיקר על ידי אירגון "הועד נגד הריסת בתים", בנוסף לארגון קתולי צרפתי ומספר תורמים פרטיים.  ניראה כי הניהול הכספי של הקרן אינו מבריק באשר מספר פעילויות אנרכיסטיות החלו לסבול באחרונה מקשיי מזומן והינם לכן תרים אחר מממנים אחרים.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)שנדר נשואה ל-טיל הרמן, נכדו של קצין נאצי.  אין בכך פסול כל זמן שאינו פועל להשמדת מדינת ישראל, והוא פועל, ומכאן שהתפוח כניראה שאינו נופל רחוק מהעץ.

שנדר שרתה כראש לישכת מפקד להק ציוד בחיל האויר (קשה להמנע מהשוואה לגנבת השמאלנית הקיצונית ענת קם), אך במהרה פנתה למסלול פוליטי שמאלני קיצוני חד-צדדי.  כשנה לאחר שיחרורה כבר פעלה עבור אירגוני השמאל "בת שלום" ו"המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית".  משם הדרך היתה קצרה לפעילות מלאה עם ועבור "אנרכיסטים נגד הגדר".  משונה, האם בחיל האויר לא עורכים סינון נאות לתפקידים רגישים?

 

עזרא נאווי

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)פעיל שמאל רדיקלי, אוטו-אנטישמי עם קבלות ואנרכיסט וותיק.  פעיל מרכזי באירגון "תעיוש" ואחד ממיסדיו (ראה קישור לספר "משנאי החינם בינינו" באשר לטיבעו שוטם ישראל ויהודים של אירגון זה).  נאווי הינו פעיל בקהילה ההומו-לסבית בירושלים ושרברב במקצועו אשר מצא דרך נוחה, מפנקת וריווחית להתפרנס על גבה של שינאת ישראל והיהודים.

התכשיט הזה הורשע בשנת 1992 בביצוע מעשה סדום בקטין.  בנוסף נידון נאווי לשתי תקופות מאסר, ב – 1997 וב- 2006  על עברות סמים, גידול סמים, שימוש בסמים, תקיפות ואיומים כנגד אזרחים ובעלי שררה.

נאוי כאמור הוא הומוסקסואל מוצהר ופדופיל מורשע המתגורר בירושלים המזרחית עם בן זוגו לנטיה, פואד מוסא.  השניים גם פעילים מרכזים מדי שנה באירגון מצעד "הגאווה" הירושלמי.  מסתבר עובדתית, כי התמיכה בענין החד-מיני מתורגמת ברובה בישראל ובעולם כתמיכה בשמאל הקיצוני ונגד ישראל כמובן (מדוע? לאלילי החד-מינים הפתרונים).

סגן פרקליט המדינה
שי ניצןעד כמה העמיק הרקב האנטי ישראלי במערכת המשפטית בכלל ובפרקליטות המדינה בפרט, ניתן לראות בעדות האופי שנתנה יהודית קרפ המשנה ליועץ המשפטי לשעבר (משובטת "הדולי" של מיודעתנו- טליה ששון), יחדיו עם בכירים נוספים במערכת המשפט, בגין הרשעתו של נאווי בתקיפת שוטרים במשפט בו יוצג על ידי עו"ד לאה צמל מייצגת אנרכיסטים וטרוריסטים וותיקה.  לטענת קרפ, נאווי הוא "פטריוט אמיתי", "הגואל והמושיע" של הפלשתינים.  מובן כי העברות על החוק אשר הוא מבצע כענין יום ביומו "ממרקים כל עוונותיו" לנוכח השתלחותו "המוצדקת" (לטעמה של קרפ) נגד המתישבים.  ניראה כי גם את יהודית קרפ (ומשובט דולי נוסף שלה-שי ניצן), אי אפשר לבלבל עם העובדות.  בכך הפכו האנרכיסטים את בית המשפט העליון ל"אידיוטים מועילים" אידאולוגים, נוסך רוסיה הסובייטית, כדי ביזיון וקצף.

ד"ר עמוס גולדנברג (לעיל) גם הוא נתן עדות אופי עבור נאווי בטענו כי הוא "צדיק", "המגיע עם שק של מעשים טובים", דהיינו, הלך הזרזיר אצל העורב.                            שי ניצן סגן הפרקליט

עדי אופי נוספים עבור נאווי היו: חברת "נשים בשחור" פרופ' גלית חזן רוקם, פרופ' דוד שולמן, רועי מצר מעמותת שח"ל, יהודית אלקנה-חוקרת ביוכימיה.  ללא ספק, החונטה מגוננת על משובטיה (אם בביוכימיה עסקינן).  כמו כן טענו לטובתו עו"ד אמילי שפר מאירגון "יהודים לשלום", נעמי קליין, נועם חומסקי וניב גורדון, אכן כנופיה נאה.  ניראה כי האמצעים (השקרים למען נאווי) מקדשים את המטרה (אנרכיה במדינת ישראל).

יהודית קרפ הכינה בעת עבודתה בפרקליטות המדינה דו"ח על אכיפת החוק ביו"ש.  הדו"ח המוטה, המופרך והשיקרי הושפע חדות מדעותיה השמאלניות הקיצוניות של הגברת ומתמיכתה הבילתי מסוייגת בתנועת האנרכיסטים הישראלית.  אין זאת מיותר לתמוה מי הוא בפרקליטות המדינה (שוב שי ניצן כמובן), שהטיל על קרפ את הכנת הדו"ח בעת שדעותיה רוויות השיטנה כנגד המתישבים ידועות זה מכבר (משהו בנוסח דו"ח טליה ששון אודות המאחזים ביו"ש).

במשפטו של נאווי נחשף (בעקבות הוראת בג"ץ) כי עזרא נאווי משתף פעולה עם פעילי חמאס ביו"ש וכי הוא הוגדר בידי צה"ל "כגורם מוביל בארועים אלימים והסתה ביהודה ושומרון". יצויין כי ידיעה זו הוסתרה מעיני התביעה בצו שר הביטחון אשר נענה להמלצת (שוב) אותו שי ניצן להעלים את הראיות המרשיעות כנגד נאווי.

שיח' חברון אשראף ג'עברי תבע מעזרא נאווי כי יעבור בדיקה למציאות איידס בגופו ומשנאווי סרב, נאסרה עליו הכניסה לחברון על ידי השיח'.

 

חיים דעואל לוסקי

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)לוסקי מתגורר בשדרות חן 2 בתל-אביב עם אשתו רמה לוסקי.  חיים דעואל המקובל כאחד מעמודי התווך האיטלקטואלים של התארגנות האנרכיסטים, הינו צלם אמן ומורה ומרצה ידוע בבית הספר לאמנויות "בצלאל" ובבית הספר לצילום "קמרה אובסקורה", בעוד אישתו רמה היתה מרכזת  "האגודה לניפגעות תקיפה מינית" בתל-אביב.  שני הלוסקים כותבים במוסף "הארץ" לאומנות.   שמועות עקשניות גורסות כי שמו של חיים לוסקי ניקשר בנושאי הטרדות ותקיפות מיניות חמורות של אמניות בסביבתו הקרובה.  למרות קיום מראי מקומות, זמנים שמות ועדויות באשר לתקיפות, לא נביא הללו בתחקיר זה, מפאת צינעת הפרט.  לכל המעונין בפרטי צינעת הפרט נוספים, אנא פנה לערכים הללו במנועי החיפוש והפרטים כבר יצוצו מאליהם.

 

קרן שעיו

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)שמאלנית קיצונית ופעילה נאמנה בפעילויות האנרכיסטים ננד מדינת ישראל.  שעיו משתתפת תדיר בארועי עמותת "זוכרות" (מעמותות "הקרן לישראל חדשה"), מטרת העמותה הינה השבת הפליטית הערבים לתחומי מדינת ישראל וחיסול הזהות היהודית.  בעת מבצע עופרת יצוקה נעצרה שעיו עקב קיום הפגנה בילתי מורשית ואף הוגש כנגדה כתב אישום בשל כך.  פרטי מעצרה הועברו על ידי המשתתפים לוועדת גולדסטון שאף טרחה לאזכר זאת בסעיף מס' 1747 לדו"ח.

קרן שעיו אף פעילה כתורמת תוכן ב"אתר אזרחי" שהינו כעין מגזין בתוך אתר האינטרנט של "אינדימדיה ישראל".  זה הינו אתר אנרכיסטי כלל עולמי הכולל מעל 150 סניפים אנרכיסטים במירב מדינות העולם (המערבי) ואשר מטרתו המוצהרת הינה פעילות כנגד כל מה שמזוהה עם מדינת ישראל כמדינה יהודית וציונית

עד היכן פשה הרקב תעיד העובדה כי משרד החינוך של מדינת ישראל נותן חסותו ומפנה באופן רשמי מורים ותלמידים אל אתר אינטרנט "אזרחות" המלווה את תחום הלימוד הרשמי של משרד החינוך בליווי מט"ח (הטלוויזיה החינוכית-הרוויה בנשות שמאל קיצוני, אולטרה רדיקלי), בשם "להיות אזרחים בישראל".

באתר ניתן לצפות ב- 18 סרטים מצולמים המלווים את חומר האזרחות הנילמד בכיתות.  12 סרטים מתוך ה- 18 נערכו או בוימו על ידי אותה מיודעתנו קרן שעיו.  הסרטים הינם מגמתיים ברוח ובאידאולוגיית האנרכיסטים הישראלים.  ומכאן, מיהו האחראי לכך כי אנרכיסטית, מלמדת אנרכיה את ילדי ישראל?

וכך, או לאותה הבושה, מלמד משרד החינוך את ילדינו הלכות אנרכיה וחוסר כיבוד ונאמנות למוסדות המדינה הדמוקרטים הניבחרים.  מכיוון שחלקה של אידאולוגיה זו מטיפה בגלוי ובריש גלי להשתמטות משרות בצה"ל, היש תמה מדוע אחוז כה גבוה של שמיניסטים משתמט משרות בצה"ל?

 

ליעד קנטרוביץ

כבת 32 , נולדה בארה"ב למשפחה יהודית.  בגיל 13 התמכרה לסמים והפכה לזונה המוכרת גופה תמורת תשלום.  בהגיעה לגיל 19 שלחוה הוריה לישראל בתקווה לשקמה במוסד גמילה מסמים.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)קנטרוביץ שהתה במוסד משך כחצי שנה ולאחר מכן נמלטה ממנו ועסקה ככל הידוע במתן שירותי זנות בדירה פרטית ביפו שם התוודעה אל חברי קומונת האנרכיסטים סנטיאגו גומז ויונתן פולק והצטרפה לארגון כפעילה בכירה המשתתפת בהפגנות רבות.

ליעד, שהתה לפני כ-7 שנים כסטודנטית בפקולטות ללימודי המזרח התיכון ומגדר באוניברסיטת תל-אביב.

נחשבת לבחורה פרובוקטיבית במיוחד ,בעת הפגנות האנרכיסטים נוהגת לקלל ולגדף את חיילי צה"ל בכינויים גסים ומבישים ומציעה להם הצעות מיניות בריש גלי.  נחשבת למלכת סאדו-מאזו מקצוענית ומעניקה שירותים אלו לחברי הקומונה היפואית של האנרכיסטים, בה היא מתגוררת.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)

ארגון האנרכיסטים 'סולידריות שייח ג'ראח'

 

המאבק בשכונת שמעון הצדיק (שיח' ג'ראח)

תחילת ההתישבות בשכונת שמעון הצדיק במחצית 2009 הפיחה חיים במאבק ההופך מנומנם מעט באזורי בילעין ונעלין שנוהל על ידי קבוצות האנרכיסטים לעיל.  כעת מנוהל מאבק האנרכיסטים במדינת ישראל (לא, אין טעות, מאבק כנגד קיום מדינה יהודית בארץ ישראל), בשני ראשי חץ עיקריים, בילעין ושיח'-ג'ראח.  לפני כשנה ומחצה, במחצית 2009 , החל מאבק שמאלני-אנרכיסטי-ערבי, נגד פינוי פולשים ערבים וחזרתם של יהודים לבתים השייכים להם כדת וכדין בשכונת שמעון הצדיק. בקבוצת הפייסבוק שהקימו אותם אנרכיסטים נאמר: "אנו נאבקים בגלל שארבע משפחות של פליטים פלסטינים נזרקו לרחוב ללא פיצוי, והם חיים באוהלים בגשם וברוח, ובגלל שלבתיהם נכנסה קבוצה קיצונית ואלימה של מתנחלים, והם תוקפים את שכניהם מדי שבוע באבנים ובמקלות". קבוצות של תיירים מהעולם באות למקום כמו גם אנשי או"ם, חברי פרלמנט, ושגרירים זרים. מול כולם הם חוזרים על השקרים הנ"ל.

ומהי האמת? ארבע המשפחות אכן פונו מבתי העמותה אחרי שבחרו להכנע לתכתיבי ארגוני הטרור שאיימו עליהן לחדול מלשלם דמי דייר מוגן לבעלי הקרקע היהודים. ארגוני הטרור איימו ומנעו תשלום סמלי לעמותה היהודית משום שהתשלום יוכיח בעלות יהודית על קרקע במזרח ירושלים אותה הם מנסים לנקות מיהודים, ומכל סמל ובעלות יהודית. קושאן טורקי המוכיח בעלות יהודית ארוכת שנים על קרקע אותה הם מכנים "ערבית", לא משרת את התעמולה השקרית שלהם.

פיצויים נדיבים שהוצעו לארבע המשפחות הפלסתיניות המפונות לפנים משורת הדין ע"י בעלי הקרקע היהודים כמו גם דיור חלופי שהוצע להם, נדחו בבוז.  אחד מ"המפונים "המסכנים" שנזרק לרחוב בלי פיצוי וחי באוהל בגשם וברוח", סיפר בראיון ל-nrg מעריב כי הרב בני אלון הציע לו 17 מליון דולרים (!) תמורת ביתו והוא סרב. לאנשי השמאל מתפרעי שייח ג'ראח לא חשובה המציאות, ומטרתם אחת היא - השמצת ישראל כמנשלת ולא מפצה.

הבתים אוכלסו ביהודים המותקפים על בסיס יומי על ידי חלק משכניהם הערבים המגובים באנרכיסטים ופעילי שמאל. בידי מתישבי "שמעון הצדיק" היהודים, עשרות סרטונים וצילומי מצלמות אבטחה, המתעדים עשיית שפטים בתושבים ומתפללים בקבר שמעון הצדיק. ידויי אבנים, נסיונות הצתה, ניפוץ שמשות, יריקות, קללות, איומים, ציור צלבי קרס וסיסמאות נגד יהודים, והכל בכדי לגרום ליהודים לעזוב את המקום. מיותר לציין, כי הערבים שהציבו לפני כחצי שנה מצלמות אבטחה תרומת 'בצלם', לא הצליחו לנפק אף לא סרטון אחד של 'אלימות התושבים היהודים', משום שאין כזו.

ומה עושים כאשר אין אלימות מצד היהודים? יוצרים פרובוקציות! בעיקר בשבתות כאשר המתיישבים שומרי השבת אינם יכולים לצלם, ילד ערבי מתודרך ומאומן היה נשלח בידי פעילי ארגוני השמאל המצויידים במצלמות, על מנת לבעוט ביהודים בכדי שאלו יחזירו, ואז הסרט יגזר ויערך והנה לכם 'אלימות מתנחלים כנגד ילד קטן ושברירי על רקע היותו ערבי'... משהחלה משטרת ישראל להבין את תמונת המצב לאחר אין ספור תלונות מצד התושבים היהודים, זומנו לחקירה אותם ילדים פרובוקטורים אלימים, ואז פצחו כל אותם ארגונים שנשק הילדים נלקח מהם, בהשמצת משטרת ישראל העוצרת ילדים רכים "כמובן" על רקע היותם ערבים. שלטים באנגלית מונפים בהפגנות שישי ובהם נכתב "לעצור את מעצרי הילדים".

באין ספור מקרי אלימות ערבית, מצלמותיהם של פעילי זכויות האדם נדמו בזדון ולא תיעדו פגיעה בחפים מפשע על רקע היותם יהודים. מהסיבה הפשוטה: זה לא משרת את התעמולה הערבית.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)מרצים שמאלנים רדיקלים מאוניברסיטאות בכל רחבי הארץ נוהגים לפרסם גילויי דעת ולהשתתף באופן פעיל בהפגנות "שכונת שמעון הצדיק" תוך שגוררים עמם סטונדטים ממשתתפי החוגים האוניברסיטאים שלהם.  פורסמו ידיעות כי קיימים מרצים המתנים קבלת ציונים ראויים, בהשתתפות הסטודנט בהפגנות "שמעון הצדיק".  במדה ואכן כך, הרי שהמדובר בפעולת סחיטה פלילית (לא "לכאורה", פלילית לכל דבר וענין ).

כמובן כי אנו יכולים לכתת את אצבעותינו על המקלדת עד זוב דם בחשיפת מעשי הסחיטה הפלילים הללו.  משתפי הפעולה עם עמותות      "הקרן לישראל חדשה" השורצים בפרקליטות המדינה, יסכלו כל ניסיון להביא עובדי ציבור אלו לדין וכמובן לברוש בבוז את פעולות הסחיטה הפליליות שהינם מפעילים על תלמידיהם.  מצג האיפה-ואיפה כה זועק, באשר אלו אותם אנשים ממש המאררים ותובעים להעמיד לדין רבנים, עובדי ציבור ממש כמותם, המפרסמים גילויי דעת, ממש כמותם.  אך שלא כמותם, טורחת כנופיית שי ניצן בפרקליטות אכן להגיש כיתבי אישום כנגד הרבנים אשר דמם ניראה כי אינו סמוק דיו.

 

להלן נמציא פרטים אשר התפרסמו כבר בעיתונות הארצית אודות מספר מהפעילים בהפגנות שכונת צמעון הצדיק (שיח' ג'ראח).  הפרטים מובאים להלן על מנת לעזור לקורא להתרשם מי ומי הם במארגני ופעילי ההפגנות שם כנגד כניסת יהודים לשכונה.  כתובותיהם של הפעילים הובאו כאן בכוונת מכוון על מנת להדגיש כי חלקם הניכבד מתגורר (או הוריהם מתגוררים) בבתים ערבים נטושים.  עולה ריח חזק של צביעות בפעילותם של אנשים אלו באשר מתקבל הרושם כי על מנת להכשיר את מעשה הגזל "לכאורה" של בתים ערבים נטושים בירושלים הם פועלים "להכשיל הגזל" בנוסח מרוק עוונות על חשבון מתישבים יהודים הנמצאים בשכונת שמעון הצדיק הדבקים ברכוש ואדמה שהינו שלהם בדין, אשר אבותיהם קנום במיטב כספם וקיים תיעוד ברור כי שייך להם.

מהפרטים המובאים להלן ייווכח הקורא כי מפגיני שיח'-ג'ראח כמו גם מפגיני בילעין ונעלין הינם מפגינים מקצועים ואנרכיסטים כדרך חיים אשר חלקם הניכבד עושה קופה נאה לעצמו כתחליף לעבודה יצרנית "ומשעממת".  אמנם רעיונות אידאולוגים נאים של שיוויון זכויות לפלשתינים נישאים על כל גיבעה רמה בפיהם אך מתקבל לעיתים הרושם כי לא ב"זכויות-האזרח" מאוהבים הם אלא בפעילות אנרכיסטית פרועה ואלימה לשמה כאשר מנטרת "זכויות אזרח" משמשת אך ככסות למניעים אישיים אפלים ומעוותים.

הצהרה: "רשימה זו של פעילים ציבוריים מפורסמת בכוונה ליידע את הציבור. אין בפרסום כדי להורות או לרמוז על מעשים כלשהם, חוקיים או לא, נגד מי שפרטיו נחשפו"

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)סהר ורדי
בת 19; מארגנת ההפגנות האלימות בשייח ג'ראח ובבילעין. סרבנית שרות בצה"ל, ניכלאה לחודשיים עקב כך.  מפגינה בנעלין ושיח'-ג'ראח אובססיבית.  מתגוררת בפנטהאוס ברחוב הילדסהיימר 13, ירושלים בשכונת המושבה הגרמנית.  ביתה היה שייך לערבים שגורשו בשנת 48 .  סהר הינה בתו של עמיאל ורדי, חוקר ומורה ללימודים קלאסיים הנמנה עם פעילי "תעאיוש" וגופי שמאל אחרים.

השתתפה בשנת 2009 במשלחת שיטנה כנגד ישראל לדרום אפריקה במסגרת מערכתית בו יצאו משלחות שמיניסטים של שמאל קיצוני נוספות גם לאנגליה וארה"ב במטרה לשכנע למען חרמות כוללות כנגד ישראל, פשעי מלחמה שבוצעו בידי ישראל וקידום הרעיון שישראל הינה מדינת אפרטהייד.  המימון כרגיל על "הקרן לישראל חדשה".

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)כיום מועסקת ורדי בתפקיד העוזרת האישית של חבר מועצת ירושלים, מאיר מרגלית (מר"צ), פעילה ב"וועד הישראלי נגד הריסות בתים" בראשותו של ג'ף הלפר, המצדד בשיבת כלל הפליטים ובהקמת מדינה אחת בכל פלשתין ומנחה את התוכנית של הוועד נגד הריסות בתים ב"רדיו כל השלום ללא גבולות" (נתמך על-ידי הקרן לישראל חדשה) אשר נושאת את השם "סינדרום ירושלים".

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)שרה בנינגה:
בת 27; דוקטורנטית בחוג לתולדות האמנות, מתרגלת בקורס מבוא לאמנות הרנסנס והבארוק של ד"ר לולה קזובסקי-קנטור בחוג לתולדות האמנות.  בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת תל-אביב בספרות כללית והשוואתית ותולדות האמנות. בעלת תואר שני מהאוניברסיטה העברית בתולדות האמנות.  סטודנטית לציור בבצלאל ירושלים, פעילה אנרכיסטית ואוטו-אנטישמית בולטת נגד יהודי שייח ג'ראח. אביה משמש כמרצה באוניברסיטת תל אביב.
כתובת הורים: רחוב שמעון 9, ירושלים - שכונת בקעה, עוד שכונה ערבית שתושביה גורשו ב-48 . מתגורת (כניראה) ברחוב מלצ'ט 32 כניסה 1, תל אביב

 

אבנר ענבר:
בן 29; מארגן קמפיין שייח ג'ראח.  דוקטורנט לפילוסופיה באוניברסיטת שיקגו.    משתף פעולה הדוקה עם מפלגת חד"ש הערבית-קומוניסטית בכל מגוון הפעילויות בשכונת שמעון הצדיק.  נעזר רבות בפעילויותיו האנרכיסטיות בשכונה בידי מרצים וסטודנטים שמאלנים רדיקלים מאוניברסיטאות ישראל, פעילי מפלגת מר"צ, פעילי המפלגה הקומוניסטית הישראלית (מק"י).  אליו חוברים אברהם בורג, זהבה גלאון, מיכאל בן יאיר, דוד גרוסמן ויוסי שריד הידועים לשמצה אשר מינו עצמם לפטרוני האנרכיסטים (כולל תביעות משותפות לבג"צ).
ענבר מתגורר ברחוב חיים יכיל 8 דירה 4, ירושלים בשכונת טלביה . חלקה הניכר של שכונת טלביה היתה שכונה ערבית לפני 48 ותושביה היום הם פליטים.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)מאיה יחיאלי וינד:
בת 20; מחותמי מכתב השמיניסטים בשנת 2008 , לסרבנות לשרות בצה"ל וסרבנית שרות. מארגנת הסעות להפגנות האלימות בשייח ג'ראח ומשתתפת בהן בעצמה.
ילידת ארה"ב, מתגוררת ברחוב הנרד 27, שכונת עיר גנים ירושלים.  כיום מאיה יחיאלי וינד גם לומדת בחו"ל ושם היא מפיקה מיצגים שמדגימים התעללות של חיילי צה"ל בפלסטינים, היא עצמה עוטה עליה בגדי חיילת ומדגימה "התעללות" לכאורה של חיילי צה"ל בפלסתינים.  למותר לציין כי המצגים אותם הינה מעלה הינם שיקריים שהרי אין לה למשתמטת שרות זו מושג ירוק בהלכות הצבא ודרכי פעולותיו.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)איילה שני:
מארגן/נת את ההסעות השבועיות לשייח ג'ראח ולבילעין מתל אביב.
מתגורר ברחוב בן יהודה 124 דירה 12, תל אביב

כמיטב המסורת האנרכיסטית איילה שני היא / הוא קוקסינל-טרנסקסואל שעבר ניתוח לשינוי מין

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)ליהי רוטשילד:
בת 25; מתגוררת בתל אביב עם בנות\בני זוג. מארגנת הסעות לשייח ג'ראח ובלעין.
מתגוררת: שד' האורנים 11, רמת אפעל

ליהי רוטשילד, הינה אחת ממייסדות הקהילה הפוליאמורית הישראלית.

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)הפוליאמוריה (תרגום: "אהבה רבת משתתפים"), יכולה להתקיים באופנים שונים, החל מפעילות רוחנית תמימה ועד אורגיוות מין . יש פוליאמורים הטרוסקסואלים, שמכניסים בני ובנות זוג נוספים לגרעין הזוגי המסורתי. אחרים הם הומוסקסואלים, לסביות ובי-סקסואלים..

סילאן דלאל – "שותפתה" של ליהי רוטשילד להפגנות ולעימותים אנרכיסטים בשיח'-ג'ראח.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)אסף שרון:
בן 34; ממרכזי ועד הפעולה של הארגונים האנטי-יהודיים בשכונת שמעון הצדיק.
מתגורר ברחוב מבוא העשרה 7 בגבעה הצרפתית.  כמובן שמגוריו של שרון נימצאים מחוץ לקו הירוק אך הרי ברי כי אשר מותר לפריץ אסור ליהודים, זה ידוע לא?   תחביבו המופגן של שרון הוא ניפנוף בדיגלי אש"ף משך ההפגנות בשיח'-ג'ראח.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)אלישבע מיליקובסקי:
בת 27; אנרכיסטית בולטת, פעילה מרכזית בארגון עצרות השטנה נגד יהודי שמעון הצדיק, בת לפרופסור חיים מילקובסקי מבר אילן.  פעילה למען הפליטים הסודנים וזו פעילות הומניטרית נאותה אך נושא שיח'-ג'ראח הוא כבר ענין אחר ותמוה.
נולדה ועדיין רשומה כתושבת רחוב מעלה אורן 5, אפרת, גוש עציון. מתנחלת המשווה משום מה בנפשה כי אשר מותר לה בגוש עציון אסור ליהודים אחרים בשכונת שמעון הצדיק.

 

כללי

۞  לארגון האנרכיסטים יש מערכת של קשרים עם בכירים בחמאס אשר נתן להם אור ירוק לפעול בתוך החברה הפלסטינית עם ערבות מצדו לשלומם.  חשוב לציין את ההתיחסות הנחרצת של הממשל הפדרלי האמריקני שהישכיל לרסק בארצם הם את ראש נחש הצפע האנרכיסטי לפני שהיספיק להכיש.  אך אנו, כאנו, המושג 'דמוקרטיה מתגוננת' המוכר כה היטב לאמריקנים אינו ידוע כלל במחוזותינו.

 

۞  פעולות האנרכיסטים האלימות בבילעין ונעלין, הובילו לפציעתם של מאות חיילי צה"ל ולמוות של חייל אחד, תוך שעושים במערכת המשפט קרדום לחפור בו באמצעות הגשת עשרות בג"צים שרובם חסרי פשר, שקריים וקנטרניים.  והלא ערביי בילעין מכרו את מירב אדמותיהם לחברות ישראליות בפאתי הישוב 'מתתיהו מזרח' ואזי פתחו במסע "להשבת גזל" אדמותיהם, שלא כדין.  כמובן שבג"צ כדרכו בקודש צידד בשיקריהם של הפלסתינים (כמה נוח לעוות משפט לעת מצוא כאשר לא חוקרים בפרטים אך מקבלים תמיד טיעוני צד אחד בלבד) ופסק נגד החוק, הגיון, צדק ועובדות, לעצירת הבניה של 1500 יחידות דיור של חברת 'חפציבה'.  עובדה זו היוותה הסיבה המרכזית לקריסת חברת הבניה 'חפציבה' וכתוצאה מכך לסבל נורא עבור אלפי משפחות בישראל, מה זה אם לא מגה פיגוע?  כמובן שהאנרכיסטים ועוזריהם הפלשתינים והבינלאומים ראו בכך ניצחון גורף על מדינת ישראל ויצאו במחולות חלוקת סוכריות ברחובות.  איננו וודאים, אך אפשר בהחלט כי גם במסדרונות בית המשפט העליון חילקו סוכריות וכי מדוע לא, מירב הניפגעים היו ממשפחות דתיות, "מתנחלים", חובשי כיפה הלא כן?.

 

۞  האנרכיסטים מקיימים סדנאות הסתה לצעירים, בהן משכנעים אותם לסרבנות גיוס לצה"ל.  אין צורך לנחש, אכן אהוד ברק עוצם עין מכוונת ומניח להם להמשיך בפועלם הבוגדני באין מכהה.

۞  האנרכיסטים הסיתו לרצח רוה"מ אהוד אולמרט! (בהתאם לפוסטר שפורסם באינדימדיה).

۞  גורמי משטרה כבר גמרו בדעתם: "השמאל" בחברון (דהיינו האנרכיסטים) מסוכן מקיצוני הימין (ווי.נט – 16.06.08 ). .

۞  ב 30.4.08 פורסמה כתבה בעיתון "אל קודס אל ערבי" {היוצא לאור בלונדון} והנחשב לאמין ביותר במדיה הערבית, בנוגע לתיכנון של הפת"ח לאירגון פרוץ אינתיפאדה שלישית  בסגנון ובשיתוף האנרכיסטים לפי מודל בילעין - באינתיפאדה זו עשוים בהתאם לתכנון להשתתף אלפי אנרכיסטים מכל העולם !

לשם כך הקימו האנרכיסטים הישראלים חברת "תיירות" בינלאומית הנקראת "תיירות-אלטרנטיבית" שמטרתה הכנת התשתית לאינתיפאדה השלישית.  במסגרת פעולות חברה זו מגיעים אלפי אנרכיסטים מכל רחבי העולם לסיורים "תמימים" ברחבי הגדה המערבית שם הם עורכים פגישות עם פעילי שטח פוליטיים פלסטינים ,יוצרים הכרויות ולומדים את תנאי השטח ע"מ שיהיו מוכנים להשתלב בתוכנית האינתיפאדה השלישית ביום פקודה.

 

מהדורה ב': אנרכיסטים עליך ישראל - "והנה רוח קדים באה ותיגע בארבע פינות הבית" (*)۞  שופרם של האנרכיסטים והשמאל הרדיקלי הינה "הטלוויזיה החברתית" אשר החלה לפעול בשנת 2006 במסגרת "קהילת סינקופה" (אירגון לשינוי חברתי).  עיון מהיר ברשימת חברי המועצה המיעצת של "הטלוויזיה החברתית" מלמד היכן היא ניצבת באשר לנטיה הפוליטית.  לדוגמא: פרופ' גדי אלרזי, עו"ד מיכאל ספרד, פרופ' נעמי חזן, הגב' תמר גוז'ינסקי ועוד טיפוסים קלוקלים נוספים מהללו.  לכאורה מטרות המיסדים כפי שמופיע במצע ההתארגנות הינן נאותות עד שצפיה בחומרים המופיעים בה מלמדת על החדגוניות המשמימה שלהם דהיינו, הפלשתינים תמיד קורבנות וצודקים בכל טיעוניהם, והישראלים תמיד, אבל תמיד מנצלים וכובשים.

 

۞  רבים מהאנרכיסטים, ישראלים ותושבי חוץ עברו להתגורר בכפרי הערבים בגדה המערבית ובחושות ניסתרות,משם הם גחים לפשיטות ההרס והשנאה שלהם נגד יהודים-מתישבים חפים מפשע, האנרכיסטים לא בוחלים באמצעים על מנת להתסיס את האוכלוסיה הערבית הפלסטינית ביש"ע נגד שכניהם היהודים.

 

۞  הפרופסור היהודי אלן דרשוביץ, מהפרקליטים המובילים בארצות הברית, גורס בראיון לגלי צהל מחודש ינואר 2010 כי השמאל הישראלי הרדיקלי, זהה בתפיסותיו לנאו-נאצים בארצות הברית.

 

۞  לציון מיוחד ראוי כאן אותו אודי אדיב הבוגד המורשע אשר פועל כיום להכין את הקאדר הבא של אנשי מצפן, אנרכיסטים נוסך המאה העשרים ואחת על מנת למלא את שורות הבוגדים מחדש.  כדי ביזיון וקצף, אדיב מלמד מדעי המדינה באוניברסיטה הפתוחה, מזה ארסו כמיקודם ורואה הצדקה מלאה לפועלו הבוגדני גם לאחר ששוחרר מכילאו.  אדיב הוזמן לראיון מפרגן בערוץ הכנסת בשנת 2005 וכמובן שעלינו לשאול: "האם ניבחרינו לא מצאו מועמד ראוי יותר?".  אודי אדיב שבגידתו בזמנו היתה מאוסה ככלל על הציבור המזועזע, הוא שהראה ועדיין מראה את הדרך להזויי היום כי בגידה במדינה ותושביה הינה ראויה, לשם השגת מטרות אידאולוגיות גם במחיר עלות בחיי יהודים.

 

מספר תובנות

۞  מה שבהחלט אינו ברור, מדוע זה הוצא ארגון כ"ך של הרב כהנא מחוץ לחוק בעוד אירגוני האנרכיסטים הללו המנזקים את מדינת ישראל יותר לעין שיעור, עבים ושמנים ופורחים באין מפריע.   מכאן שעלינו לשאול שאלה רטורית (שהרי התשובה ידועה), "האם לא כולם שווים בפני החוק במדינת ישראל, האם יש שווים יותר ושווים פחות?"

۞  התנועות האנרכיסטיות המקומיות הניתמכות על ידי אירגוני אנרכיסטים בינלאומים ועל ידי איראן החיזבאללה והחמאס מכינים את ההקרקע לפרוץ אינתיפדה שלישית על מנת להקל את הלחץ הבינלאומי מעל איראן ודיצתה לייצור נשק גרעיני.  בנוסף, מכינים אירגוני אנרכיסטים אלו את התשתית במחוז יו"ש להתקוממות מזויינת במדה ותפרוץ מלחמה בין סוריה / חיזבאללה וישראל.  בכך הפכו אירגונים אלו לסכנה אסטרטגית לקיום ישראל ויש לקפדם בהתאמה. הפחד הפתחאווי מפני השתלטות חמאס אשר בוודאי ינסו להשתלט על אירגון וביצוע האינתיפדה, מונע עדיין פרוץ האינתיפדה השלישית, אך לכמה זמן?

۞  אירגוני האנרכיסטים מאחזים את עינינו בנוסך השיעי-איראני (הם מרדימים את חושינו וכוננותנו על מנת שביום פקודה "ונוספו גם הם על אויבינו".  לצורך זה אימצו האנרכיסטים את השיטות הנהוגות על ידי איראן והחיזבאללה במלחמתם כנגד ישראל (בלא שמעצבי מדיניות רבים בינינו מודעים לכך).

ח'ודה – להביא האויב שישפוט מצבו באורח שאינו מציאותי.  למשל הכרזת ניצחון גם תוך הפסד על מנת לקבע "עובדת" ניצחון".  יצירת הרושם כי האויב על סף שבירה בעוד כוחותיהם הינם צבא אדיר, מצליח ומנצח (טקטיקה שנינקטה בלבנון 2 על ידי החיזבאללה).

תנפיה – נטילת העוקץ של האויב תוך שימוש באנרגיה שלו עצמו.  לדוגמא-במלחמת לבנון 2 הוסת העורף המופגז הישראלי כנגד מנהיגיו.  דהיינו, הפיכת הדמוקרטיה לחסרון לישראלים על ידי הסתתה כנגד עצמה.

תקיה – העמדת פנים של המוסלמי כי הינו חלק מהרוב.  נסראללה מעמיד פנים כי הינו חלק מהשלטון הלבנוני על מנת לחתור תחתיו ולהפילו.

כתמאן – תרבות העמדת הפנים ואחיזת העינים.  למשל האיראנים טוענים ל"אנרגיה גרעינית לצורכים אזרחיים". כמובן שזה שקר המותר לפי הדינים השיעים.  חומיני הודה כי היפיל בפח את הנשיא קרטר בעת "המהפכה האיסלמית" באיראן בהשתמשו ב"כתמאן" להביאו להאמין כי המהפכה האיסלמית תשתף פעולה עם האמריקנים.

 

۞  יש להעמיד לדין ולהעניש בשנים ארוכות של כליאה, את המתעללים ביהודים מפרקליטות המדינה אשר כבר הודו כי מעוותים את החוק וסידרי והמשפט כנגד מתישבים ולטובת פלשתינים. על מבקר המדינה לערוך בדיקת חתך של תלונות למול פעולות ובמדה ויימצא (ואכן יימצא, הו-כמה שימצא), כי גורמים בפרקליטות מנצלים החוק כקרדום לחפור בו לקידום האידאולוגיה האישית שלהם הרי שיש לשפטם ולהשליכם לכלא לשנים רבות בעבור הסבל הבילתי מוצדק שגרמו בכוונת מכוון לאנשים חפים מפשע.  אבל את מי אנו מכזבים, הרי המבקר עסוק עד למעלה ראש בבדיקת אחוז השוקו בכוס של שרה נתניהו בעודו בוטש בכביסתה המלוכלכת

۞  ישנן עדויות ברורות של הסתה לרצח בידי פעילים אנרכיסטים כנגד מתישבי יו"ש ופוליטיקאים בכירים.  מדוע זה אלו אינם עומדים לדין ומרצים עונשם כגמולם?    הללו בפרקליטות אינם טובים יותר מהאנרכיסטים בהם עוסק המאמר, אלו גם אלו פועלים כנגד המשטר הדמוקרטי במדינת ישראל.  כל זמן שהשב"כ, המשטרה וצה"ל ישתפו פעולה עם עיוות החוק והצדק התמידי הנערך בפרקליטות המדינה בראשות משובטי שי ניצן, אין סיכוי שבעולם כי מדינת ישראל תהיה אי פעם דמוקרטיה אמיתית.  חשוב היה למדר כל הנגועים בחיידק האנטי-חוקי ודמוקרטי השוכנים בפרקליטות המדינה עד להעמדתם למשפט בעברות הפרת אמונים בידי נושא תפקיד ציבורי ובגידה במדינת ישראל ועמה.  הרקב חילחל עמוק מדי, ולכן, חלקה של הבדיקה צריך להתמקד במהות היחסים הסימביוטים בין האנרכיסטים ונושאי תפקידים במדיה באקדמיה ובמערכת המשפט.

۞  כחלק מהתארגנות מתישבי יו"ש לאפשרות פרוץ האינתיפדה השלישית, עליהם להקים ארגון מרושת היטב של פעילים המצויידים במצלמות שיתעדו הפרות חוק על ידי אנרכיסטים ועוזריהם הפלשתינים ולהפוך כל בדל עדות מצולמת לתביעה פלילית, אזרחית, או שתיהן יחדיו (מאז ניכתב והופץ התחקיר הראשוני במרץ 2010 , אכן הקימו המתישבים ביו"ש רשת צלמים ותעוד התנכלויות השמאל הקיצוני והפלשתינים בהם).   רשת מחשבים (וודאי קיימת) תהפוך כל בדל תמונה לחומר פירסומי או מרשיע באורח מידי.  על מתישבי יו"ש להפוך לאקטיביסטים ולהשתמש, כפי זכותם האזרחית, במערכת המשפט הישראלית ממש כפי שיריביהם עושים זאת (ובהצלחה).

۞  ישנם רגלים לסברה כי האינתיפדה השלישית, במדה ותפרוץ, תרוקן מתוכן את כוחה הצבאי של ישראל באשר תאסוף תחת דגל האינתיפדה הפלשתינית, אזרחים לא חמושים אשר בפשטות יתקדמו ויהרסו יישובים ישראלים אשר בדרכם.  חשוב כי תושבי מדינת ישראל, האזרחים בנוסף על הצבא והמשטרה, יכינו עצמם מהפן האזרחי להתרחשויות אלו.  צבא הפועל כנגד אזרחים מעורר אנטגוניזם המעקר יכולתו לפעול, אך אזרחים הנילחמים כנגד אזרחים? הינו זכותו וחובתו של כל אזרח על מנת להגן על עצמו.  לא נותר זמן רב אך חשוב היה כי יוקמו מסגרות אזרחיות התנדבותיות של אזרחים איכפתים בכל יישוב וישוב במדינת ישראל (בולסי הסושי מתל-אביב משוחררים כמובן), על מנת ליצור התנגדות עממית הכוללת אירגון, אמצעים, נשק, תקשורת, אמצעי שינוע תגבורות וכדומה.  איננו נביאים כמובן אך תושבי מדינת ישראל לא יוכלו לסמוך על הצבא ובוודאי ובוודאי שלא על המשטרה לחלצם מאינתיפדה עממית פלשתינית בילתי חמושה ובילתי אלימה.

۞  אינתיפדה שלישית אפשר שתימשך שנים, תנזק את האינטרסים של מדינת ישראל ועלולה לגבות מאות ואלפי קורבנות משני הצדדים כפי שמראה ניסיון קודם בתחום.  מומלץ לגורמי הביטחון לחדול ממשחק המחבואים בו הינם משחקים, האויב אינו המתישבים אלא הפלשתינים, ולעצור-בהחלטיות את העומד להתרחש מבעוד מועד.  מאמר זה אפשר וישמש כאצבע מאשימה כנגד כל אי- עשיה או טענת "לא ידעתי" הנובעת מטעמים שאינם לענין ומטעמים של העדפת שיקולי יוקרה פוליטית ותכנון פסבדו-ביטחוני, העומד בניגוד לצורך בהצלת חיים והזכות לחיים.

۞  אינתיפדה פלשתינית שלישית מגלמת בחובה סיכונים אך גם סיכויים.  יש להפכה (היא ממילא תהפוך) לאלימה מהצד הפלשתיני.  ככל שהפעילות תהיה אלימה יותר תצא מדינת ישראל ומפעל ההתישבות שלה נישכרים יותר.  ככל שתיגבר האלימות, תקעקע זו את סיכויי הפלשתינים להשיג קבלת החלטה באו"ם לטובת הקמת מדינה פלשתינית, למצער מצד מדינות המערב.

۞  כל החומר המופיע בתחקיר/כתבה זו נאסף ממקורות גלויים הזמינים לכל דורש ברשת האינטרנט.  מחבר המאמר אינו אחראי לאי דיוקים או השמטות שנפלו בזמן כתיבת התחקיר או בחומרים מהם נישאב המידע. במדה והיו כאלו, הינו מתנצל מלמפרע בפני כל מי החש עצמו ניפגע באופן כלשהו.  המחבר ישמח לקבל תיקונים, הבהרות, הערות והארות לגבי הכתוב ובמדה וימצאו אמינים, יתוקן החומר במהדורות הבאות לתחקיר.

۞  אל לאנרכיסטים ותומכיהם, אותם מאותנני "הקרן לישראל חדשה" לבוא בדמעות שליש מזויפות כאשר המשטר הדמוקרטי מגן על אזרחיו מפניהם.  ראה זעקות הקוזק הניגזל של האנרכיסטים המתחננים לחיילים לא לירות והסיבה, אליבא ד'אנרכיסטים, :"אנו יהודים".. כן, באמת? הם רצינים?, "אנו כמוכם, אל תירו" צורחים הם.  ובכן, הללו מתחזים כיהודים, המנצלים את הדת היהודית כקרדון לחפור בו (קישורים מס' 14, 15, ). באותה הנשימה בה הנם פונים בתחנונים מאחזי עינים, "לא לירות", הינם הורסים הגדר המגינה על האחזות "אלקנה" וממנה על כל מדינת ישראל.

۞  איננו יודעים מהות הקשרים האפלים שבין האנרכיסטים לבין מערכת במשפט לאשורם.  אך הקשר הנסיבתי הברור והנחרץ בין האירגונים, יחדיו עם חלקים בואשים במערכת המשפט הישראלית, אינם מותירים מקום לספק, הרקב פשה בכל מוצאות ומבואות השילטון.  אנו עומדים בפני התערערות השילטון בידי יהודים ונגד יהודים.

۞  בל נישגה באשליות,  אנו סמוכים ובטוחים כי האינתיפדה המתהווה לנגד עינינו, לא תישאר בתחומי איו"ש בלבד.  עלינו להפנים, כי מארגני האינתיפדה (תוך תמימות דעים מושלמת עם האירגונים הפתחאווים והחמאסים) רואים בכל שיטחה של ארץ ישראל מהנהר לים, שטח לגיטימי לעירעור מוסדותיה של מדינת ישראל.  האנרכיסטים פועלים בין ערביי ישראל, כפי שהינם פועלים בשטחי יו"ש.  הבה וניזכור את מהומות יפו לאחרונה, המהומות בכפרי הגליל ומהומות דרום הארץ.  ואכן, מהומות אלו פרצו בעידודם של האנרכיסטים.

קישורים והרחבות

  קבוצת "אנרכיטים נגד הגדר" והאידאולוגיה האנרכיסטיתhttp://meta7.net/uri/stuff/bakunin2bilin.html1

'   אתר אינדימדיה ישראלwww/ndymedia.org.il2.

 סיורים לאנרכיסטים תושבי חוץ כהכנה לאינתיפדה השלישית http://www.toursinenglish.com/3.

  יונתן פולק - אנרכיסטhttp://en.wikipedia.org/wiki/Jonathan_Pollak4 

 ד"ר עמוס גולדנברג-אנרכיסטhttp://rotter.net/forum/talking/16153.shtml5

http://indymedia.org.il/sites/default/files/usermedia/application/7/directactionbooklet.pdf6 

 http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=17846&forum=gil&omm=07.

 התפרעויות שמאל קיצוני ואנרכיסטי בחברון http://rotter.net/forum/scoops1/26947.shtml8 

  פרובוקציות אירגוני השמאלhttp://www.inn.co.il/News/News.aspx9

 אנרכיסטים מחבלים ושורפים ציודhttp://www.news1.co.il/Archive/001-D-143961-00.html10.

  קישורים נוספים לנאמר כאןhttp://cafe.themarker.com/view.php?t=65502311 .

 מהי בגידהhttp://www.2all.co.il/web/sites/kolhaemet/PAGE14.asp12 

 אימון קונספירטיבי ב"סלון מזל"http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=316313 

-          הבוגדנות הנכלולית יצוקה בהםhttp://www.youtube.com/watch?v=99hiJpLhCzQ&feature=related14 

ושוב הבוגדנות הטבועה באנרכיסטים, קבל עם ועדה     http://www.youtube.com/watch?v=d3Fc9mkyYOI15 

חתרניםhttp://indymedia.org.il/sites/default/files/usermedia/application/7/directactionbooklet.pdf16;

 17. אתר "אזרחות של משרד החינוך בכיכובה של קרן שעיו. http://lib.civics.cet.ac.il/didact/pages/sub.asp?author=2685

18. אנציקלופדיה לטרור, "אנרכופדיה" עבור נוער שוחר אנרכיה בישראל, מיסודה של התנועה האנרכיסטית

http://heb.anarchopedia.org/%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%93_%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%99

19. מאמר מסכם אודות אנרכיסטים נגד הגדר בעיתון "צופר" מאי 2009

http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=10801

20. החיבוק החם של יוסף שריד ליונתן פולק

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1213391.html

21. אתר תנועת סולידריות שיח' ג'ראח

http://www.justjlm.org/

22 . אתר רוטר-נט ההכנות בפת"ח ובשמאל הפשיסטי הישראלי לאינתיפדה השלישית במאי 2011 .

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=21679&forum=gil&omm=0

23 שוב פירסומי "רוטר" באשר לאינתיפדה השלישית העתידית

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=21659&forum=gil&omm=0

24.  אינתיפדת "אובמה" תופסת תאוצה

http://rotter.net/forum/gil/18531.shtml

 

נספח:

לעיתים קרובות מדי ניתקלים אנו בטענות אירגוני "הקרן לישראל חדשה" ובפרט האנרכיסטים בהם כי הינם פועלים במסגרת החוק וכך אין פסול בפעילותם.  במסגרת זו יש להביא גם את אירגוני האנרכיסטים ושמאלנים קיצונים כענת קם ודומיה.  עיון בסעיפי חוק העונשין של מדינת ישראל מגלה תמונה שונה.  חלק ניכבד מפעילויות לעיל הללו, כולל עמותות השיטנה  של "הקרן לישראל חדשה" תואמים לכאורה לסעיפים שונים בחוק העונשין הישראלי בצורה זו או אחרת.  דהיינו, החוקים הבאים מגדירים פעילויות של סוכנים זרים בישראל המשרתים את שולחיהם בכוונת מכוון לקעקע את קיומה של מדינת ישראל, חוקים אלו כבר שרירים וקיימים, ניתן לנו לפעול גם במסגרתם הקיימת.  חוסר חוקים אינה בעיית מדינת ישראל, אי-קיום החוקים בידי אלו המופקדים עליהם הוא המחדל המקעקע את הדמוקרטיה הישראלית.  אנו כבר ציינו לעיל מדוע החוקים אינם נאכפים, אנו כבר הצבענו על השלוחים מטעם פריצי הים השורצים בנקודות מפתח כגון התקשורת, פרקליטות המדינה, חלקים ממערך השפיטה ובית המשפט העליון המונעים, תוך שמודעים היטב למעשיהם, הגשת העבריינים הפוליטים הפליליים לכאורה הללו לבתי המשפט לשם עשיית צדק דמוקרטי.   אין בליבנו ספק כי גם הקורא שאינו משפטן אך המצוייד בהגיון בריא, יוכל למצוא תואמות בין ארועים נוגדי ביטחון ישראל המתרחשים ממש לנגד עינינו וסעיפי החוק להלן.

מאליו עולה שאלה מרעימה.  האם ישנם גורמים בפרקליטות המדינה, שרות הביטחון הכללי, משטרת ישראל ומערכות המשפט המודעים לחוק העונשים אך עושים בו פלסתר מפאת שאיפתם להגן ולכסות על פעילות לכאורה ביטחונית, אנטי-דמוקרטית עבריינית של משובטיהם הרעיונים.  ומכאן, גם הפועלים כנגד ביטחון ישראל וגם המכסים עליהם לכאורה בזרועות הביטחון שלנו הינם ברי ענישה פלילית.  זו הדמוקרטיה כפשוטה ואין בילתה.


חוק העונשין.
חלק ב': עבירות
פרק ז': בטחון המדינה, יחסי חוץ וסודות רשמיים.
סימן ב': בגידה
97. פגיעה בריבונות המדינה או בשלמותה
א. מי שעשה, בכוונה לפגוע בריבונותה של המדינה, מעשה שיש בו כדי לפגוע בריבונותה, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב. מי שעשה, בכוונה ששטח כלשהו יצא מריבונותה של המדינה או ייכנס לריבונותה של מדינת חוץ, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
98. גרם למלחמה
מי שעשה, בכוונה להביא לידי פעולה צבאית נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי להביא לכך, דינו - מאסר חמש-עשרה שנה; התכוון לסייע לאויב, דינו - מיתה או מאסר עולם.
99. סיוע לאויב במלחמה
א. מי שעשה, בכוונה לסייע לאויב במלחמתו נגד ישראל, מעשה שיש בו כדי לסייע לכך, דינו - מיתה או מאסר עולם.
ב. לענין סעיף זה, "סיוע" - לרבות מסירת ידיעה בכוונה שתגיע לידי האויב או ביודעין שהיא עשויה להגיע לידי האויב, ואין נפקא מינה שבעת מסירתה לא התנהלה מלחמה.
100. גילוי החלטה לבגוד
מי שעשה מעשה המגלה אחת הכוונות האמורות בסעיפים 97, 98 או 99, דינו - מאסר עשר שנים.
103. תעמולה תבוסנית
מי שהפיץ בשעת לחימה, ובכוונה לגרום בהלה בציבור, ידיעות שיש בהן כדי לערער את רוח חיילי ישראל ותושביה בעמידתם בפני האויב, דינו - מאסר חמש שנים; התכוון לפגוע בבטחון המדינה, דינו - מאסר עשר שנים
סימן ד': ריגול
111. מסירת ידיעה לאויב
מי שביודעין מסר ידיעה לאויב או בשבילו, דינו  מאסר עשר שנים; היתה הידיעה עלולה להיות לתועלת האויב, דינו  מאסר חמש-עשרה שנה;
התכוון בכך לפגוע בביטחון המדינה, דינו מאסר עולם; גרם ברשלנות שתימסר לאויב או בשבילו ידיעה העלולה להיות לתועלתו, דינו  מאסר שלוש שנים.
112. ריגול
מי שמסר ידיעה והתכוון לפגוע בביטחון המדינה, דינו  מאסר חמש-עשרה שנים.
מי שהשיג, אסף, רשם או החזיק ידיעה והתכוון לפגוע בביטחון המדינה, דינו  מאסר עשר שנים.
113. ריגול חמור
(ב) מי שמסר ידיעה סודית כשאינו מוסמך לכך והתכוון לפגוע בביטחון המדינה, דינו  מאסר עולם.
(ג) מי שהשיג, אסף, הכין, רשם או החזיק ידיעה סודית כשאינו מוסמך לכך, דינו מאסר שבע שנים; התכוון בכך לפגוע בביטחון המדינה, דינו  מאסר חמש-עשרה שנים.
(ד) (1) בסעיף זה, "ידיעה סודית" ידיעה אשר ביטחון המדינה מחייב לשמרה בסוד, או ידיעה הנוגעת לסוג עניינים שהממשלה,
באישור וועדת החוץ והביטחון של הכנסת, הכריזה, בצו שפורסם ברשומות, כי הם עניינים סודיים.
(2) ידיעה אשר תוכנה, צורתה, סדרי החזקתה, מקורה או נסיבות קבלתה, מעידים על החובה לשמרה בסוד, חזקה היא, כי ביטחון המדינה מחייב לשמרה בסוד, אלא אם כן הוכח אחרת.
(ה) תהא זו הגנה טובה לאדם הנאשם בעבירה על פי סעיף קטן (ג) שלא עשה דבר שלא כדין להשיג ידיעה באשר היא ידיעה סודית, ושהשיגה, אספה, הכינה, רשמה או החזיקה בתום לב ולמטרה סבירה.
113א. ידיעה סודית
מי שמסר ידיעה סודית כשאינו מוסמך לכך, דינו  מאסר חמש עשרה שנים.
114. מגע עם סוכן חוץ
(א) מי שקיים ביודעין מגע עם סוכן חוץ ואין לו הסבר סביר לכך, דינו  מאסר חמש-עשרה שנים.
(ב) ניסה אדם ליצור מגע עם סוכן חוץ, או שביקר במקום מגוריו או במקום עבודתו של סוכן חוץ או נמצא בחברתו, או שנמצא ברשותו שמו או מענו של סוכן חוץ ואין לו הסבר סביר לכך, דינו כדין המקיים מגע עם סוכן חוץ.
(ג) בסעיף זה, "סוכן חוץ" לרבות מי שיש יסוד סביר לחשוד בו כי עסק, או נשלח לעסוק, מטעם מדינת חוץ או ארגון מחבלים או למענם, באיסוף ידיעות סודיות או במעשים אחרים העשויים לפגוע בביטחון מדינת ישראל וכן מי שיש יסוד סביר לחשוד בו שהוא חבר בארגון מחבלים או קשור בו או פועל בשליחותו.
(ד) לא יורשע אדם לפי סעיף זה אם הוכח לבית המשפט שלא עשה ולא התכוון לעשות דבר שיש בו כדי להביא לידי פגיעה בביטחון המדינה.

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/Hatred_for_Nothing_Volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/Democracy/Israeli Democracy chapters.pdf

 הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה