ברוכים הבאים לבלוג של פילוביץ' שחף
בישראבלוף מגלה פילוביץ שחף לעם ישראל
את כל מה שהתקשורת מקפידה להסתיר

פרופסור ארנון סופר מהשמאל: הסמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*)

פרופ' אמנון סופר. פילוביץ שחף 23.10.2012 12:45
לחץ/י על התמונה: פרופסור ארנון סופר מהשמאל: הסמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*)

לחץ/י על התמונה: פרופסור ארנון סופר מהשמאל: הסמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*)


דברים נוקבים כאלה, מלב האקדמיה הישראלית ומפיו של איש שמאל ציוני, לא נשמעו עד כה. אנשי השמאל הרדיקלי, באוניברסיטאות, משקרים ומהוים סרטן שמפתח גרורות בתוכנו, כך טען היום פרופסור ארנון סופר בראיון לירון דקל בתוכנית "הכל דיבורים". "..צומחת באוניברסיטה, תת אוניברסיטה של השמאל הרדיקלי משופעת בכסף, בכתבי עת משלהם, כנסים רק של עצמם....כתבתי לראש מרכז.. אי אפשר להמשיך עם ההטיה הזו שרק ערבים מדברים בכנסים או שרק אנשי שמאל קיצוני יהודי מדברים, הדו שיח חייב להיות של כולנו..." (לורקר, רוטר.נט - לינק מצ"ב/תמונה לעיל))פרופסור מהשמאל: השמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*) 

דברים נוקבים כאלה, מלב האקדמיה הישראלית ומפיו של איש שמאל ציוני, לא נשמעו עד כה. אנשי השמאל הרדיקלי, באוניברסיטאות, משקרים ומהוים סרטן שמפתח גרורות בתוכנו, כך טען היום פרופסור ארנון סופר בראיון לירון דקל בתוכנית "הכל דיבורים".

"..צומחת באוניברסיטה, תת אוניברסיטה של השמאל הרדיקלי משופעת בכסף, בכתבי עת משלהם, כנסים רק של עצמם..

..כתבתי לראש מרכז.. אי אפשר להמשיך עם ההטיה הזו שרק ערבים מדברים בכנסים או שרק אנשי שמאל קיצוני יהודי מדברים, הדו שיח חייב להיות של כולנו...

..אתן לך דוגמא.. עסקתי בענין של גדר הפרדה בין מושב בשם ניר צבי לפרדס שניר.. אין לך מושג, ירון, מה גיליתי, איך משקרים..שהלוגו של אחת האוניברסיטאות מגוש דן..וכך אומרים : לא יתכן שהגדר בגובה 4 מטר מפלדה תסתיר את הנוף לבדואים..אדוני לא הוקמה שם בכלל גדר..זאת אומרת מי שכתב את זה בחיים לא היה בשטח..והכל בשם האקדמיה..

..אני קראתי לזה במשפט נורא..אמרתי שזה סרטן עם גרורות. אני מצביע על דברים מאוד ברורים ואני מראה על תקציבים משלהם, כנסים משלהם, פירסומים משלהם..ומכאן עליות בדרגה שלהם.. ואני אגלה לך עוד משהו, כרטיסי חינם לכל כנס בינלאומי בעולם, איפה שיש אנטישמיים ואז גם עולים בדרגות..

קטעים מהראיון מצ"ב לינק להורדת הקובץ (מומלץ להאזין לכולו)
 
http://www.filesend.net/download.php?f=23f8866aa8ab40a941e68a48fdf1cfdfפרופסור אמנון סופר מהשמאל: הסמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*)

הראיון של פרופ' ארנון סופר, התקיים היום בעקבות מאמר שפרסם
בעיתון "הארץ"
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1186991.html
פרופסור אמנון סופר מהשמאל: הסמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*)

ארנון סופר | כך חשפתי את חתרני השמאל

עייפתי מהצביעות במאמרים הרבים שפורסמו בשבועות האחרונים, המגינים על השמאל הרדיקלי בשם החופש האקדמי. בידי הצטבר חומר רב על פעילות זדונית המתבצעת בידי קבוצה קנאית, העוינת את ישראל "היהודית-הציונית" וחותרת להפיכתה ל"מדינת כל אזרחיה" בכל האמצעים, כשגם אינטרסים אישיים צצים פה ושם.

חודשים לפני שפרשת "אם תרצו" עלתה לכותרות, פניתי במכתב לרקטור אוניברסיטת חיפה ובו גוללתי בפרטים, כולל ציון שמות אנשים, תאריכים, מקומות ונושאים של עשרות כנסים שאורגנו על ידי סגל מהשמאל הרדיקלי בקמפוסים.

המשתתפים הם רק "משלהם" (או מרביתם "משלהם"). המכנה המשותף לנושאי הכנסים הוא השחרת פניה של ישראל (קוראים לזה "חופש ושיח אקדמי"). הבאתי דוגמאות של ספרים שנכתבו או נערכו על ידי חבורה זו בלבד. הביבליוגרפיה גם היא רק משלהם והנושאים, כאמור, השחרת פניה של ישראל, גם אם צריך לשם כך לעוות את המציאות, לקשקש, אוי כמה לקשקש, והכל תוך הפגנת בורות. כמובן הכל עטוף בעברית נמלצת ושחצנות של ידענים.

הבאתי בפניו דוגמאות וטכניקות של אישרור דוקטורטים, תזות לתואר שני ועליות בדרגה של חברי הקבוצה. טוב עשה "המכון לאסטרטגיה הציונית" שהראה את הדיפוזיה של פעילות "החבורה" והשתלטותה האטית אך המתמדת על אוניברסיטאות ומכללות.

אין צורך לעקוב אחר מה שנאמר בשיעורים, מספיק לקרוא את פרסומיהם ולהשתתף בכנסים שאורגנו על ידי חבריהם, כדי לקבל תשובה ברורה במי עסקינן.

הצעתי במכתבי, לא לפטר ולא לבלוש חלילה, אלא לזמן בדחיפות את ראשי האוניברסיטאות, לטכס עצה כיצד לעצור איום זה על האקדמיה הישראלית. לא "אם תרצו" או "המכון לאסטרטגיה הציונית" פשעו, ההתעלמות ממוקד סרטני זה וגרורותיו בתוככי האקדמיה הוא הפשע ולכן אני שמח שהעניין עלה סוף סוף לסדר היום.

אסיים בשתי דוגמאות שחוויתי אישית מחבורה זו: בראשית השנה פירסמתי מסמך שערכתי על "מהגרים מאפריקה או פליטים". כעבור חודשיים נשלח מכתב להנהלת אוניברסיטת חיפה מצוות "חוקרים" ממכון ון-ליר (כולם מרצים באוניברסיטאות ומכללות) ובו תלונות על שהמסמך לא מוסרי, לא אתי, ואין בו "שיח אקדמי". בין היתר, התלוננו כיצד העזנו לתשאל מהגרים (זה לא אתי), וכיצד העזנו לדבר על איום דמוגרפי על ישראל (זו גזענות).

בסופו של דבר, נתקבל במשרדי מכתב מעורך דין ידוע שגילה לי כי מרבית "חוקרי" ון-ליר, הם בעצם עורכי דין, המגינים ממש בימים אלו, בפני בג"ץ, על אפריקאי כזה או אחר, ואני קילקלתי להם את ההצגה!

ודוגמה אישית נוספת: כמו כל ספר לימוד גם ספרי "גיאוגרפיה של המזה"ת" (2004) עבר בדיקה של מומחים מטעם משרד החינוך. אחד הבוחנים, מן השמאל הרדיקלי, הגיב בטענה ש"הרושם שיוצר הספר שהוא מבקש שלא לקחת חלק בבניית אתוס של שלום..." ראו מה הוא דורש מהמחבר - לשנות את המציאות באזור ולבנות משהו מדומיין. ולסיום: "ספר זה נמנע כמעט בכל תוקף מלהצטרף להערכה שאתוס הביטחון במזה"ת מתחלף באתוס אחר".

הבודק המליץ לפסול את הספר. כמה טיפשות וחוסר פתיחות אקדמית יש בביקורת זו. הספר לא נפסל. הוא נלמד על ידי מאות אלפי תלמידים, והמציאות, שאותה הוא רצה לשנות כדי שתתאים לעמדות השמאל הרדיקלי ההזוי, מוכיחה כי המחבר צדק: אתוס הביטחון חי ובועט והשלום, לפחות הבוקר, רחוק מאתנו. 

לא מדובר בכמה "עשבים שוטים". מדובר בחבורה גדולה המסכנת את האקדמיה הישראלית, שכן נבנית כאן תשתית לתת-אוניברסיטה משלהם, שהכריזה מלחמה על ישראל היהודית והכל כשר בעיניה, כולל כיפוף האקדמיה למטרותיה. אוי לו לאיש סגל הגון שיפול לידי חבורה זו. 

אם תקום ועדת חקירה מטעם המועצה להשכלה גבוהה, לבירור הטענות הקשות שצוינו במכתבי ובעבודות של אחרים, אשמח להעמיד לרשותה חומרים רלוונטיים. אם ההסתתרות מאחורי מלים כמו חופש אקדמי, חופש הביטוי תימשך, אני מקבל על עצמי לפרסם את תיקי בפומבי.

הכותב הוא פרופסור אמריטוס באוניברסיטת חיפה

מקור: פרופסור מהשמאל: השמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' 
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=19861&forum=gil&viewmode=all&keywords=%F0%E9%E1+%E2
פרופסור אמנון סופר מהשמאל: הסמאל הרדיקלי, סרטן עם גרורות באוני' (*)
%

להיות מודע = לשרוד

בברכה
פ"ש

************************** 

הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה